Jump to content
Dogomania

Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Kenduś

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wąż jest mojego brata, nie mój. Karmi je myszami lub chomikami dżungarskimi, zwykle żywymi, a jak artwymi to musi nimi ruszać ;) Nazywam go Rysio, ale Maciek dał mu na imię Amid, kompletnie beznadziejne jak dla nas ;)

Dziękuję za pochlebstwa dla Figara, on również dziękuje :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny we Włoszech 30 sierpnia skradziono 4 chihuahua , hodowcy prosza o POMOC . Zamieście te zdjęcia na różnych stronach chihuahua .
:sleep: :sleep: :sleep:

Jak zwykle niepotrafię wkleic zdjęć. Proszę jak bym mogła na maila przesłać zdjęcia skradzionych chihuahua ,może któraś z was zamieściła by na forum????????????

Link to comment
Share on other sites

czesc wam..ja jestem z Wloch wiec powiedzcie cos wiecej! gdzie te chilki skradziono? skad info? jest przeciez strona hodowli...jak cos to dajcie info..ja jestem na miejscu..moze uda sie pomoc!!!
i wiadomo jakie te chilki skradziono zebym wiedziala jakie info umiescic? skad info ze chilki skradziono? poumieszczam na wloskich forach skoro to wiarygodna info

Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochani,
od wczoraj mam chi facecika w domu.
Miał byc dużym, groźnym psem hahaha ale serce nie sługa.
Zakochałam się i jest.

[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30265]W TYM WĄTKU SĄ JEGO FOTKI[/url]

będę miała do was milion pytań!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobra?

Link to comment
Share on other sites

nutasob ja mogę powstawiać zdjęcia na forum, ale jeśli skradzione zostały we Włoszech? To jaki sens ma wstawianie ich w Polsce?

Powiedz coś więcej?

Witaj miumiu :p cziłki uzależniaja i podbijają serca każdego! Czekamy na pytania :cool3: i... ZDJĘCIA!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cuciola']czesc wam..ja jestem z Wloch wiec powiedzcie cos wiecej! gdzie te chilki skradziono? skad info? jest przeciez strona hodowli...jak cos to dajcie info..ja jestem na miejscu..moze uda sie pomoc!!!
i wiadomo jakie te chilki skradziono zebym wiedziala jakie info umiescic? skad info ze chilki skradziono? poumieszczam na wloskich forach skoro to wiarygodna info[/quote]

Dostałam informacje od hodowców ze Szwecji ,wysyłaja tę informacje do wszyskich znanych hodowli w Europie , bo skradzione chiłki mogli wywiez wszędzie również i do Polski.
A informacje w jezyku angielskim lub Włoskim można przekazać pod
numer +390522954452
Cuciola czy kradziesz chiłek jest powszechne we Włoszech??:crazyeye:
Ja już trzeci raz spotykam się z takim zdażeniem .
Dwa razy juz sprzedawałam szczeniaczki do Włoch ludziom którym ukradziono chiłki, ale to były pojedyncze pieski , a teraz aż 4 chiłki ukradziono .

Link to comment
Share on other sites

Głaski dla biednej Rity.

Od nas wyszli własnie moi rodzice.
Paco dostał piekne posłanie -zachwycony jest, śpi sobie w nim własnie. I kuwetę :oops:

Ale coś nie przekonany jest. Lepiej sie siura na wykładzinę niż na gazetkę.

Rodzice zachwyceni, jaki fajny, jaki mądry oh i ach :)

No i mój 9 tygodniowy szczon dziś zaszczekał. Konkretnie. Bo ja głupia do niego "wow, wow" i odpowiedział.Szok :crazyeye:
Probuje się zaprzyjaźnić z kotami, ktore sa nim wyraźnie zafascynowane, choć niekoniecznie chcą się fraternizować.
Teraz on spi a one nad nim krażą złowieszczo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miumiu']
Teraz on spi a one nad nim krażą złowieszczo ;)[/quote]

Jak sępy? :evil_lol:

Bono uwielbia koty Samby. Sa odpowiedniej wielkosci i takie powsciagliwe w zachowaniu. Nie udalo mu sie ich tylko namowic, zeby go ganialy. A Bono nie chce zawsze byc berkiem...

Link to comment
Share on other sites

Kayla ;),
jesteś moim guru, wiesz?
mieszkam blisko "Rawaru" czyli blisko praskiego "Baritusa" i cieszę się, ze nie będzie Paco pierwszą chi u nich.
Chodziliście na zajęcia grupowe?

My na razie w domu (9 tyg ma mój chłopak) 'przychodznie na imię (opanowane)i na komendę "noga" hahah -fachowo z obchodzeniem i siadaniem -ładnie nam idzie. Siad (opanowane), "tango" (sam to wymyślił tancząc na tylnich łapkach na widok smaka -to pomyślałam -czemu nie?
"Przynieś" -prawie opanowane (aport hm...)

Chi sa fajne. On zadziera łepek i "pyta" co teraz robimy? No szybko, co robimy?

Sesje "szkoleniowe" po 30 sekund do 3 minut hihiih.
Ale zdolna bestia.
A i "szukaj kota" -synek wprowadził.

Jestem w megaszoku jak te psy są inteligentne (no chyba że mam jaki wyjątkowy egzemplarz, a nia sadzę).

Tylk oz siuraniem mamy problem :mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...