Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok to znowu ja odpowiem na kilka pytań, zacznijmy od planu sędziwania - najprawdopodobniej pojawi sie on na stronie zkwp jakos pod koniec tygodnia.

Nie wiem ile kosztuje wjazd na parking poniewaz to jak i cena biletow to sparwa Targów ale dowiem sie w poniedzialek i napisze.

To chyba tyle ode mnie.


A Sh _ maniak nie przejumj sie ilością młodzieży - u nas to tak sie bedzie to trzymac jeszcze ho ho :)

A zauwazcie Sh_Maniak i Nigdy Nigdy ze nie ma u nas zadnego przedtsawiciela w Championach pieskach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy'][quote name='sh_maniak']nie ma to jak dostawac srebra na cacibówkach :evilbat: [/quote]

Marto, na pocieszenie napiszę Ci, że większego rezerwowca niż mój Bursztyn chyba w Polsce nie ma :wink:
Będąc na 7 wystawach międzynarodowych w swoim życiu (mowa o klasach dorosłych, nie licząc weteranów oczywiście :wink: ), Bursztyn dostał:
- 1 x CACIB
- 6 x srebro
- 6 x res. CACIB :lol: (w tym dwa w Poznaniu właśnie :wink: )
Zawsze przerypywał z innym psem 8)
Cóż powiedzieć? :roll:
Należymy do rezerwy i tyle :wink:[/quote]

Kasiu ale jak sie teraz odkuwa w weteranach 8) Bis za Bisem :klacz:

Moja Asanpi ma pecha bo dostawała srebro juz na 3 cacibówkach w klasie młodzieży, przy tak licznych i pieknych stawkach :bigcry:
Moze w Poznaniu zrobi mi prezencik urodzinowy i .......... :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']A Sh _ maniak nie przejumj sie ilością młodzieży - u nas to tak sie bedzie to trzymac jeszcze ho ho :)

A zauwazcie Sh_Maniak i Nigdy Nigdy ze nie ma u nas zadnego przedtsawiciela w Championach pieskach :)[/quote]

Ewa jak dobrze, ze to już ostatnia wystawa Asanpi w młodzieży i Soskowi brakuje juz też jedna krajówka do mł.ch i sie wynosimy z tej klasy :lol: :lol: tęsknic nie bedziemy :lol: :lol:

U nas wogole marnie obsadzone klasy, prócz młodzieżówek :wink:

Ewa kiedy zdradzisz co i jak w poszczególnych klasach :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak'][quote name='Nitor-Nivalis']A Sh _ maniak nie przejumj sie ilością młodzieży - u nas to tak sie bedzie to trzymac jeszcze ho ho :)

A zauwazcie Sh_Maniak i Nigdy Nigdy ze nie ma u nas zadnego przedtsawiciela w Championach pieskach :)[/quote]

Ewa jak dobrze, ze to już ostatnia wystawa Asanpi w młodzieży i Soskowi brakuje juz też jedna krajówka do mł.ch i sie wynosimy z tej klasy :lol: :lol: tęsknic nie bedziemy :lol: :lol:

U nas wogole marnie obsadzone klasy, prócz młodzieżówek :wink:

Ewa kiedy zdradzisz co i jak w poszczególnych klasach :wink:[/quote]
Marta to jest objęte głęboką tajemnica, i nikt nie zna stawek :wink: dowiesz się....hmm 6 listopada :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich !!!!!

Mam do Was gorącą prośbę :
Czy ktoś z Was mógłby napisać ile yorków - psy - klasa pośrednia - gr.III
idzie na ringu... ?
Mam problem z komputerem i nie mogę otworzyć na stronie związku :(
Jeżeli to nie problem proszę o pomoc ....
Z góry dziękuję
:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Ewa jak dobrze, ze to już ostatnia wystawa Asanpi w młodzieży i Soskowi brakuje juz też jedna krajówka do mł.ch i sie wynosimy z tej klasy :lol: :lol: tęsknic nie bedziemy :lol: :lol:

U nas wogole marnie obsadzone klasy, prócz młodzieżówek :wink:

Ewa kiedy zdradzisz co i jak w poszczególnych klasach :wink:[/quote]

Ja tez mam nadzieje ze juz nie dlugo sie z tej klasy wyniose :) No Soskowi napewno skonczysz moze nawet juz nie dlugo :)

Niestety stawki sa tajne.

Ale Marta czego mozemy sie spodziewac :) tego co zwykle :) ja np jestem w mlodziezy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='~~Ada~~']Witam wszystkich !!!!!

Mam do Was gorącą prośbę :
Czy ktoś z Was mógłby napisać ile yorków - psy - klasa pośrednia - gr.III
idzie na ringu... ?
Mam problem z komputerem i nie mogę otworzyć na stronie związku :(
Jeżeli to nie problem proszę o pomoc ....
Z góry dziękuję
:D[/quote]

Aż 7

Link to comment
Share on other sites

mam pytanie przerywnik :wink:

Czy ja źle czytam, czy mi sie wystawy mnożą ??
Szczecin naprawdę organizuje krajową terrierów razem z międzynarodówka ??

17, 18 SZCZECIN międzynarodowa
18 Szczecin krajowa terierów

Przeciez zazwyczaj terriery szły w nd na miedzynarodówce ??


szok :o :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']mam pytanie przerywnik :wink:

Czy ja źle czytam, czy mi sie wystawy mnożą ??
Szczecin naprawdę organizuje krajową terrierów razem z międzynarodówka ??

17, 18 SZCZECIN międzynarodowa
18 Szczecin krajowa terierów

Przeciez zazwyczaj terriery szły w nd na miedzynarodówce ??


szok :o :o :o :o[/quote]
dziwne jakies :-? moze to sie jeszcze zmieni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis'][quote name='sh_maniak']Ewa jak dobrze, ze to już ostatnia wystawa Asanpi w młodzieży i Soskowi brakuje juz też jedna krajówka do mł.ch i sie wynosimy z tej klasy :lol: :lol: tęsknic nie bedziemy :lol: :lol:

U nas wogole marnie obsadzone klasy, prócz młodzieżówek :wink:

Ewa kiedy zdradzisz co i jak w poszczególnych klasach :wink:[/quote]

Ja tez mam nadzieje ze juz nie dlugo sie z tej klasy wyniose :) No Soskowi napewno skonczysz moze nawet juz nie dlugo :)

Niestety stawki sa tajne.

Ale Marta czego mozemy sie spodziewac :) tego co zwykle :) ja np jestem w mlodziezy :)[/quote]

no w młodziezy suń jesteś : ty, ja, Jacek ze srebrną, Tiki Tiki no i brakuje jeszcze wieści o jakiś 8 konkurentach :roll: , ale jakie są mozna przypuszczac :wink:
Jak zwykle bardzo mocna i piękna stawka ...... boshe ....... wynosic sie z tej klasy czym prędzej :wink: :lol:

Sośka zgłaszam do Nowej Rudy ( Askę tez , ale już do pośredniej ), może sie wariatowi uda :lol: :lol: choc on ma na tą krajówke ma jeszcze 6 m-cy czasu :wink: Ale im szybciej sie uda skonczyc tym lepiej :wink: ... wiadomo zresztą :lol:

Tajne stawki, oni powariowali normalnie :cunao: :eek2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Aha ...... mi wystarczy głowienie sie nad tym jak pogodzić wystawianie softa i goldena :roll: :roll: no nie mogli ich dac jakos inaczej :roll:

[size=1]Lidka mam iśc na poczte zobaczyc, tak ? :D [/size][/quote]

coś Ci pomóc?? akity idą o 10 jest ich 28 potem jestem wolna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...