Jump to content
Dogomania

Shira & Chinook :)


sunshine

Recommended Posts

[quote name='GaBi12']Dokładnie. U nas to samo. Sypie, sypie i sypie ;/ :-P[/QUOTE]
I sypie sypie jeszcze więcej :diabloti:

[quote name='Infortune.']Dlatego ja poszłam sobie bezpiecznie do LO, chociaż na technikum też się zastanawiałam bo mam dość sprecyzowane plany. :lol:

Bardzo fajne, wspólne zdjęcia. :loveu:[/QUOTE]
Dziękuję Milczki:)

[quote name='Ewa&Duffel']U nas już od środy był powrót zimy...[/QUOTE]
ojć:/ ale za to może szybciej przejdzie:D

[quote name='ere77e2']Tak jak ladnie shirce z wyciagnietym ozorkiem, tak Tobie ladnie w tych związanych wloskach i z usmiechem na buzi :)[/QUOTE]
Dziękuję Kamilku :) A gdzie obiecana galeria Taami hmmm?:cool3:


[SIZE=5][B][COLOR=Red]BARDZO WAŻNE!!! [/COLOR][COLOR=DeepSkyBlue]Szczególnie dla[/COLOR] [COLOR=Red]TRÓJMIASTA[/COLOR] [COLOR=DeepSkyBlue]i okolic!!!![/COLOR] [COLOR=Red]ZARZĄDZONO ODSTRZAŁ PSÓW!!![/COLOR][/B][/SIZE][COLOR=Red]
[/COLOR]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181259-Uwaga-trA-jmiasto-OdstrzaA-psA-w[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']

Dziękuję Kamilku :) A gdzie obiecana galeria Taami hmmm?:cool3:

[/QUOTE]
zbieram na serwer ;) a tak serio to zastanawiam sie jeszcze bo forma galerii na dogo nie zbyt mnie przekonuje :)
Zastanawiam sie nad jakas fajną stronką oskryptowaną w php, zeby była bajerka :) bo jeszzcze taamka jak siebie zobaczy to sie obrazi ;)
Pomyślimy, zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']ODSTRZAŁ PSÓW ?! :crazyeye:
Ale głupi ludzie :angryy:

a tak ogólnie to cześć :loveu::cool3:
co u was ? <3[/QUOTE]
U nas?:) jakiś dziwny dzień, spać mi się cały czas chce:P i jeść^^. Byłyśmy pobiegać sobie, ale średnio było...:P

[quote name='ere77e2']zbieram na serwer ;) a tak serio to zastanawiam sie jeszcze bo forma galerii na dogo nie zbyt mnie przekonuje :)
Zastanawiam sie nad jakas fajną stronką oskryptowaną w php, zeby była bajerka :) bo jeszzcze taamka jak siebie zobaczy to sie obrazi ;)
Pomyślimy, zobaczymy :)[/QUOTE]
jak kolwiek ale dawaj Taamicha mojego:P
[quote name='Agniecha93']Odstrzał? witam w klubie :([/QUOTE]

U Was też?:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']Eh, ja na wiosnę tylko po polach chodzę, choć mieszkam na Śląsku, ale w naszym lesie są specjalnie zasadzone drzewa, żeby mogli mieć lepszą widoczność do strzelania i psa też mogą puknąć ...[/QUOTE]

fatalnie:(... zdarzały się u Was takie wypadki??

Witamy Korcię:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga & Maks']z tymi odstrzałami to masakra jakaś. Tym bardziej że nie raz psy zostają zastrzelone na oczach właściciela :-([/QUOTE]
dokładnie...jest pewna strona o takich przypadkach...

[quote name='bianka19']Cześć Shirki. :buzi:[/QUOTE]

siemka białasy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']No te odstrzały to jakaś masakra :(
U nas na razie koniec ze spacerami po lesie, zwłaszcza po tym, co Duffel zrobił wczoraj...[/QUOTE]
Dokładnie, Shira też się niby zawsze słucha ale wolę nie sprawdzać górnej granicy... w lesie jest tyle kuszących zapachów (wystarczy iść duktem i zobaczyć jak jest poryty przez dziki...) pies czuje to nosem i mało tego czuje gdzie poszły potencjalne obiadki:P...
Jednak linka to dobry przyjaciel do lasu:)

[quote name='WeronikaM']witam Shireczki :buzi:[/QUOTE]
Siemka :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']No te odstrzały to jakaś masakra :(
U nas na razie koniec ze spacerami po lesie, zwłaszcza po tym, co Duffel zrobił wczoraj...[/QUOTE]
Dokładnie, Shira też się niby zawsze słucha ale wolę nie sprawdzać górnej granicy... w lesie jest tyle kuszących zapachów (wystarczy iść duktem i zobaczyć jak jest poryty przez dziki...) pies czuje to nosem i mało tego czuje gdzie poszły potencjalne obiadki:P...
Jednak linka to dobry przyjaciel do lasu:)

[quote name='WeronikaM']witam Shireczki :buzi:[/QUOTE]
Siemka :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...