Jump to content
Dogomania

Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Kenduś

Recommended Posts

Ja szkoliłam wiekszosc moich psow "tradycyjnie " na metodach pozytywnego wzmocnienia - na smakołyk lub piłeczkę ,ale jak zaczełam klikac to widze ,ze pies uczy sie jak błyskawica.Juz sie nie moge doczekac niedzieli :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='DoDododo']resuruss jak Ci sie podobało???
Niemam zdjec ale beda za tydzień niepomyślalam ze trudno mi bedzie je robic cwiczac z psem. ale w nastepna niedziele wezme sobie "fotografa"[/quote]

:placz: :placz: :placz: To czekamy na za tydzień :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Fajnie było ,szkoda ,ze nie pogadałysmy wiecej ,ale byłam tak azzferowana moja kozą ,ze nie miałam do tego głowy.Przepraszam :oops:
Dodam tylko ,ze zakochałam sie w Twoim psie .Chyba słodszego walecznego rycerza nie widziałam w zyciu!!!!!!!!!!!!!!!Cudo!!!!!!!!
Mam nadzieje ,ze za tydzien bede mogła pstryknąc mu zdjecia :loveu:

Z Pasiakiem bedziemy chodzic prawdopodobnie na indywidualne zajecia ,bo u nas problem tkwi w jej zachowaniu ,a nie w braku posłuszenstwa.Zobaczymy byc moze na kolejnej lekcji zapadnie decyzja .

Link to comment
Share on other sites

Hihi,ja znam mozliwosci mojego dziecka.....Zabieranie ja na wystawy lub na inne imprezy kynologiczne mija sie z celem ,chyba ,ze moge byc tylko jako widz.Moja Zuzka to dziecko wymagające oczu dookoła głowy ;) .
Nie miałabym nawet czasu na myslenie o socjalizacji psa :evil_lol: ,raczej musiałabym uwazac na zdrowie innych przedszkolaków :evil_lol:
Jesli kogos znajde zeby z nią został ( i z resztą psow ) to moze pojade .
Skąd jestes???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loona']Figaro nie żyje, dziś rano odszedł na ostatnim spacerze swojego życia. Został zaatakowany przez dwa spore psy. Miał przebite serduszko i wykrwawił się :placz:[/quote]


Nie może być prawda:placz: :placz: :placz:

wyrazy współczucia
wiem co to znaczy
przykro mi bardzo :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loona']Figaro nie żyje, dziś rano odszedł na ostatnim spacerze swojego życia. Został zaatakowany przez dwa spore psy. Miał przebite serduszko i wykrwawił się :placz:[/quote]

O matko!
Bardzo Ci współczuję Loona!
W takiej chwili nie ma słów, które mogą pocieszyć, więc powiem tylko:
Biegaj szczęśliwy po zielonych łąkach za TM Figaro.:placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...