Jump to content
Dogomania

Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!


iwona213

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jetek']Justyna 81 - bardzo się cieszę że mogłabys Filutka zawieźć do Katowic, dzisiaj ponownie dzwoniła zainteresowana nim dziewczyna. Proszę daj znać czy mogłabyś go podrzucić jutro lub w niedzielę. Jeśli chodzi o Okruszka to tej Pani nie stać na opłacenie transportu dla Okruszka ale będę miała na to pieniądze. Tej Pani jest bardzo żal Okruszka i bardzo by go chciała.[/QUOTE]
mogę zawieźć Filutka w niedzielę , daj znać jak mam umówić się z tą pania i o której można pieska odebrać ze schroniska w niedzielę.
co do Okruszka wiem , że Monika55 ma jakiegoś pana który odpłatnie przewoził jej pieski

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jetek']Justyna! Dziękuję ogromnie ale dzisiaj w Schronisku jedna z wolontariuszek podjęła się zawiezienia Filutka do Sosnowca. Udało się też zorganizować Transport dla Okruszka.Pojedzie w najbliższa sobotę :)[/QUOTE]

To super, bo sama chciałam to zaproponować, w ten weekend nie udało się, gdyż dzieciaki i ja lezymy na antybiotyku a mąż w szkole ale do przyszłego tygodnia powinniśmy już byc zdrowi.

A jak tam inne szczeniaki? Dzownił ktoś? Dajcie tez znać co z tym małym zagubionym sznupkiem sznaucerkiem z petli autobusowej Sośnica? Co z nim teraz? Jakiś DT by się przydał;-(

Link to comment
Share on other sites

ZNALEZIONO SUKE OWCZARKA NIEMIECKIEGO-14.01

Ta suczka Owczarka została złapana w Rudzie Śląskiej/na Halembie, najprawdopodobniej mogła przybiec od strony Mikołowa ,Gliwic i okolic.Bardzo boi się ludzi,a przebywanie w Schronisku pogłębia jej zły stan psychiczny.Nie jest zaniedbana,raczej nie była wychowywana w domu,pewnie pilnowała jakiegoś terenu.Podczas łapania wiele przeszła.Spójrzcie na zdjęcie, może ktoś ją kojarzy.
[IMG]http://i46.tinypic.com/5v8090.jpg[/IMG]


[IMG]http://i49.tinypic.com/20k2f9.jpg[/IMG]


[IMG]http://i46.tinypic.com/258cviv.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jetek']Justyna! Dziękuję ogromnie ale dzisiaj w Schronisku jedna z wolontariuszek podjęła się zawiezienia Filutka do Sosnowca. Udało się też zorganizować Transport dla Okruszka.Pojedzie w najbliższa sobotę :)[/QUOTE]

super :) bardzo się ciesze , ze maluszkom się udało

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=#0000ff][B][SIZE=6]skarpeta Gliwice[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[SIZE=2][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=5]
[U][B]stan na dzień 3 lutego 2010 [/B][/U][/SIZE]
[B]
[SIZE=7][COLOR=#ff0000] 59,22 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=2][B][SIZE=7][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][COLOR=#ff0000][B][U]Wpłaty:[/U][/B][/COLOR]
[SIZE=2][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Iwonka[/COLOR] 20 zł
[COLOR=#000000]ihabe[/COLOR] 30 zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE]
[COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Brysio[/COLOR] 30 zł[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Magda[/COLOR] 45 zł[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]bazarek[/COLOR] ihabe 219 zł[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Magda z GLiwic 20 zł [/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Korespondentka 25 zł[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Magda 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Firma Iwona 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]====================[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B]razem : 429zł[/B][/COLOR]

[COLOR=#ff0000][B][U]Wydatki:[/U][/B][/COLOR]
26.X.2009 przelew dla J_ulia wizyta u weta FIGA: [B]22,80 zł[/B]
[LEFT][B]16.XI.2009 przelew Julia operacja Figa: 199 zł[/B][/LEFT]
[LEFT][B]sucha karma dla Figi: 74,50[/B][/LEFT]
[LEFT][B]dopłata do Buraja na hotelik za luty 73,48[/B][/LEFT]
[LEFT][B]==============================================[/B][/LEFT]
[LEFT][B]razem: 369,78[/B][/LEFT]
[LEFT] [/LEFT]

[LEFT][B]saldo: 429 zł - 369,78= 59,22 zł[/B][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']To ten mix sznaucerka? Swietnie!

Bestia z pętli dalej czeka, głównie na kastrację. Aż dziw, że nikt go nie szuka.[/QUOTE]

Bestia? ;-) toż to cudo nad cudami;-) Czyli można juz zacząć go ogłaszać? Zrobię mu allegro i alegratkę.

Jetku kochana, przydałby się update, które psiaki znalazły domki;-)

Link to comment
Share on other sites

Zerduszko jesteś cudowna :-) Nie poznałam bestyjki ale zakochałam sie w nim w ta sobotę co został znmaleziony, po nocach nie spałam;-( A on u Ciebie dupkę grzeje;-)

Masz u mnie cole;-) bo nie wiem czy juz skonczyłaś 18lat;-) hahhaha

Ja juz nie wiem kto jest kto, ostatnio dowiedziałam si.ę. ze Agata51 jest babcią a ja mysłałam, że ona jeszcze do liceum chodzi;-)

Czy sznaucus juz j=się jakoś zowie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Zerduszko jesteś cudowna :-) Nie poznałam bestyjki ale zakochałam sie w nim w ta sobotę co został znmaleziony, po nocach nie spałam;-( A on u Ciebie dupkę grzeje;-)

Masz u mnie cole;-) bo nie wiem czy juz skonczyłaś 18lat;-) hahhaha

Ja juz nie wiem kto jest kto, ostatnio dowiedziałam si.ę. ze Agata51 jest babcią a ja mysłałam, że ona jeszcze do liceum chodzi;-)

Czy sznaucus juz j=się jakoś zowie?[/QUOTE]
Hahaha ;) Przed Tymkiem (sznaucerkiem od Was) miała przyjechać do mnie sunia, były wątpliwości.... czyżby mój nick był mylący? Osiemnastkę to już daaawno skończyłam niestety ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...