Jump to content
Dogomania

Shira & Chinook :)


sunshine

Recommended Posts

[COLOR=red][SIZE=6][COLOR=Black][SIZE=2]Tak, husky tak mają. Bardzo silny instynkt.ja bym się bała, że dziki ja rozszarpią, myśliwy upoluje albo wpadnie w jakieś sidła i będzie się męczyć:( Lub do jakiejś pseudo mi ją zabiora:(

A co do rozpieszczania :evil_lol: To jej się chyba bardziej juz nie da :diabloti:[/SIZE][/COLOR]
[/SIZE][B][SIZE=6]
początek zdjęć 276 !![/SIZE][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine'][COLOR=red][SIZE=6][COLOR=Black][SIZE=2]Tak, husky tak mają. Bardzo silny instynkt.ja bym się bała, że dziki ja rozszarpią, myśliwy upoluje albo wpadnie w jakieś sidła i będzie się męczyć:( Lub do jakiejś pseudo mi ją zabiora:(

A co do rozpieszczania :evil_lol: To jej się chyba bardziej juz nie da :diabloti:[/SIZE][/COLOR]
[/SIZE][B][SIZE=6]
początek zdjęć 276 !![/SIZE][/B][/COLOR][/QUOTE]
Nawet tak nie myśl, Shirka mądra dziewczyna, na pewno się nie zgubi ;)
:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minerva']Nawet tak nie myśl, Shirka mądra dziewczyna, na pewno się nie zgubi ;)
:diabloti:[/QUOTE]
Tak ale za sarnami głupieje... gdyby nie linka to by wczoraj 2 na 3 spotkania z sarnami mi zwiała:(, Chociaż znajomi mówią że ich psy potrafia w lesie zniknac na 10, 15 minut i wracają... ja bym chyba umarła i w te 10 minut cały las przetrząsła:P...moje dziecko kochane :)

[quote name='Daga & Maks']ile terenów do biegania. Shirka widać w siódmym niebie :)[/QUOTE]
Tsa:D cały dzień była w 7 iebie, w centrum uwagi tyyyyle ludzi ja podziwiało :D Nowe miejsca, nowe psiaki ;) Jej żywioł:D

[quote name='Czarnulka']No włąsnie ;D ta u mnie napewno by została ./ ;p chyba tylko do czasu az sie własciciel nie znajdzie;p;)[/QUOTE]
Przez te pseudo m.in bede Shirę sterylizowac jeśli im przyjdzie do głowy porwać moje skarby to chociaż będzie dla niego bezużyteczna i nie bedzie się męczyć ze szczeniakami...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']Tak ale za sarnami głupieje... gdyby nie linka to by wczoraj 2 na 3 spotkania z sarnami mi zwiała:(, Chociaż znajomi mówią że ich psy potrafia w lesie zniknac na 10, 15 minut i wracają... ja bym chyba umarła i w te 10 minut cały las przetrząsła:P...moje dziecko kochane :)[/QUOTE]
No niestety nic się nie poradzi ;) No, chyba, że na starość jej się po prostu juz nie będzie chciało biegać za zwierzętami :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minerva']No niestety nic się nie poradzi ;) No, chyba, że na starość jej się po prostu juz nie będzie chciało biegać za zwierzętami :D[/QUOTE]
Co ty ona nigdy nie będzie stara :D

[COLOR=red][B][SIZE=6]początek zdjęć 276 !![/SIZE][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minerva']A no tak, przepraszam, zapomniałam :D To już się więcej nie powtórzy ;)[/QUOTE]
No ja myslę :D

www .latajacepsy.pl/zawody/dcdc-poznan-2010 tyle tylko znalazłam, a chciała bym wiedzieć cos konkretniejszego:P Gdzie dokładnie, ile kosztuje wstęp? Czy mozna z psem^^

[quote name='wiki4'][URL]http://img217.imageshack.us/img217/4525/01052010029.jpg[/URL]
Podobają mi się twoje włosy :lol:

Shirka super :loveu: Zdjęcia z Sysunią najlepsze! :D[/QUOTE]

Dzięki :D hyhyh chociaż raz ktoś mnie chwali a nie tego mojego potwora haha:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']No ja myslę :D

www .latajacepsy.pl/zawody/dcdc-poznan-2010 tyle tylko znalazłam, a chciała bym wiedzieć cos konkretniejszego:P Gdzie dokładnie, ile kosztuje wstęp? Czy mozna z psem^^
[/QUOTE]
Na pewno jak zawody będą się zbliżały, to umieszczą taką informację na tej str. ;)
EDIT:
Co do ceny i tego, czy mozna tam być z psem, to pewnie Czarnulka będzie wiedziała, zapewne nie będzie się to różniło, od zawodów w Chorzowie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4'][URL]http://img217.imageshack.us/img217/4525/01052010029.jpg[/URL]
Podobają mi się twoje włosy :lol:

Shirka super :loveu: Zdjęcia z Sysunią najlepsze! :D[/QUOTE]

No masz super wlosy :evil_lol::loveu: A Shirka cudna :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus']Gdyby Poznań był na podkarpaciu :p[/QUOTE]
To 23 bys do nas wpadł na hasi zjazd :D

[quote name='GaBi12']No masz super wlosy :evil_lol::loveu: A Shirka cudna :loveu::loveu:[/QUOTE]
dzięki;P

[quote name='Daga & Maks']wstęp na zawody frisbee jest darmowy i można przyjść z psem[/QUOTE]

[quote name='Czarnulka']dokładnie .;) a w jakim miejscu to muszą podac na stronce;)[/QUOTE]
To fajnie:D może Shirexa zabiorę ^^

[quote name='WeronikaM']ale śliczny bannerek Shirkowy :loveu:[/QUOTE]
Dziękowac, już dawno go mamy, widniał na pierwszej stronie :)

[COLOR=Red][B]PRZYPOMINAM ZE SĄ ŚWIEŻE FOTKI :D!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Hej :hand:
Ale Shirka się świetnie wyszalała w tym lesie :)

Jaki fajny krok :D
[url]http://img338.imageshack.us/img338/8580/01052010011.jpg[/url]

Uwielbiam to spojrzenie :loveu:
[url]http://img256.imageshack.us/img256/227/01052010020.jpg[/url]

Czekam na zdjęcia z lustrzanki jeszcze ;) Chociaż muszę Ci powiedzieć, że Twój telefon robi naprawdę dobre fotki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...