Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Informuje wszytskich ze juz na stronie internetowej oddzial poznanski umieścił stawki ilosciowe poszczegolnych ras

podaje link
[url]http://www.poznan.zkwp.pl/poznan/wyst2005/stawki.pdf[/url]


do Asiaczka - odpisze ciwieczorem uwazam ze towje zarzuty sa poprostu bez sensowne a pisanie dla pisania nie ma najmnijezszego sensu bvo nic nie da sie Tobie wytlumaczyc sensownie.

Link to comment
Share on other sites

witam,

szukam osób które mogą być zainteresowane noclegiem w Poznaniu z 5-6/11.

mam na oku apartament : 2 kondygnacje, 4 pokoje, 2 łazienki, 6 km. od targów

obecnie będą tam 4 osoby z 4 psami
cena to 250zl. czyli po 62,50 za osobę
jeżeli będzie więcej osób ogólna cena pewnie będzie większa ale i tak będzie taniej na osobę,

psy gratis !
z nami będą 3 yorki i jeden grzywacz
oczywiście lepiej jeżeli na nocleg zdecydują się osbiby również zmałymi psami

Link to comment
Share on other sites

Ale jedno muszę przyznać
[b]Oddział w Poznaniu zawsze szybko rozwiązuje wątpliwości[/b]
Wczoraj dostałam potwierdzenie z błędem, a dziś rano o godz10:02 telefon ze związku i sprawa wyjaśniona. Poprzednio też mialam mały problem przy zgłoszeniu na Antoninek - nie wpisałam nr rej. w 10 minut po wysłaniu mojego fax-u telefon ze związku, że nie jest podany nr rej.
Expresowo, a w Szczecinie to tak pięknie nie wygląda :wink: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Informuje wszytskich ze juz na stronie internetowej oddzial poznanski umieścił stawki ilosciowe poszczegolnych ras [/quote]
Super :D Jeszcze tylko plan sedziowania i bede cala happy ;)
Wczoraj otrzymalam juz potwierdzenie z numerem startowym.

Link to comment
Share on other sites

Mamy zalatwiony dojazd, nocleg tez zamowiony :wink: jedna konkurentka w klasie :P

Czy jes ktos z Dogomaniakow, kto zamowil nocleg z psem w pokojach goscinnych na ul.Grodziska117?
Pytam, bo przy rezerwowaniu pokoju pani powiedziala, ze juz jest kilka osobb z pieskami na wystawe, wiec licze na spotkanie z jakims znajomym nickiem :wink:

Link to comment
Share on other sites

SH maniak, ja mam tylko 4, ale za to jedym z nich jest pies, który już od maja jest Młodzieżowym Ch.Pl. a w zeszłym miesiącu zaczął dorosły. I jak ja mam skończyć z moim? Natykamy się na niego na wszystkich międzynarodówkach. To jest nasza ostatnia wystawa w młodzieży, bo w lutym kończy 18 miesięcy. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna']SH maniak, ja mam tylko 4, ale za to jedym z nich jest pies, który już od maja jest Młodzieżowym Ch.Pl. a w zeszłym miesiącu zaczął dorosły. I jak ja mam skończyć z moim? Natykamy się na niego na wszystkich międzynarodówkach. To jest nasza ostatnia wystawa w młodzieży, bo w lutym kończy 18 miesięcy. :([/quote]

mam identyczna sytuacje ;) papa ml.ch.pl :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP'][quote name='sh_maniak']Utaap do zobaczenia w ringu :angel: :angel:[/quote]
No to do zobaczenia :D
[size=1]rozumiem, ze ty bedziesz wystawiac Lilu i ze Iza zglosila jednak do posredniej a nie do otwartej,tak? :fadein: [/size][/quote]

Ja będe of kors jak czasowo dam radę ( obym dała) :D , przeciez to mój kochany Lilus :angel: 8) Moja Lilu miała byc zawsze w pośredniej z tego co wiem, może cos pomysliłaś :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][quote name='joanna']SH maniak, ja mam tylko 4, ale za to jedym z nich jest pies, który już od maja jest Młodzieżowym Ch.Pl. a w zeszłym miesiącu zaczął dorosły. I jak ja mam skończyć z moim? Natykamy się na niego na wszystkich międzynarodówkach. To jest nasza ostatnia wystawa w młodzieży, bo w lutym kończy 18 miesięcy. :([/quote]

mam identyczna sytuacje ;) papa ml.ch.pl :([/quote]

nie ma to jak dostawac srebra na cacibówkach :evilbat:
my możemy do stycznia zrobić mł ch, czyli zostaje tylko Poznan :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']nie ma to jak dostawac srebra na cacibówkach :evilbat: [/quote]

Marto, na pocieszenie napiszę Ci, że większego rezerwowca niż mój Bursztyn chyba w Polsce nie ma :wink:
Będąc na 7 wystawach międzynarodowych w swoim życiu (mowa o klasach dorosłych, nie licząc weteranów oczywiście :wink: ), Bursztyn dostał:
- 1 x CACIB
- 6 x srebro
- 6 x res. CACIB :lol: (w tym dwa w Poznaniu właśnie :wink: )
Zawsze przerypywał z innym psem 8)
Cóż powiedzieć? :roll:
Należymy do rezerwy i tyle :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...