Jump to content
Dogomania

Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Kenduś

Recommended Posts

[quote name='kayla']Nie smaruje lapek, nie zakladam ubranka, biega biedaczek na golasa. Jedyne co robie, to waruje przez caly czas pod drzwiami, zeby go wpuscic jak tylko pod nie przybiegnie.[/quote]

To tak jak ja. Wypracowałam metode podglądania czy już czeka. Ale ona dodatkowo się nauczyła, że jak już stoi pod drzwiami, albo dopiero się zbliża to zaczyna szczekać. I wtedy wiem, że już jest. A "spacerek" zajmuje jej około 20 sekund nie dłużej (p.s. znalazłam kupe...za choinką :oops: :shake: ja nie wiem co jej sie stało. Zawsze robiła w stałe miejsce)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='blacky']Jak to dobrze, ze nareszcie znalazłam ten wątek :)
Otóż bardzo liczę na waszą pomoc.
Moja koleżanka planuje kupić chihuahuę na poczatku wakacji. Nie chce psa na wystawy, tylko do kochania i rozpieszczania, a ze dodatkowo nie ma zbyt dużo pieniędzy to chciała kupić tzw. "rasowego bez rodowodu". Udało mi sie ją namówic na peta. Tylko tu pojawia sie problem, bo niestety w internecie nie ma zbyt dużo stron hodowli chihuahua. Jeżeli byście mogli to bardzo bym prosiła, zebyście podali mi linki lub maila do hodowli w Polsce lub kontakt do osoby, która spodziewa sie szczeniaczków w wakacje lub do kogoś kto musi oddać psa/suczkę (za niewielka opłatą).[/quote]

Niestety nie słyszałam o petach. Czasem są ogłoszenia w stylu sprzedam 2 letniego cziłała po niższej cenie :nonono2:
Zgadzam się z Kendusiem, że nie ma dobrej Polskiej hodowli. Jak chcesz to wyślę Ci na PW te co mam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha'](p.s. znalazłam [B]kupe...za choinką[/B] :oops: :shake: ja nie wiem co jej sie stało. Zawsze robiła w stałe miejsce)[/quote]

:roflt: :roflt: :roflt: wybacz, nie mogłam się powstrzymać, ale płezencik :diabloti:

a tak poważnie to wcale się jej nie dziwię :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenduś']:roflt: :roflt: :roflt: wybacz, nie mogłam się powstrzymać, ale płezencik :diabloti:

a tak poważnie to wcale się jej nie dziwię :shake:[/quote]

Bałdzo śmieszne :mad:

[B]Blacky[/B] wysłałam te hodowle i inne ciekawe stronki na maila

Link to comment
Share on other sites

A to cała gromada z miotu Kendusia, mozliwe, żeby było tyle cziłał w miocie? :crazyeye:

[FONT=Times New Roman]Katty Srdce Evropy[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Keiko Srdce Evropy[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Kendy Srdce Evropy[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Kenny Srdce Evropy[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Kessy Srdce Evropy[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenduś']A to cała gromada z miotu Kendusia, mozliwe, żeby było tyle cziłał w miocie? :crazyeye:

[FONT=Times New Roman]Katty Srdce Evropy[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Keiko Srdce Evropy[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Kendy Srdce Evropy[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Kenny Srdce Evropy[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Kessy Srdce Evropy[/FONT][/quote]

Ja słyszałam nawet o 8 cziłałakach w miocie (nie pamietam ile przezyło).
Wysyłaj zdjęcie! Do nich! A nie wiesz co z resztą miotu? Czy też mają wadę genetyczną?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...