Jump to content
Dogomania

BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...


Reno2001

Recommended Posts

I niewątpliwie miał charakter. Wzbudzał respekt. To nie był pies dla mięczaków, niestety obawiam się że ktoś przecenił swoje możliwości. Tylko nie sądzę, żeby wyciągnął z tego jakąś naukę. A zapłacił za to pies:( Ja nie biorę psów trudnych, bo nie jestem konsekwentna. Wystarczy mieć świadomość siebie samego:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam nadzieję, że da się wyjaśnić. Chociaż w tym przypadku wszystko wydaje się jasne:( Szkoda tylko, że ludzie włożyli w tego psa tyle pracy, serca i wszystkiego a ktoś przecenił swoje możliwości. Bo rozumiem, że ktoś sobie nie radzi z psem ale tutaj chyba nie zostało to załatwione tak jak powinno być. Chyba została podjęta ot tak decyzja, bez porozumienia z osobami, które ratowały tego psa:(
Psa nie ma, cała praca na marne:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']Mam nadzieję, że da się wyjaśnić. Chociaż w tym przypadku wszystko wydaje się jasne:( Szkoda tylko, że ludzie włożyli w tego psa tyle pracy, serca i wszystkiego a ktoś przecenił swoje możliwości. Bo rozumiem, że ktoś sobie nie radzi z psem ale tutaj chyba nie zostało to załatwione tak jak powinno być. Chyba została podjęta ot tak decyzja, bez porozumienia z osobami, które ratowały tego psa:(
Psa nie ma, cała praca na marne:([/QUOTE]

Niezapowiedziana wizyta poadopcyjna się odbyła. Bronek odszedł półtora tygodnia wcześniej.
Rozumiemy wasze emocje, ale musimy zweryfikowac informacje uzyskane od osób trzecich, bo właściciela nie zastano.

WSZYSTKIM zależy na wyjaśnieniu przyczyn. Nie wiemy czy przyczyną przejścia za TM było otrucie czy też babejsza...

Nie jest prawdą, że decyzja została podjęta pochopnie. Zostały dopełnione wszelkie procedury adopcyjne z wizytą przedadopcyjną i warunkiem osobistego odbioru psa od Jamora (wspólny spacer pod jego okiem miał zadecydowac ostatecznie czy Bronek zostanie wyadoptowany). NIGDY nie będziemy mieć pewności czy zweryfikowany pozytywnie dom adopcyjny sprosta w realu problemom jakie się mogą pojawić...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

[quote name='araman']Niezapowiedziana wizyta poadopcyjna się odbyła. Bronek odszedł półtora tygodnia wcześniej.
Rozumiemy wasze emocje, ale musimy zweryfikowac informacje uzyskane od osób trzecich, bo właściciela nie zastano.

WSZYSTKIM zależy na wyjaśnieniu przyczyn. Nie wiemy czy przyczyną przejścia za TM było otrucie czy też babejsza...

Nie jest prawdą, że decyzja została podjęta pochopnie. Zostały dopełnione wszelkie procedury adopcyjne z wizytą przedadopcyjną i warunkiem osobistego odbioru psa od Jamora (wspólny spacer pod jego okiem miał zadecydowac ostatecznie czy Bronek zostanie wyadoptowany). NIGDY nie będziemy mieć pewności czy zweryfikowany pozytywnie dom adopcyjny sprosta w realu problemom jakie się mogą pojawić...[/QUOTE]

[B][COLOR=red]Tutaj pytac [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Przejrzałam wątek i zastanawiam się czy robiąc Bronkowi wyniki, sprawdzaliscie kiedykolwiek poziom TgAA. U tej rasy często występuje niedoczynność tarczycy, psy przy niej robią się potężne, maja tendencje do tycia, zwiększa się znacznie poziom cholestrerolu, ale najwazniejsze z tego jest powiązanie niedoczynnosci tarczycy z agresją.

W wielu krajach, przy nieuzasadnionej agresji, pierwsze co się robi to wyniki w tym kierunku. Wyrównanie poziomu hormonu tarczycy, przez jego podawanie znacznie zmniejsza poziom agresji. Jeśli następnym razem trafi się wam taki agresor, warto to sprawdzać.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Brezyl chcę wkleić Twoją mądrą wypowiedż na wątek Parysa-tam chodzi o życie psa.I proszę mi wybaczyć ale już wklejam.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...