Jump to content
Dogomania

Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Kenduś

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SŁUCHAJCIE TEN PRZEMIŁY SĘDZIA TO BEDRICH MESZAROS , cały czas uśmiech na twarzy miał taki serdeczny aż miło było . A DEXTEREK oczywiście że brał udział dostał prześliczny opis i pochar , we wszystkich psiakach starał się znaleść coś ślicznego i nie pozwolił aby ktoś był zawiedziony my też wyjechaliśmy szczęsliwi a taką nam dał śliczną ocene -,doskonała proporcja ciała , typ i głowa , prosty grzbiet , prawidłowe kontowanie , jądra ok , doskonały w ruchu , bardzo dobra slierść .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ciekawa jestem, czy ten sędzia to tylko na IX grupę? A może allrounder...?
Pzdr.[/quote]
ASIACZEK pocieszę Cię nie tylko na IX grupę to sędzia międzynarodowy a oni znają się na większej ilości ras , i zawsze tak jest jak wystawa trwa 2 lub 3 dni to biorą takiego sędziego aby miał co oceniać przez więcej niż jeden dzień . To był starszy człowiek oceniał powoli ale wszystkich dokładnie wszystkim czas swój pościęcił i uwagę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ciekawa jestem, czy ten sędzia to tylko na IX grupę? A może allrounder...?
Pzdr.[/quote]
ASIACZEK pocieszę Cię nie tylko na IX grupę to sędzia międzynarodowy a oni znają się na większej ilości ras , i zawsze tak jest jak wystawa trwa 2 lub 3 dni to biorą takiego sędziego aby miał co oceniać przez więcej niż jeden dzień . To był starszy człowiek oceniał powoli ale wszystkich ,dokładnie wszystkim czas swój pościęcił i uwagę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

chciałam się tylko "pochwalić", że zdjęli lisowi szwy
of kors w kagancu hahahah, kąsał jak dziki pitbull
ale potem zastosowałam metodę "na sokoła" z zakrytymi oczkami poczuł się mniej pewnie i pozwolił sobie wszystko zrobić
zagoiło się bardzo ładnie
teraz jeszcze usztywnienie utzrymujemy co najmniej 2 tyg, a potem się obaczy

dostał kocichchrupek od pani wet (psimi pogardził) w nagrodę, a ode mnie i Karolki mojej (na spacerze kupiłyśmy) żwacza.

Czy coś jeszcze smierdzi bardziej niż żwacz czy to już szczyt możliwości psich aromatów?

żwacz zaległ na moich spodniach -mam nauczke -nie będę rozrzucała brań już nigdy, przenigdy :-o

Link to comment
Share on other sites

Hura ........ wracacie do zdrowia... Będzie dobrze...... Tylko żadnych tam warjacji po krzakach!!!!!!!!Życzymy powodzenia!!!!!Aha....
Bardziej niz żwacz czyli "świński siurek" śmierdzą suszone wątroby na samo wspomnienie beeeeeeeeeeee...........Nawet nie próbuj!!!!!!!!!!
Może ktoś ma jeszcze jakieś smierdzące doświadczenia hi hi

Link to comment
Share on other sites

my juz tez nie mamy szwow! jak dobrze jak nasze pociechy dochodza do zdrowia!

teraz dla odmiany leczymy uszka bo smierdza i sa brazowe! ehh!

zwacze sa tez bardzo dobre jesli pies je............
ochody..ale pewnie wasze malenstwa nie maja takich problemow

to tylko duze rasy chyba!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miumiu']nie wiem czy mod mnie nie pogoni ale siurek to siurek znaczy penis,
a żwacz to część układu pokarmowego
chyba
znaczy pani mi tak w sklepie powiedziała[/quote]
Czyli siusiek to siusiek,żwacz to żwacz ale jesteś obczaskana hi hi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cuciola']my juz tez nie mamy szwow! jak dobrze jak nasze pociechy dochodza do zdrowia!

teraz dla odmiany leczymy uszka bo smierdza i sa brazowe! ehh!

zwacze sa tez bardzo dobre jesli pies je............
ochody..ale pewnie wasze malenstwa nie maja takich problemow

to tylko duze rasy chyba![/quote]

Super szwy poszły w zapomnienie.... na uszka to maść 14 dni i po strachu...
Pozdrowionka!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cuciola']my juz tez nie mamy szwow! jak dobrze jak nasze pociechy dochodza do zdrowia!

teraz dla odmiany leczymy uszka bo smierdza i sa brazowe! ehh!

zwacze sa tez bardzo dobre jesli pies je............
ochody..ale pewnie wasze malenstwa nie maja takich problemow

to tylko duze rasy chyba![/quote]

BUahahhahahaa :roflt: O jak bardzo bym chciała żeby tak było....nie będę wam opisywać bo nadal się nie pozbierałam po tym co Tekila zeżarła...zaraz popędziłam po żwacze :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loona']A zgadnijcie kto to:
[IMG]http://www.album.com.pl/aWx56aBx/242942.jpg[/IMG]
Miał jakieś cztery miesiące :loveu:
[SIZE=1][COLOR=white](zdjęcie słabej jakości niestety, kiepski skaner się trafił)[/COLOR][/SIZE][/quote]

O jeeejku jaki łysolek kochany :loveu: :loveu: :loveu:

Jak wam sie sprawdziło posłanko bimbay?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loona']A zgadnijcie kto to:
[IMG]http://www.album.com.pl/aWx56aBx/242942.jpg[/IMG]

Miał jakieś cztery miesiące :loveu:
[SIZE=1][COLOR=white](zdjęcie słabej jakości niestety, kiepski skaner się trafił)[/COLOR][/SIZE][/quote]
Jaki śliczny
cudeńko maleńkie ,chi wyglądają tak słodko ja są takie malutkie udają takie spokojne , a potem cały dom postawią do góry nogami .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabi11']Jaki śliczny
cudeńko maleńkie ,chi wyglądają tak słodko ja są takie malutkie udają takie spokojne , a potem cały dom postawią do góry nogami .[/quote]


Hahahah no! Małe diabły z minkami aniołków :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']Jak wam sie sprawdziło posłanko bimbay?[/quote]
Nie sprawdziło się :evil_lol: To małe to było w promocji, dostaliśmy gdy kupiliśmy takie największe, przez jakiś czas robiło za posłanie, ale potem zrobiła się z tego zabawka :evil_lol: Ale dla dużych nie nadaje sie kompletnie, bo gdy pies chce zmienić nieco pozycję, ten styropian w środku uniemożliwia to, trzeba wstać i położyć się inaczej. Poza tym, po roku rozsypało się i mieliśmy mnóstwo styropianowych kuleczek :multi::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...