Jump to content
Dogomania

POMOCY! Zostawiony w lesie...na śmiercionośnej lince. Czarek już w nowym domku!


Recommended Posts

[quote name='misza']no...to i ja się odzywam. I jestem niemiłosiernie wściekła!! Orżnęła i mnie. Cudownie!!! Bandytyzm normalnie. Mam jej adres - wysyłałam jej leki i preparaty wspomagające leczenie...dla Czarusia. I maile też zachowałam od "pani blue". Niebieski ptaszek nie ma co...powinien być chyba "ptaszkiem na uwięzi"....[/quote]

Wyślij PW do Amita, on pilotuję sprawę na policji i prosi o kontakt wszystkie osoby ktore wysyłały cokolwiek (pieniądze lub dary rzeczowe) oszustce.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no, i super. Bo moim zdaniem "odsyłanie" kasy nie zmienia faktu, ze to było szeroko zakrojone oszustwo :angryy: . Ciekawa jestem, co by było, gdyby się ktoś "nie kapnął" mówiąc kolokwialnie - że te wszystkie fotki tych piesków to jeden wielki bajer. I potrzebna im pomoc to kit poprostu. Ano, pieniążki zostałyby "przytulone" i tyle.
Inez, pewnie, że się skontakuję - bo kurna jego raz, ja się nie zniechęcę do pomocy ( czy finansowej, czy lekowej ), ale ile osób dzięki "pani blue" się wycofa, tego nie wie nikt. I szlag mnie trafia, bo jak zwykle nie człowiek ucierpi tylko i tak juz skrzywdzone zwierzęta. A to mnie zabolał najbardziej :mad: W głowie mi się nie miesci, jakim trzeba być padalcem, zeby na taki poysł wpaść i żerować na dobrych sercach ludzi :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam wszystkie tematy dotyczące tej sprawy i jestem w szoku że ludziom przychodzi coś takiego do głowy ...



[quote name='chita']jest i Czarus:angryy::angryy:

[URL="http://www.flickr.com/photos/68151963@N00/393091655/in/photostream/"]Stades entropion surgery Day 1 on Flickr - Photo Sharing![/URL][/quote]

Nie tylko tutaj, tak mi się zdawało że znam skądś te fotki, tutaj w połowie strony jest "łapka Czarusia" :

[url=http://www.network54.com/Forum/42436/viewall-page-362]Bulldogs World Bulldog Discussion forum (Viewall Page 362 )[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JUSTINE.24']

Nie tylko tutaj, tak mi się zdawało że znam skądś te fotki, tutaj w połowie strony jest "łapka Czarusia" :

[URL="http://www.network54.com/Forum/42436/viewall-page-362"]Bulldogs World Bulldog Discussion forum (Viewall Page 362 )[/URL][/quote]

:angryy:tak sobie mysle ile to trzeba czasu zeby wyszukac te wszystkie foty na tylu roznych portalach i wymyslec historyjke...szok

ja dopiero po przywroceniu postwo przez moda widze ze bylo jeszcze zdjecie grzbietu:shake:napewno z innego zrodla.....

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem na siebie wściekła także:angryy:
Przecież nie ma kilku psów identycznych!:shake:
I weźcie tu ludziom zaufajcie ...
Dziewucha na pewno miała ubaw jak się nabieraliśmy a ona kasę zbierała...:cool1:
Jak mogłam uwierzyć w aż taki szybki powrót do zdrowia psa?:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Napisał Amit :

"Jak słusznie zauważyła dorobella, zwrócenie kwoty to jedynie naprawienie szkody i nie zmienia faktu popełnienia przestępstwa. Może być jedynie uznane za okoliczność łagodzącą.[B] Bardzo proszę osoby, które robiły w dobrej wierze ogłoszenia na innych forach w imieniu oszustów o zgłaszanie się do mnie na PW. Raz jeszcze apeluję o nie ujawnianie informacji na forum o kolejnych "znaleziskach" i przysyłanie do mnie info na PW. Nie prowokujmy oszustów do nieudolnych prób zacierania śladów po swojej działalności.[/B]"

Wszystkie osoby, którym M.Ch. zwróciła pieniądze - również muszą zgłosić się na policję z sygnaturą sprawy, którą poda Amit. Proszę do niego kierować pm w tej sprawie. Osoby, które nie otrzymały fantów z bazarków, które otrzymały fanty - bazarki były wystawione na psy nie przebywające w Polsce, a wy wprowadzeni w błąd - piszcie pm do Amit. Robiące ogłoszenia, czy posiadające inne informacje pomocne w sprawie - proszę pisać pm do Amit.

Link to comment
Share on other sites

KURDE,ja czytalam juz ten watek i pamietam,jak zastanowilo mnie to,od kiedy w Polsce buldogi angielskie sa przywiazywane do drzewa.Oczywiscie nie wyweszylam oszustwa ,no bo jak? przeciez to dogo i kraj tez niezbyt normalny...raczej pomyslalam,ze to jakis zwyrodnialec musial byc i czekalam tylko na wyjscie na prosta z kasa:angryy:
Dziewczyno,naciagnelas zaufanie do tego portalu, a tym samym na straty zwierzeta. Jestes zalosna,skoro swoja osoba nie potrafisz zarobic na swoje potrzeby,tylko wykorzystujesz do tego cierpienie bezbronnych zwierzat. Pochwalilas sie juz w srodowisku swoja zdobycza? [B]I JESZCZE NA INNYM WATKU NA BOGA SIE POWOLUJESZ? [/B]Koncze zreszta,bo mi niedobrze sie robi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Wyślij PW do Amita, on pilotuję sprawę na policji i prosi o kontakt wszystkie osoby ktore wysyłały cokolwiek (pieniądze lub dary rzeczowe) oszustce.[/quote]

:mad:Nie bylo mnie na tym watku...:mad:cale szczescie...jedna z oszukanych ciotek.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/oszust-uwaga-oszust-przeczytajcie-koniecznie-146228/index2.html#post12950058[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

a ja dopiero teraz zostałam uświadomiona, że w mieście, w którym wszystko się dla mnie zaczęło (dogo) mieszka sobie taka kreaturka:mad:

czasami sama prowadzę zajęcia w szkole, w której ona się uczy:-o

Tyle razy prosiłam o pomoc i nic ..... a tu takie rzeczy.....

W Witkowie nie ma żadnego hotelu, bo gdyby był to już na dogo byłoby o nim głośno:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...