Jump to content
Dogomania

Kecskemet 12/13 wrzesień '09


****

Recommended Posts

Może informacje z tego linku będą pomocne:
[URL]http://www.kennelclub.hu/dogshow/2009/kecskemet01_en.html[/URL]
Tutaj przekopiowana część:
[RIGHT][B][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]ORGANISATION[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/RIGHT]
[FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]MEOE Kecskeméti Szervezete [/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]ADDRESS[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]MEOE Kecskemét, Pf. 265.[/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]telefon[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]+ 36 20 284 7747, 36 70 376 4881[/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]fax[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]+ 36 76 324 653[/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]web[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][EMAIL="[email protected]"][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL][B][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]DATE OF THE SHOW[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]2009.09.12.[/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]DEADLINE I.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]2009.07.20.[/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]DEADLINE II.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]2009.08.13.[/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]CONTO NUMBER[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]OTP Bank Rt. Kecskemét - 11763323-49371886-00000000
IBAN CODE: HU88 1176 3323 4937 1886 0000 0000
SWIFT KÓD(BICK): OTP VHUHB[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ratunku :crazyeye:....odpisali mi tak:
[I]A kecskeméti CACIB- bal kapcsolatosan folyamatosan információkat találhat a

[url=http://kiranduljvelem.blogspot.com/]Cacib 2009 Kecskemét[/url]

címen egészen a kiállítás napjáig.

HA A KIÁLLÍTÁST MEGELŐZŐ KÉT HÉTBEN NEM KAPJA MEG ÍRÁSOS
VISSZAIGAZOLÁSÁT HÍVJA ELÉRHETŐSÉGEINKET.
[/I]

Czy to oznacza, że nas przyjęli :razz:?

Link to comment
Share on other sites

Translator przetłumaczył ten tekst tak:
"W Kecskemét CACIB informacje można znaleźć na lewo od bieżącej

2009 Kecskemét CACIB

adres do daty ich wydania.

JEŚLI SHOW PRZED dwóch tygodni nie otrzyma PISEMNE
POTWIERDZENIE ZAPROSZENIE informacje kontaktowe."



Czy można na tą wystawę zgłaszać mailowo, czy tylko pocztą?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cos czuje ze nie podadzą - jakos nie bardzo im sie chce pracowac - ja nie dostałam zadnego potwierdzenia, nawet mailowego - nie raczyli odpowiedziec na zaden moj email. Nie wiem po co umieszczaja info zeby sie kontaktowac jak sie nie dostanie skoro nie sa łaskawi odpowiadac. Zdecydowanie odechciewa mi sie wyjazdow na wegry :angryy:
Moze jak w pełni wprowadza centralny system rejestracji troche sie u nich poprawi ..:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Cos czuje ze nie podadzą - jakos nie bardzo im sie chce pracowac - ja nie dostałam zadnego potwierdzenia, nawet mailowego - nie raczyli odpowiedziec na zaden moj email. Nie wiem po co umieszczaja info zeby sie kontaktowac jak sie nie dostanie skoro nie sa łaskawi odpowiadac. Zdecydowanie odechciewa mi sie wyjazdow na wegry :angryy:
Moze jak w pełni wprowadza centralny system rejestracji troche sie u nich poprawi ..:angryy:[/QUOTE]

Mi na maile też nie odpisywali :shake:, ale ostatecznie potwierdziłam telefonicznie zgłoszenie. Potwierdzenie listowne nawet doszło, ale rzeczywiście kontakt z nimi do bezproblemowych nie należy :razz:.

Link to comment
Share on other sites

Uf wróciłam, w katalogu psy miałam, potwierdzenia podobno do jednych wysyłali do innych nie, a maili nie bo im sie komputer zepsuł - tere fere. Z charcików włoskich zrobili mi greyhoundy :evil_lol: ale to całkiem niewazne.
Ważne ze przywiezlismy wszystko i jeszcze wiecej - bo i 4 CACIBy i oba BOBy i ze specjalistycznejtez BOBa mamy i CACe - a w efekcie chudziaki zostały Championami Węgier!

Chwalic sie polacy, bo duzo kosiliscie :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Uf wróciłam, w katalogu psy miałam, potwierdzenia podobno do jednych wysyłali do innych nie, a maili nie bo im sie komputer zepsuł - tere fere. Z charcików włoskich zrobili mi greyhoundy :evil_lol: ale to całkiem niewazne.
Ważne ze przywiezlismy wszystko i jeszcze wiecej - bo i 4 CACIBy i oba BOBy i ze specjalistycznejtez BOBa mamy i CACe - a w efekcie chudziaki zostały Championami Węgier!

Chwalic sie polacy, bo duzo kosiliscie :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]

[B]GRATULACJE[/B] :multi::multi::multi:

a jakieś wilcze były może.....?

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Uf wróciłam, w katalogu psy miałam, potwierdzenia podobno do jednych wysyłali do innych nie, a maili nie bo im sie komputer zepsuł - tere fere. Z charcików włoskich zrobili mi greyhoundy :evil_lol: ale to całkiem niewazne.
Ważne ze przywiezlismy wszystko i jeszcze wiecej - bo i 4 CACIBy i oba BOBy i ze specjalistycznejtez BOBa mamy i CACe - a w efekcie chudziaki zostały Championami Węgier!

Chwalic sie polacy, bo duzo kosiliscie :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]


Gratulacje!!!

Link to comment
Share on other sites

Keeshondow ni ma w katalogu, sa torpespitz i kisspitz.

Chowków jest 20, Błyskotko podaj emial na prv to wysle skan.

Posokowiec sztuk 1
pies champion
GAZDA Z JELENIEGO ZDROJU


Lhasaki

pies champ
BASTERBERI BILNTX
suki champ
JOU JOU MINI STARA BASTA
ORLANES ALL TOO EASY
suka weteranka
BASTERBERI YRIAN

Link to comment
Share on other sites

My niestety nie dojechaliśmy :shake:... autko zepsuło się skutecznie :-(.

[quote name='karenina']Keeshondow ni ma w katalogu, sa torpespitz i kisspitz.

Chowków jest 20, Błyskotko podaj emial na prv to wysle skan....[/QUOTE]

A mogłabym poprosić o skan z katalogu dogów niemieckich (deutsche dogge, nemet dog) na [email][email protected][/email] :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...