Jump to content
Dogomania

Popularność chartów


wirka

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za biedaka to ja się nie muszę przebierać (hihihi!!!).

Numer z koniem i greyem jakoś mi nie podchodzi.

Na HBO jakiś czas temu oglądałam i to kilka razy film o staruszkach z domu starców, którzy przygarnęli do siebie greykę wyścigową i puszczali ją na wyścigach, zarabiając sporą kasę.

No i tam widziałam gości, którzy wprowadzają greye do boksów startowych. Byli poubierani w takie wielkie żółte płaszcze.

A Ty Rotti może "dosiądź" jakiegoś Araba (buhahahaha!).

Link to comment
Share on other sites

Szanowna Ewo !!!

Mam blyskotliwa propozycje, przebierz sie za Angielskiego Gornika z Yorkshire . Po pierwsze to oni wypromowali whippety , po drugie jeszcze z czasow szanownego gornika Gierka w naszych teatrach zostalo mnostwo gorniczych strojow. a poza tym na klubowce wiekszosc ludzi bedzie ze slaska to doping masz zapewniony.

Z powazaniem Bagi malzonek

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

wprawdzie to bylo dawno (baaardzo dawno)ale wiesz jak w pamieci pozostaja porazki.Przyprowadzlismy sie do nowego domu w malym miasteczku w 91 r.Byly wtedy dosyc modne afgany i sie tak zlozylo ze przyszedl czarny,zaniedbany afgan.Wzielismy go i dalismy ogloszenia ale wlasciciel sie nie znalazl.Tyle ile sie moja rodzicielka nameczyla przy pielegnacji siersci to byla meka.W kazdym badz razie myslelismy ze jest dobrze z jego psychika.Byl obolaly no ale to jak kazdy pies z ulicy.Przyjechala do mamy znajoma z maly dzieckiem i nasz pieszczoch .....rzucil sie z zebami na dziecko.Myslelismy ze go jakos sprowokowal az do nastepnego razu.Znowu rzucil sie na dziecko na spacerze.Mimo ze to nie bylo mile uznalismy ze pies musi odejsc.Zadzwonilismy do schroniska sie spytac co robic a Ci doradzili eutanazje bowiem i tak by zostal uspiony w schronisku.Powiedzieli jeszcze ze skoro nagle bez powodu sie rzuca to nic nie da sie z tym zrobic.Niby wiem ze nic sie nie dalo ale mimo wszystko to byla porazka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...