Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

[quote]Poznań nie podaje i koniec.[/quote]

Ok, ich sprawa. Ale SPRZECZNE z regulaminem podawanie stawek nie jest, jakkolwiek by go interpretowac.

Asiaczku, ja juz przestalam dyskutowac na ten temat, nie bede pisac dlaczego, coby nie urazic obecnych tu pan z o/Poznan. Natomiast argument, ze jest to sprzeczne z regulaminem jest dla mnie tak samo niedorzeczny jak dla Ciebie i proba wyjasnienia tego nie ma nic wspolnego z tym, czy chce poznac stawke, czy nie (i tak ja juz znam, moge teraz napisac do p. sedzi anonim ze stawka :evilbat: 8) ).
Dobrze wiedziec, ze nie tylko ja mam takie poglady w tej sprawie ;)

I jeszcze tylko dodam, ze nie sa to moje utyskiwania na zla organizacje wystawy: jeszcze nie pojechalam, wiec nie wiem jak to wszystko wyglada, poki co dostalam potwierdzenie, numer, talon ;) na katalog, na moje maile odpowiadano szybko, wiec nie moge zlego slowa napisac.
Polityka oddzialu dot. niepodawania stawek jest jaka jest i nic mi do tego gdyby nie fakt, ze zaslaniacie sie przepisami, ktorych tak naprawde nie ma.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To nie jest zadne zaslanianie sie regulaminem "ktorego nie ma" - jest napisane ze sedzia nie moze sie poslugiwac katalogiem - JEST !!! Jest taki przepis w regulaminie - JEST !!!
Ja sie z nikim nie zamierzałam kłócić - ale oczekuje przeprosin od Asiaczka bo nie slusznie oskarza mnie o klamstwo - czego sobie porostu nie zycze. Wiecej nic na ten temat nie bede pisac bo co bym nie napisala to i tak nie zmieni to niczyjego nastawienia. Dlatego jak ktos ma jakies problemy z tym faktem - (szczególnie ty Asiaczku ) proponuje telefon do przewodniczącego oddziału i moze jak on wam to wyjasni to zrozumiecie - badz nie !!!
To przykre ze ktos staje w obronie oddzialu i zostaje osadzony o cos takiego !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o mnie... również bardzo chętnie poznałabym stawkę, ale skoro nie, to nie.
Jeśli inne oddziały podają stawki, super. Chwała im za to. A jeśli inne nie chcą podawać zasłaniając się regulaminem (tóry notabene jest dla mnie logiczny), to trzeba to uszanować, a nie ciągle krytykować.

Nie piszę tego ze względu na to, że jestem z Poznania, bo jak już wcześniej napisałam, sama również chętnie poznałabym staweczkę, ale dlatego, że takie jest moje rozumownie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golden_owner']
Asiaczku, ja juz przestalam dyskutowac na ten temat, nie bede pisac dlaczego, coby nie urazic obecnych tu pan z o/Poznan. [/quote]


Nie jestem w żaden sposób związna z ZK O.Poznań, więc wcale mnie nie urazisz, nawet jeśli będziesz mieszać O.Poznań z błotem :P

Link to comment
Share on other sites

[quote]niestety dla innych to nie jest logiczne [/quote]

W Poznaniu widac ucza innej logiki niz w Warszawie.

Ja doskonale rozumiem idee niepodawania stawek, rozumiem, ze w ten sposob o/Poznan stara sie nie dawac okazji sedziom do lamania regulaminu, ale dziewczyny, ostatni raz napisze: nie ma w regulaminie przepisow, ktore zabranialyby oddzialom publikowania katalogu! Zacytowany przez bodaj Kasie_frodo punkt mowiacy o tym, ze sedziemu nie wolno zagladac do katalogu przed ocena odnosi sie do samego sedziego, co do tego chyba nie ma watpliwosci?

Nie bardzo rozumiem natomiast zlosci, z jaka odpowiadacie na posty. Skoro tyle Was to emocji kosztuje, co czy warto?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Do internetu dostep ma wielu -sedziowie rózniez dlatego katalog w internecie nie bedzie, a takze nikt nie uzyska informacji o stawkach "jakosciowych". Mysle ze za to powinno sie chwalic a nie krytykowac.
Nie jest rowniez w regulaminie napisane ze nalezy umieszczac stawki w inetrnecie dlatego nalezy ta decyzje uszanowac.
z mojej strony koniec tematu. Jak ktos ma jeszcze jakies pytania czy problemy to poropnuje zadzwonic do oddzialu bo ja juz nikomu pomagac ani niczego tlumaczyc nie bede, bo jest to zle odbierane (pomimo moich starn) w dodatku zostalam oskarzona o klamstwo za co do tej pory nie doczekalam sie przeprosin.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK'][quote name='NigdyNigdy']
- 1 x CACIB
:[/quote]

Ale raz był pierwszy :D[/quote]

No BA! 8)
CAŁY JEDEN RAZ! :lol:
Wtedy padłam z wrażenia i tak już zostałam :wink:

[quote name='Nitor-Nivalis']A zauwazcie Sh_Maniak i Nigdy Nigdy ze nie ma u nas zadnego przedtsawiciela w Championach pieskach :)[/quote]

Właśnie zauważyłam :roll:
Smutno tak jakoś bez tych championów będzie :-?

[quote name='sh_maniak']Kasiu ale jak sie teraz odkuwa w weteranach 8) Bis za Bisem :klacz:[/quote]

Wiesz co, Marto....
Zerkam do naszych statystyk i co widzę?
5 x Best in Show Weteranów i .... 4 x V-ce Best in Show Weteranów
:lol:
Jednak Bursztyś nie do końca postanowił zrezygnować ze swoich tradycji rezerwowych :wink:

Co do dyskusji (sprzeczki w zasadzie :roll: ) dotyczącej publikacji katalogu w Internecie.
Nie chciałabym ciągnąć tego tematu, bo nie rokuje on jednomyślnego zakończenia.
Uważam jednak, że jeśli ktoś chce dowiedzieć się, jakie będą stawki, to i tak mu się to różnorakimi sposobami uda (a szczególnie, jeśli jest się sędzią na danej wystawie, czyt. zna się organizatorów :wink: ).
Rozumiem jednak chęć zabezpieczenia się Oddziału Poznańskiego przed ewentualnymi zarzutami osób, które wszędzie widzą intrygę (wiadomo- mój pies przegrał, bo sędzia wiedział, jaka była stawka i inne tym podobne chore zjawiska). :-?
Znam takich, którzy biegają z regulaminami w ręku i na KAŻDYM kroku doszukują się wykroczeń, błędów itp., po to żeby unieważnić wystawę (zebranie), zrobić publiczną burdę czy inne tam takie.
Po co? Nie mam pojęcia- to chyba poprostu sposób na życie. 8)
Dlatego mimo, że z powodu nieznajomości swojej konkurencji, przebieram nogami, szanuję decyzję Oddziału Poznańskiego o "utajnieniu" stawek.
Nie kłóćmy się ludziska, bo szkoda nerwów. :D
Wszak kynologia to nasze HOBBY, a nie przykry obowiązek. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK'][quote name='golden_owner'][quote]I nie wiem o co te "klotnie" ...[/quote]

Ja np. nie wiem po co wyliczanie liter alfabetu na forum...
Kazdy czegos w zyciu nie wie ;)[/quote]

:evilbat: :evilbat: :wink: :evilbat: :evilbat:[/quote]
:evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ki-wi']:lol: Bardzo prosze o podanie zglosznych terierow tybetanskich na poznanskiej wysatwie.Z gory dziekuje :lol:[/quote]
Ki-wi jedyne co możesz się tutaj dowiedziec to:
psy klasa pośrednia 1
suki klasa szczeniąt 2
suki klasa pośrednia 1
suki klasa otwarta 2
to tyle :wink: szkoda że nie jedziesz miałabys Mł.Zw.Pl :)

Link to comment
Share on other sites

A ja tak czytam i czytam ........ :) Jedno co nalezy zrobic to znowelizowac regulamin i podac jasno co wolno a czego nie wolno podawac w internecie i sprawa zalatwiona. Uwazam ze sam plan sedziowania ze stawkami ilosciowymi zadowoli wiele osob. Poza tmy jesli juz jest podany katalog przedwystawowy , to mowcie co chcecie, ale gro osob nie przyjezdza bo boi sie konkurencji;... I to czesem jest strata do oddzialu poniewaz niektorzy nie placa wczesniej niz na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justi0022'][quote name='Savannah']
to tyle :wink: szkoda że nie jedziesz miałabys Mł.Zw.Pl :)[/quote]

Ooo, czyżby wyniki znane były przed rozpoczęciem wystawy :o niezaleźnie od znjamości stawki przez sędziego przed imprezą :o :o

Ale atmosfera tu panuje, nie ma co :-?[/quote]

A to dlatego, że jeśli wystawiałaby psa, wystawiałaby w młodzieży. A że w młodzieży byłby sam, miałaby Mł.Zw.Pl., oczywiście w zależności od uznania sędziego.

Radzę najpierw przeczytać, pomyśleć, a później krytykować 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justi0022'][quote name='Iwa-R']. A że w młodzieży byłby sam, miałaby Mł.Zw.Pl., [b]oczywiście w zależności od uznania sędziego[/b].

[/quote]

To nie jest jednoznaczne :-?

Z przyjemnością już się stąd wynoszę :wink:
PZDR[/quote]

A doczytałaś do końca co napisałam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justi0022'][quote name='Savannah']
to tyle :wink: szkoda że nie jedziesz miałabys Mł.Zw.Pl :)[/quote]

Ooo, czyżby wyniki znane były przed rozpoczęciem wystawy :o niezaleźnie od znjamości stawki przez sędziego przed imprezą :o :o

Ale atmosfera tu panuje, nie ma co :-?[/quote]
oczywiscie że nie są , nigdy nie były i NIGDY NIE BĘDA! :o Oczywiście gdyby Ki-wi jechała miałaby lub mogłaby miec Mł.Zw.PL, ponieważ byłaby sama w klasie, zreszta jak już napisałam post wczesniej (nie widac? :o ) ile jest w poszczególnych klasach. a dlatego że psiak Kiwi jest ładny stwierdziłam że i tak by zdobył ten tytuł :P
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...