Jump to content
Dogomania

Wspólna galeria Tysona,Garo i Kropka psów z ksiezyca od str 384


teqquila

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='teqquila']biorem przyklad z zMadzi tyz idem sie upic :evil_lol: :evil_lol: do wieczora jak mi sie uda wrocic :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Wchodzisz na dobrą drogę:multi::diabloti:
[quote name='evaxon']pijaczki:shake::shake::shake::shake::shake:[/quote]
Milcz siło nieczysta, nie wiesz co dobre:shake::shake:
[quote name='olekg18']jam jest pożadny i nie pije:)Jak można pić ...:)
Medorkowa to kiedy ustawka na..... jak masz 16 to mamusia mi pozwoli:) Tylko ze starymi prukwami jak TEq i Ufa nie moge sie...[/quote]
Ożesz cholera, ja tylko do kina mogę chodzić:cool1::cool1:
[quote name='olekg18']Ja ja ja ja ja jestm tylko 2 lata młodszy.buuuu[/quote]
Oluś Ty się nie tłumacz im... po prostu to już ten wiek, kiedy przechodzi się załamanie psychodeliczne i szuka się akceptacji wśród młodych i pięknych, takich jak my:loveu::loveu:



:loveu::loveu::loveu::loveu:
[url]http://img516.imageshack.us/img516/9027/19oz6.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

lepiej doradzcie Justynie jaki ma sobie plecak kupić? 65 czy 75 litrów?
najpierw doradziłam jej większy, ale później nam wyszło, że nie będzie już wogóle widać Justyny z za tego większego:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Już nie wspomnę, że plecak będzie 2 x cięźszy od niej:roflt::roflt::roflt:, chyba mnie rozumiecie, jak ją przeważy to ja będę musiała dwa bagaze taszczyć:cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']lepiej doradzcie Justynie jaki ma sobie plecak kupić? 65 czy 75 litrów?
najpierw doradziłam jej większy, ale później nam wyszło, że nie będzie już wogóle widać Justyny z za tego większego:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Już nie wspomnę, że plecak będzie 2 x cięźszy od niej:roflt::roflt::roflt:, chyba mnie rozumiecie, jak ją przeważy to ja będę musiała dwa bagaze taszczyć:cool3::evil_lol:[/quote]
Córa, to będziesz mieć wesoło:roflt::roflt:
[quote name='teqquila']i mnie tyz bedziesz taszczyla ??
a jak mnie przewazy tom jak zolw na plecach bede wygladala :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
yobraziłam to sobie:roflt:


[quote name='teqquila']wiem i bede wielka :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Czy to była jakaś aluzja:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']
Oluś Ty się nie tłumacz im... po prostu to już ten wiek, kiedy przechodzi się załamanie psychodeliczne i szuka się akceptacji wśród młodych i pięknych, takich jak my:loveu::loveu:
[/quote]
[SIZE=6][COLOR=Red][B]buhahahahahahahahahah[/B][/COLOR][/SIZE]

[quote name='Imbir1']lepiej doradzcie Justynie jaki ma sobie plecak kupić? 65 czy 75 litrów?
najpierw doradziłam jej większy, ale później nam wyszło, że nie będzie już wogóle widać Justyny z za tego większego:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Już nie wspomnę, że plecak będzie 2 x cięźszy od niej:roflt::roflt::roflt:, chyba mnie rozumiecie, jak ją przeważy to ja będę musiała dwa bagaze taszczyć:cool3::evil_lol:[/quote]
:roflt::roflt::roflt:


witaj żółwiku:loveu::diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

o kurna tyz bede musiala Tyska wrzucic do pociagu :evil_lol: :evil_lol: kurcem juz sobie siebie wyobrazam jak nogami majtam :evil_lol: :evil_lol:
Madzia od kiedy ty taka piekna ?? :evil_lol: :evil_lol:
Julia chcociaz bedziesz miala co wspominac :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
kupuj większy plecak .....ja kupowałam Kubie ostatnio plecak i okazało się przy pakowaniu ze mógłby być jeszcze większy:diabloti:...masakra ...
już widzę żuczka z majtającymi nożkami :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
A nie potrzebujecie opiekunki dla boxiów....mogę wam pilnować :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/B][/I][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teqquila']tyz mysle ze wiekszy tylko czy ja uporadze :evil_lol: :evil_lol: najwyzej Julianna bedzie taszczyc :evil_lol: :evil_lol:
Alu masz racje dzieks :loveu:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)służe poradą ...książki skarg i zażaleń nie posiadam na stanie:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

pijanica jedna:cool3:, myśli, że ja będę taszczyć ten plecak razem z nią:cool3::evil_lol: boszsz i dotego jeszcze Tysio, który sam z wlasnej nieprzymuszonej woli do pociągu nie wsiądzie:cool3:
Ale mi się wakacje zapowiadają:shock::mdleje: :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teqquila']szkoda !! a po co Ci ksiega skarg?? nie lepiej pochwal :evil_lol: i podziekowan :evil_lol:
ok ide spac bom sie w glowie kreci
ide snic o krolewiczu :evil_lol: :evil_lol: chyba juz nie bede pila :evil_lol: <dzis>:evil_lol:[/quote]
Achch, nie ma takich kochana... wyrwę Ciem z tego labego snu... jest rzeczywistość:roll::roll::cool1:
[quote name='Imbir1']pijanica jedna:cool3:, myśli, że ja będę taszczyć ten plecak razem z nią:cool3::evil_lol: boszsz i dotego jeszcze Tysio, który sam z wlasnej nieprzymuszonej woli do pociągu nie wsiądzie:cool3:
Ale mi się wakacje zapowiadają:shock::mdleje: :mdleje:[/quote]
:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teqquila']Madzia a no sa <chyba > jak na razie hm.. znam trzech :evil_lol: :evil_lol::evil_lol: :evil_lol:
[/quote]
Podeślij do mnie jednego, albo najlepeij wszystkich trzech, co bym se mogła poprzebierać:siara::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...