Jump to content
Dogomania

Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Kenduś

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fajnie, że zostaje u Ciebie ja bym chyba też nie mogła jedynczki oddać, a jest naprawdę piękna.

Na pierwszy rzut oka wydała mi się długowłosa, ale teraz sama nie wiem. Na zdjęciu dobrze nie widać ale korpusik ma krótkowłosy, ogonek też :hmmmm: szkoda, że nie mamy jakiś zdjęć do porównania. Może czegoś później poszukam.

Link to comment
Share on other sites

Jak tak patrzę na zdjęcia maluchów to chyba jednak długowłosa. Niby Tekila ma takie dłuższe włoski na szyjce...ale chyba nie aż tak długie. A na tym zdjęciu ma 8 tygodni.
[IMG]http://www.chihauhau.republika.pl/images/teq5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Hahaha nieopierzona wiewiórka :eviltong:

A tak kiedyś przemycałam Erę w supermarkecie :roll:
[IMG]http://images2.fotosik.pl/23/5r3n2n6y0pyvk3xz.jpg[/IMG]

i z ostataniej chwili Tekila "wielkie oko":
[IMG]http://images2.fotosik.pl/23/ji0qx2t9k7en8oc6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

:oops: Cześć dziewczyny,juz od dłuższego czasu przyglądam się Waszym dyskusjom i tak,teraz wiem na pewno,chcę mieć pieska,Chihuahua krótkowłosą sunie.
Zakochałam się w Tekili (zazdroszczę,ale tak pozytywnie:p ) i własnie o takiej suni marzę. Czy mogłybyście pomóc znaleśc mi taką sunie. Prawdę mówiąc zaczyna mi brakować pomysłów jak się za to dalej wziąśc-dzwoniłam w wiele miejsc o który pisałyście tu na forum-i nigdzie nie ma takiej niuni. Może macie jakiś pomysł?Bardzo na to liczę:).
Byłam oglądać sunie w łodzi ale juz widziaalm na tym forum zdjecia tych małych i zostały skomentowane jako kundelki,a prawde mówiac chciałabym rasową suczkę,czyli z papierami (może byc taka która ma wade i dlatego bedzie tańsza bo nie można jej wystawic). che miec zwierzatko do kochani,tylko i wyłacznie,nie do wystawiani.
Czekam na Waszą reakcje i bardzo liczę na pomoc.
pozdrawiam i duże buziole i ściskacze dla Was i Waszych pociech. Będę już teraz się tu udzielać jeśli pozwolicie.:eviltong:
Kinia

Link to comment
Share on other sites

:multi: Następny cziłałomaniak!!! Dziękuję za komplementy dla Tequili :oops: Co do pomocy w szukaniu to ja sama szukałam ponad pół roku. I tylko wiedziałam, że ma być koniecznie sunia, koniecznie krótkowłosa, koniecznie jednokolorowa i koniecznie najkochańsza. Wszystko się zgadza oprócz maści. Ale ja tego nie zauważam. Więc zrób sobie takie wytyczne pomyśl ile kasy możesz przeznaczyć na zakup psa i zostaje dzwonić i mejlować do hodowców jak się trafi ta jedyna to zostanie Ci tylko po nią pojechać (czasem bardzo daleko).


Chcesz pieska z Polski? Czy myślałaś też o cudzoziemcy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za odpowiedz i mile przyjecie:))))

Nie musi byc z Polski,absolutnie. Te szczeniaczki które widzialam byly z Lodzi ja z Warszawy a mimo to musialam pojechac je zobaczyc.Tak sobie mysle ze na koniec swiata mogłabym pojechac po moja sunie,tak strasznie bym chcial juz ja miec-bo teraz (nie tak jak 3 miesiace temu) jestem pewna ze che,chce na 100%;).
Cena-hm,mysle ze 2500 to jeszce ok,wiecej nie moge,a nawet nie chce-moj chlopak nie byłby zadowolony jak piesio byłby droższy. Tak naprawde to jak zobaczył te niby cziłki to juz i on chce,ale nie za 3000zł,nie mozemy tak.
Napisalam maile gdzie sie dało,dzwonilam tez duzo-ale nic nie ma :((((

mogłabyśmy wysłać aktualne zdjątko swojej nini:)? Tekilka jesy boska

Link to comment
Share on other sites

Tak to moja ninia,kundelek,przybłeda,ale najkochańsz dla mnie. @ lata temu koś ją wyrzucił z samochodu przy firmir moich rodziców ,byla zabiedzona,brudna,smierdziuszek,starchliwa i nie ufna.A teraz to piesek kanapowy,spi w łozku na poduszce,swojej zreszta,jest całowana i pieszczona.Słodka prawda?
zdjecia-jak sie naucze,zaraz poprobuje to wkleje:)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...