Jump to content
Dogomania

Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!


iwona213

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL=http://img199.imageshack.us/i/p1030384w.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/783/p1030384w.jpg[/IMG][/URL]

A to jest malutka suczka w typie ratlerka, została dzisiaj doprowadzona do schroniska przez meneli, podobno znaleźli ją miesiąc temu. Sunia boi się okropnie i trzęsie. Pilnie potrzebny domek.

Link to comment
Share on other sites

Czy Figa jest jeszcze w schronisku? (to chyba ostatni z czwórki piesków, kórym zmarła właścicielka) chcę jej zrobić ogłoszenia, bo szkoda, zeby sama została, tym bardziej, że jej najstarsza. Jeśli macie bliższe informacje na jej temat , które można umieścić w ogłoszeniu, proszę podeślijcie, im więcej informacji tym większa szansa, że ogłoszneia kogoś zainteresują.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]Ja mam wielką proźbę...[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
Do osób które mniej więcej mają kontakt z bullowatymi w tym schronisku.
Czy moglby ktoś mi zrobić meila zbiorczego z wszystkimi bullowatymi w schronie?
Chodzi mi o prawdziwy opis psiaka, wiek, skad sie tam wzial, czy kastrowany, do adopcji. itd.
Plus kilka zdjęć. Podaje meila [email][email protected][/email]
[/COLOR][SIZE=5][COLOR=DarkOrange] Bardzo proszę![/COLOR]

[/SIZE][/B] Szukam kogoś z kim na bieżąco można rozmawiać o nich i dowiadywać się informacji.

Chcialabym pomóc psiakom chociaż na odleglość bo ab-Agnieszki że tak powiem żywot pomocy psom się zakończył.
A psiaki czekają.
Jakby Agnieszka się pokazala w schronie to także proszę dać znać i przede wszystkim "podziękować jej za pieniądze" dla BB.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna81']Czy Figa jest jeszcze w schronisku? (to chyba ostatni z czwórki piesków, kórym zmarła właścicielka) chcę jej zrobić ogłoszenia, bo szkoda, zeby sama została, tym bardziej, że jej najstarsza. Jeśli macie bliższe informacje na jej temat , które można umieścić w ogłoszeniu, proszę podeślijcie, im więcej informacji tym większa szansa, że ogłoszneia kogoś zainteresują.[/QUOTE]

Figunia nie jest w schronisku :) jest u mnie w domu :) już od ponad dwóch miesięcy. Jest po operacji i czeka na następną, ale to po świętach...
Możesz ją odwiedzić, klikając na mój pierwszy banerek :)

[quote name='Kana'][B][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]Ja mam wielką proźbę...[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
Do osób które mniej więcej mają kontakt z bullowatymi w tym schronisku.
Czy moglby ktoś mi zrobić meila zbiorczego z wszystkimi bullowatymi w schronie?
Chodzi mi o prawdziwy opis psiaka, wiek, skad sie tam wzial, czy kastrowany, do adopcji. itd.
Plus kilka zdjęć. Podaje meila [email][email protected][/email]
[/COLOR][SIZE=5][COLOR=DarkOrange] Bardzo proszę![/COLOR]

[/SIZE][/B] Szukam kogoś z kim na bieżąco można rozmawiać o nich i dowiadywać się informacji.

Chcialabym pomóc psiakom chociaż na odleglość bo ab-Agnieszki że tak powiem żywot pomocy psom się zakończył.
A psiaki czekają.
Jakby Agnieszka się pokazala w schronie to także proszę dać znać i przede wszystkim "podziękować jej za pieniądze" dla BB.[/QUOTE]

Witaj, już pisałam , na wątku Stivika (zajrzyj), że od teraz te pieski przez moje ręce będą , że tak powiem przechodzić ;)...
Już wszytko ustalone.
Wszystkie informacje dostaniecie w sobotę wraz ze zdjęciami - nowiutkimi :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna81']Czyli Figa nie szuka już domku? :)
W takim razie proszę o podpowiedź, któremu pieskowi zrobić ogłoszenia.[/QUOTE]

Na chwile obecną jeszcze nie, bo jest w trakcie leczenia i przed kolejną poważną operacją, [SIZE=1]ale ja się zaczynam powoli zastanawiać, czy jak jeszcze troszkę u mnie posiedzi będę w ogóle w stanie ją oddać... serce nie sługa...[/SIZE]

Jeszcze Okruszek- z tej czwórki -w schronie siedzi.... może Jemu, bo jako jedyny został:-(...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jetek'][URL=http://img130.imageshack.us/i/p1030246r.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9489/p1030246r.jpg[/IMG][/URL]

A to Fuksik - maleńki piesek, wykastrowany, łagodny, ma około 5 lat[/QUOTE]

Fuksik juz w nowym domu!Wczoraj ze znajomymi zawieżliśmy małego do nowego domku w Jaworznie ;) bedzie mieszkal w malym mieszkanku ale pelnym milosci:) u mych znajomych.Takze napewno wkleje zdjecia fuksiorka z nowego domu.Straszny z niego żarłok...jest przrozy i przegrzeczny :) hihi.a ponoc byl z niego kasanova ;)

Link to comment
Share on other sites

Kana, na stronie 123,124,125, zamieszczone są zdjęcia 3 amstafowatych piesków przebywających w Schronisku. Do tego są krótkie opisy. Jeżeli chodzi o Bellę, to sądzę że mogłaby zgodzić się z innymi psami chociaż pełnej konfrontacji nie robiłam. Nie reaguje agresywnie na inne psy. Kilka razy chciała się bawić z samcami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola la']Fuksik juz w nowym domu!Wczoraj ze znajomymi zawieżliśmy małego do nowego domku w Jaworznie ;) bedzie mieszkal w malym mieszkanku ale pelnym milosci:) u mych znajomych.Takze napewno wkleje zdjecia fuksiorka z nowego domu.Straszny z niego żarłok...jest przrozy i przegrzeczny :) hihi.a ponoc byl z niego kasanova ;)[/QUOTE]
Ocj Oleńka, nie próżnujesz kochana, to cudowne bo to taki słodziucha;-)

Link to comment
Share on other sites

uzupełniłam 1 strone, Basiu proszę o nowe psiaki z opisami, tak żeby 1 i 2 strona były zapełnione bedzie można oglaszać psiaki, bo widzę że jest trochę nowych cioteczek od ogłoszeń. Ja póki co postaram się aktualizować 1 strone, jednak potrzebuje nowe psiaki, bo do schroniska nie dam rady przyjechać jeszcze jakiś czas. Trzeba ruszać z ogłoszeniami bo adopcje bardzo spadły!!! Odnowie dzisiaj allegro wszystkim psiakom którym robiłam.

Link to comment
Share on other sites

[B]dziewczyny - pilnie potrzebna jest pomoc w odwiezieniu (lub przywiezieniu z Katowic do Gliwic i odwiezieniu) właścicielki Majro i Hery - na 12 oba psy są umowione na zabiegi kastracji i sterylki (Hera jest na 99% w ciąży) - właścicielka chce przyjechać pociągiem! to jest nierealne, żeby potem zabrała psy po operacji z powrotem do Katowic - prosimy o pomoc!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69'][b]dziewczyny - pilnie potrzebna jest pomoc w odwiezieniu (lub przywiezieniu z katowic do gliwic i odwiezieniu) właścicielki majro i hery - na 12 oba psy są umowione na zabiegi kastracji i sterylki (hera jest na 99% w ciąży) - właścicielka chce przyjechać pociągiem! To jest nierealne, żeby potem zabrała psy po operacji z powrotem do katowic - prosimy o pomoc!!!!![/b][/quote]


podnosze .....

Link to comment
Share on other sites

[size=3][quote name='andzia69'][b]dziewczyny - pilnie potrzebna jest pomoc w odwiezieniu (lub przywiezieniu z katowic do gliwic i odwiezieniu) właścicielki majro i hery - na 12 oba psy są umowione na zabiegi kastracji i sterylki (hera jest na 99% w ciąży) - właścicielka chce przyjechać pociągiem! To jest nierealne, żeby potem zabrała psy po operacji z powrotem do katowic - prosimy o pomoc!!!!![/b][/quote]

[b][color=red]bardzo pilne ...[/color][/b]
[/size]

Link to comment
Share on other sites

Brysio mam wiesci.
Jego własciciel jest w kiepskiej sytuacji.Aniolek to jego oczko w głowie.Poza ANiolkiem podrostka Misia i szczeniaka sunie ,która zabral od upośledzonej kobiety która sobie z nia nie radzila.

Kobieta klamie i narobila niezlego zamieszania.Zmysla i bierze psy z ogloszen(oczywiscie tylko za darmo)

a właściciel Aniołka musi zrobić teraz mu badania krwi itd.potem kupować leki i w ogole.
Z tego co wiem to lata z nim ajak nie z nim to z Misiem co chwile do wetA.Znajac jego stauacje moz ena koniec miesiac miec problemy z kupnem jedzenia ale dla siebie bo psom kupi a sam nie zje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...