Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

[b]PEMBROKE[/b]

psy, mlodziez - Aplauz Kuzy Tobibears,
CrispinBugi Vugi,
Max Robinson Lake River

psy, posrednia - Bodziszek Lisiura,
Bufon Oczajdusza,
Burzan Lisiura,
Paddington Regala

psy, otwarta - Pepito Caqnis Vanatici

psy, championow - Mapleleaf Southern Knight

suki, szczeniat - Przylaszczka Lisiura

suki, mlodziez - Aparycja Todibear,
Corcia Gaucho,
Miodunka Lisiura

suki, posrednia - Ewenny Anthemion

suki, otwarta - Fila-Hadi Gorcorgi,
Szeptunka Lisiura

suki, championow - Nawloc Lisiura.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]Lara napisał:
Cytat:
A ja bym prosiła o stawke (i wyniki) [b]wyzłów niemieckich[/b].


juz pisze, bez wynikow niestety, ale ktore wyzly niem? krotkie czy szorskie?

Chodzi mi o [b]krótkowłose[/b].[/quote]

psy, mlodziez - Aldano Kraina Urodzaju,
Soma Malomkozi.

psy, otwarta - Aron Hnatnicka Trojice,
Czardasz z Czarnego Dworu,
Lewis z Bazantowego Pola.

psy, uzytkowa - Dab z Lasow Jurajskich,
Zbir Hekaniero.

psy, championy - Malomkozi Joker

suki, mlodziez - Grettel z Czarnego dworu

suki, posrednia - Arka Hekaniero,
Drachma Duma Kazana,
Dumka Duma Kazana,
Duszka z czarnego Dworu,
Ora z Czarnego Dworu.

suki, otwarta - Adel fom Jaghundegestirn,
Kira z Bazanciej Wikliny,
Kropka z Grodu Przemyslawa,
Uche z Czarnego Dworu.

suki, uzytkowa - Deri z Lasow Jurajskich.

the END

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linka']Czyli chusta dogomaniacka spełniła swoją rolę bo z tego co tu widze Agappe poznali chyba wszyscy :lol: :wink:

Ja już też po.. :([/quote]

no to skoro już wszyscy mnie poznali to moge sie pochwalić.. niektórzy wiedzą inni nie..

ANATA Yamamoto - oc.doskonała, lokata I / 2, CWC, [b]CACIB, NSwR, Zw.Polski 2005, Zw.Rasy!!!!! [/b]

moja dziewczynka wygrała z własnym tatusiem porównanie o rase :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe'][quote name='Linka']Czyli chusta dogomaniacka spełniła swoją rolę bo z tego co tu widze Agappe poznali chyba wszyscy :lol: :wink:

Ja już też po.. :([/quote]

no to skoro już wszyscy mnie poznali to moge sie pochwalić.. niektórzy wiedzą inni nie..

ANATA Yamamoto - oc.doskonała, lokata I / 2, CWC, [b]CACIB, NSwR, Zw.Polski 2005, Zw.Rasy!!!!! [/b]

moja dziewczynka wygrała z własnym tatusiem porównanie o rase :)[/quote]
GRATULACJE wyscickaj dziewczynke :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe'][quote name='Linka']Czyli chusta dogomaniacka spełniła swoją rolę bo z tego co tu widze Agappe poznali chyba wszyscy :lol: :wink:

Ja już też po.. :([/quote]

no to skoro już wszyscy mnie poznali to moge sie pochwalić.. niektórzy wiedzą inni nie..

ANATA Yamamoto - oc.doskonała, lokata I / 2, CWC, [b]CACIB, NSwR, Zw.Polski 2005, Zw.Rasy!!!!! [/b]

moja dziewczynka wygrała z własnym tatusiem porównanie o rase :)[/quote]
ogromne gratulacje :P :P :P
czy moge prosic o stawke leonbergerow??????? :oops: :P

Link to comment
Share on other sites

Co prawda leżę już z nosem na stole , ale jako że wypiłam dziś hektolitry Red-Bull'a, to stwierdziłam, że choć trochę siły muszę z siebie wykrzesać, żeby się pochwalić :roll:
Wystawa dla nas bardzo udana:
- Jagienka- złoto, CWC, CACIB, Zw. Polski
- Bursztynek- złoto, Najlepszy Weteran w Rasie, II Best in Show Weteranów :angel:
Cieszymy się bardzo i oczywiście gratulujemy zwycięstw pozostałych Dogomaniaków. Wiem, że jest się czym chwalić :D
Staweczki, jeśli jeszcze ktoś będzie chciał to nie dzisiaj- błagam :morning:
Idę spać- w konću- dobrano Państwu :scared:

Link to comment
Share on other sites

[quote]- Bursztynek- złoto, Najlepszy Weteran w Rasie, II Best in Show Weteranów [/quote]
gratulacje, widzialam was na BIS weteranow :)
[quote]czy moge prosic o stawke leonbergerow???????[/quote]
Psy
szczeniat
ABDUL z Zielonej Wolicy
mlodz
ALEKS z Lekarzówki
AMOR z Oubenic
CRUISE Leonberika
posrednia
AKSEL z Oubenic
otwarta
BADIK Leonberika
CERBER Pałacowe Piękności
champ
QUINO von der Osnitz

Suki
szczeniat
ABRA z Zielonej Wolicy
IGA Murowane Szczęście
mlodz
AFRA Sameramida
CESJA Leonberika
DŻESSI DAMA Psie Marzenia
TOSKA Lwia Góra
WENA WESOŁA od Warsa i Sawy
posrednia
WINGA Klara z Chotomowa
otwarta
ARIA Clementis Canis
BASILIA vom Lowenherz
CAMARA vom Treuen Lowen
GAJA BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów
QUINTESSA von der Osnitz

Link to comment
Share on other sites

Yeah!
A nie mówiłam, że Dogomaniacy mają sie czym chwalić?! :angel:
Wielkie GRATUJACJE dla wszystkich zwycięzców- zarówno tych trochę bardziej, jak i tych trochę mniej :lol:

P.S. Dziękujemy za gratulacje- bierzemy je do siebie :wink:
P.S.' O ile nie zrobi tego nikt przede mną, wklepię stawki dziś wieczorem- w domu, na spokojnie :D

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim zwycięzcom serdecynie [b]gratuluję![/b] :D

Ja sama Poznania nie polubiłam. I nie ma z tym nic wspólnego fakt, że moja mała zajęła tylko drugie miejsce w klasie. Ot trzeba się nauczyć przegrywać. Poza tym z ładnymi wtopić, to nie grzech :) (choć uzasadnienie sędziego lekko mnie rozwaliło :-? :lol: )

Na moją niechęć do tej wystawy złożyło się kilka wydarzeń.
Na 'dzień dobry' przy wejściu do hali Desti została dość poważnie zaatakowana przez ONa. Po kilkunastu metrach zrobił to samo czarny briard. W obu przypadkach własciciele sobie swobodnie gawędzili z sąsiadami :evil: Na szczęście znajomi zrobili swoje i Mysza dość szybko wróciła do siebie. Choć na widok ONa przy ringu trochę zwalniała :-?
Następnie okazało się, że tajemniczy samiec szczeniaka w gronkach to... DESTI! Ale tu muszę pogratulować organizatorom, bo udało się to szybko i sprawnie odkręcić. Najpierw przy ringu powiedzieli mi, że nawet jeśli będą kolejki w sekretariacie, to oni na ocenę szczeniaków poczekają na mnie. Później się okazało, że kolejek wcale nie było. Więc wszystko załatwiłam naprawdę szybko.
Sama wystawa przebiegała w miłej atmosferze. Niestety jej końcówka w moim wydaniu do najszczęśliwszych nie należała. Kupiłam swoim sukom dwie kości giganty, tyle że ich transport okazał się mało sympatyczny. Nie dość, że były one nieporęczne, to jeszcze w dodatku ciężkie. Mając dodatkowo jedną torbę i psa zupełnie zapomniałam o reklamówce, która została przy jednym ze stolików w pizza hut. A w niej były książki, mój ukochany sweter i zakupy sprzętu dla Desti. Mysłałam, że ze złości na samą siebie zacznę wyć. Ale żeby tego było mało, w kasach na dworcu były takie kolejki, że zdążyłam na pociąg w ostatniej chwili. Oczywiście nie kupiłam sobie nic do picia i jedzenia... A ostatni posiłek jadłam o 7 rano. I była to cała jedna bułka :-? Kolejne 5 godzin jechałam o suchym pysku :-?

I jak tu pokochać Poznań?

Link to comment
Share on other sites

Ogromne gratulacje dla zwycięzców :drinking: Ja mimo że nie byłam w Poznaniu,też mam się z czego cieszyć!AJAX CWC i RCACIB,a młody BENSON cwc i super opis!
NigdyNigdy,pewnie nasze kciuki i łapki nie mają z tym wiele wspólnego,ale bardzo się cieszę i gratuluję!Smeraj za uszkiem swojego futrzaka od nas :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nitor Nivalis... Jak napisałam wyżej - do samej organizacji wystawy nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem nawet mile zaskoczona, że akcja ze zmianą płci mojego stwora przebiegła tak szybko.
Poza tym sama atmosfera była naprawdę fajna.
No i cieszę się, że mój szczyl miał w końcu okazję zapoznać się z halą.

Ale po prostu z powodów wymienionych w poprzednim poście wystawa będzie mi się kojarztyła nienajlepiej. Moze przyszłoroczna światówka to zmieni :)

P.S. A z tą torbą to do tej pory sobie pluję w twarz. Co ciekawe dwie gionatyczne kości dotarły całe i zdrowe :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...