Jump to content
Dogomania

Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .


Princess_York

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej Martyna :p
[quote name='Princess_York']E zobaczyć co to będzie w pośredniej i otwartej ,a nie tam w szczeniakach :) .
młodziez wygrała jakaś ciemna suka ,mi się nie podobała .. Mistic Lady dużo ładniejsza i ona powinna na 1 być a nie na 2 ...[/QUOTE]
Przecież Ula jest moim drugim psem, helooooł ;) Pośrednią już przerabiałam, do otwartej nie doszłyśmy bo nie widziałam sensu dalej Gracji wystawiać. A wracając do sędziny to Grację też mi oceniała w młodzieży i bynajmniej nie miałyśmy Zw. Mł., ani nawet doskonałej, ale nie miałam za złe, dostałyśmy to na co Gracja wtedy zasłużyła, więc ja w przypadku obydwóch suk nie mogę póki co czuć się przez tą panią pokrzywdzona :p I mam nadzieję, że po Walentynkowej moje zdanie się nie zmieni.

A Ula już się prawie "zamkła" ;) Myślę, że na stycznia będę mogła już ją ładnie na dole wyrównać :p

Link to comment
Share on other sites

Hej Martyna ;*
Jak dojade, to mam nadzieje, że w Gdańsku się widzimy :cool3:
Nie przejmuj się wystawą. Brylantowi ta pani sędzina jąderek nie mogła znaleźć i zeszłam z ringu bez oceny, a na następnych i poprzednich wystawach wszystko było okej :P Ucałuj Arwi :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Cześć Martyna :)
czytałam u Marzenki że wiązałaś uszy Carmence ;)
chciałam zapytać jak to się robi, może masz jakąś fotke związanych uszu jak to wygląda ?:p[/QUOTE]
Hej Kasia ;) .
A wiązałam , z ucholi zbierasz włosy na boku ,jak znajde fotke to wrzuce ;)
[quote name='FREDZIU']POZDRAWIAMY CZWARTKOWO, NIE MARTW SIE, CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI;). Następnym razem będzie lepiej, zobaczysz:p[/QUOTE]
Hej ;) . Już mi przeszło . POzdrawiamy .
[quote name='agamewa']Witamy się dziś czwartkowo:)[/QUOTE]
Witam witam :)
[quote name='Paaula']Hej ; )[/QUOTE]
Hej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cloe']Hej Martyna ;*
Jak dojade, to mam nadzieje, że w Gdańsku się widzimy :cool3:
Nie przejmuj się wystawą. Brylantowi ta pani sędzina jąderek nie mogła znaleźć i zeszłam z ringu bez oceny, a na następnych i poprzednich wystawach wszystko było okej :P Ucałuj Arwi :P[/QUOTE]
No nareszcie przyszłaś :p . No właśnie nie wiem czy się widzimy :( . Może podjade tak pokibicować i fotki porobić (chociaż z tym moim aparatem to się moge schować xd) . Już się nie przejmuje ,będzie dobrze :) . Kiedyś ... pojawie się z championem :evil_lol: . ucałowana i teraz proszę ucałować Brylcia ;))
[quote name='*kleo*']Hej Martyna :p

Przecież Ula jest moim drugim psem, helooooł ;) Pośrednią już przerabiałam, do otwartej nie doszłyśmy bo nie widziałam sensu dalej Gracji wystawiać. A wracając do sędziny to Grację też mi oceniała w młodzieży i bynajmniej nie miałyśmy Zw. Mł., ani nawet doskonałej, ale nie miałam za złe, dostałyśmy to na co Gracja wtedy zasłużyła, więc ja w przypadku obydwóch suk nie mogę póki co czuć się przez tą panią pokrzywdzona :p I mam nadzieję, że po Walentynkowej moje zdanie się nie zmieni.

A Ula już się prawie "zamkła" ;) Myślę, że na stycznia będę mogła już ją ładnie na dole wyrównać :p[/QUOTE]
No wieeem że to druga Twoja :p . Nie zapomniałam o Gracji hehe . Dla mnie Gracka mogłaby coś wyciągnąć kiedyś ,a Ty nie ścięłaś :( . A chciałam ją zobaczyć kiedyś (chociaż dziecko można oglądać Twoje :p) . ej ja też chce wyrównać :-D
[quote name='karkakarka']mknięcia"Ja też nie rozumiałam tego "zamknięcia" :oops:
To ja czekam aż Cleo się zamknie (:evil_lol:- tak śmiesznie to brzmi:evil_lol:) tam gdzie była wygolona :lol:[/QUOTE]
Jak niektórzy na mnie patrzą i ja mówie że ma się zamknąć ,myślą że ma nie szczekać :evil_lol: . Kocham miny ludzi hehe .
[quote name='Marzena*']Aaaaa to tak się mówi ;)
To ja też czekam aż Carmen się zamknie :)[/QUOTE]
Wam to już nie brakuje dużo :) . A jak dla mnie może do końca się nie zamknąć ,tylko ma jej włos zgrubieć :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']No wieeem że to druga Twoja :p . Nie zapomniałam o Gracji hehe . Dla mnie Gracka mogłaby coś wyciągnąć kiedyś ,a Ty nie ścięłaś :( . A chciałam ją zobaczyć kiedyś (chociaż dziecko można oglądać Twoje :p) . ej ja też chce wyrównać :-D[/QUOTE]
Co Ty, nigdy w życiu nie zdobyłabym z nią więcej niż te doskonałe i IV lokata w pośredniej, zapomnij :evil_lol: Widzę co po ringach chodzi, wiem jakie są realia, i tak nie było co podziwiać ;) Z resztą ile mogłam czekać, w nieskończoność odkładać krycie, w końcu by się zrobiła za stara. Ale mimo wszystko kocham ją - za to, że i tak za dużo chodziła po ringu tylko dla mojego widzimisię, chociaż sama za tym nie przepadała i robiła to tylko dlatego, że jej kazałam, no i za to, że taki z niej goopol, a teraz mam czyste sumienie, że zwróciłam jej wreszcie wolność :p Cudo to to nie jest, ale przynajmniej mam świadomość, że dobrze pokryta może dać mi ładne dzieci :p

Link to comment
Share on other sites

Nie wierzysz w nią ! . Co z Ciebie za matka :evil_lol: . E tam nie ważne co po ringach chodzi ,trafiłabyś na stawke w której byłyby 4 suki i już .. A poza tym jakbyś popracowała nad nią jeszcze bardziej byłoby jeszcze lepiej :) . Gracja nie jest brzydka ,a chodziły po ringach gorsze suki .

Ja też czekam za kryciem i nie uważam że Arwena będzie za stara ,owszem jakby miała 6-7 lat to troche za dużo, ale ile Gracja ma? 2 lata . No to jakby miała 3,5- 4 lata to nic by się nie stało ,mniej miotów i tyle :p

Link to comment
Share on other sites

Kasia zaporzyczyłam z neta jakieś zdjęcie psa i narysowałam te uszy (moje rysunki są fatalne ,no ale podejrzewam że w paincie to tak wychodzi... :oops: )

[IMG]http://i52.tinypic.com/2wog8p1.jpg[/IMG]
Na czerwono widać skąd się zbiera włosy , te pomarańczowe kreski to wlosy które się wiąże (zieloną) gumką :eviltong: .

Wiem masakra to co zrobiłam :diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Taaak jestem okrutna :evil_lol:
A tak serio - to nie to, że nie wierzę, po prostu wiem, co mam. A zwycięstwo przy małej stawce mnie nie satysfakcjonuje aż tak bardzo. Co do pracy to próbowałam na początku, ale niektórych cech charakteru się nie ominie, na moje albo pies ma potencjał, albo nie i już :p
Wiem, że chodziły gorsze, ale chodzą i lepsze, staram się patrzeć realistycznie i wystarczy mi ocena doskonała dla Gracji.
A co do wieku - Gracja w styczniu kończy 3 lata. Ja jednak wolałam pokryć wcześniej, tym bardziej, że nie miałam na co czekać. Tego też cały czas mnie uczą - żeby nie przeciągać momentu pierwszego krycia. A na chłopski rozum - teoretycznie kobiety, które późno zachodzą w ciążę też mają większe prawdopodobieństwo CC niż młodsze.

Link to comment
Share on other sites

No ja tam nie wiem ,jak u mnie się pojawi nowa suka to Arwene będę wystawiała z małą . Dopiero jak Arwena coś zrobi to zrezygnuje z wystaw dla dzieciaków . A tak to najpierw mam cel i dąże do niego ,a potem moge myśleć o macierzyństwie :) . Jeżeli będzie coś takiego że Arwena nie wyrobi się w terminie tzn. nie chciałabym czegoś takiego że Arwena w otwartej a z małej też się otwarta zrobi. To wtedy wiadomo że z Arweną nie powalcze .. Chyba że będzie na kończeniu Championatu .

Jakbyś mi dała Gracke to bym z nią chodziła na wystawy :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']No ja tam nie wiem ,jak u mnie się pojawi nowa suka to Arwene będę wystawiała z małą . Dopiero jak Arwena coś zrobi to zrezygnuje z wystaw dla dzieciaków . A tak to najpierw mam cel i dąże do niego ,a potem moge myśleć o macierzyństwie :) . Jeżeli będzie coś takiego że Arwena nie wyrobi się w terminie tzn. nie chciałabym czegoś takiego że Arwena w otwartej a z małej też się otwarta zrobi. To wtedy wiadomo że z Arweną nie powalcze .. Chyba że będzie na kończeniu Championatu .

Jakbyś mi dała Gracke to bym z nią chodziła na wystawy :p.[/QUOTE]
Tak to nieraz można w nieskończoność...
A jakbym Ci Grację dała do wystawiania to gwarantuję, że szybko by Ci się znudziło :evil_lol: Dorób się drugiej z większą chęcią do wystaw i lepszym eksterierem to przekonasz się sama, wspomnisz moje słowa :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...