Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

Dzięki [b]lidush[/b] - chwała jej za to - trafiliśmy na jej świetne forum (przy okazji podkształciłam sięw cattle dogach :D ) i PRA jest realne. Moja radość jest naprawdę wielka, bo uparliśmy sie przy robieniu tego testu, a koszty samodzielnego wysłania próbki, wprawiały nas w czarną rozpacz.
Super że powstają takie inicjatywy :klacz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Clinic20/20 to specjalna oferta tego laboratorium. Jeśli znajdzie się 20 chętnych na wykonanie ich testów to można otrzymać 20% zniżki a dodatkowe 5% za zgłoszenie online. Trzeba to oczywiście wcześniej z nimi uzgodnić, zgłosić czas i miejsce przeprowadzenia akcji no i oczywiście dostać ich oficjalne błogosławieństwo :wink: Dzięki zamieszczeniu na ich stronie info o konkretnym np. naszym clinic20/20 do programu mogą się przyłączyć także osoby z innych państw jako tzw. satellite member.

Link to comment
Share on other sites

[b]Ajrisz[/b], z tego co ja czytalam, to chyba wszyscy uzgodnili, ze jada bez badan.

A tak wogole, to ja Was wszystkich podziwiam, ze macie taka determinacje :klacz: Nie dosc, ze taaak daleko, to jeszcze nie wiecie jak do konca z tymi badaniami, no i tyle trzeba zaplacic:za wystawy, za podroz,nocleg, a i tak jedziecie. Naprawde szacuneczek :ylsuper: :wink: !!!
Aaa, [i]a propos [/i]kosztow - moze mnie ktos uswiadomic ile taka jedna 'wycieczka' z psem kosztuje Was w sumie, hmmm 8) ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP'][b]Ajrisz[/b], z tego co ja czytalam, to chyba wszyscy uzgodnili, ze jada bez badan.

A tak wogole, to ja Was wszystkich podziwiam, ze macie taka determinacje :klacz: Nie dosc, ze taaak daleko, to jeszcze nie wiecie jak do konca z tymi badaniami, no i tyle trzeba zaplacic:za wystawy, za podroz,nocleg, a i tak jedziecie. Naprawde szacuneczek :ylsuper: :wink: !!!
Aaa, [i]a propos [/i]kosztow - moze mnie ktos uswiadomic ile taka jedna 'wycieczka' z psem kosztuje Was w sumie, hmmm 8) ???[/quote]

[color=red][/color]DUŻO!!!!!!! :wink: [size=7][/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika'][quote name='UTAAP'][b]Ajrisz[/b], z tego co ja czytalam, to chyba wszyscy uzgodnili, ze jada bez badan.

A tak wogole, to ja Was wszystkich podziwiam, ze macie taka determinacje :klacz: Nie dosc, ze taaak daleko, to jeszcze nie wiecie jak do konca z tymi badaniami, no i tyle trzeba zaplacic:za wystawy, za podroz,nocleg, a i tak jedziecie. Naprawde szacuneczek :ylsuper: :wink: !!!
Aaa, [i]a propos [/i]kosztow - moze mnie ktos uswiadomic ile taka jedna 'wycieczka' z psem kosztuje Was w sumie, hmmm 8) ???[/quote]

[color=red][/color]DUŻO!!!!!!! :wink: [size=7][/size][/quote]

a nawet bardzo duzo :P
bo samo zgloszenie nie wychodzi az tak tragicznie ale paliwo, hotel, jakies jedzienie.... ehh co my robimy ze z wlasnej woli marnotrawimy tyle pieniedzy hihi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][quote name='Kika'][quote name='UTAAP'][b]Ajrisz[/b], z tego co ja czytalam, to chyba wszyscy uzgodnili, ze jada bez badan.

A tak wogole, to ja Was wszystkich podziwiam, ze macie taka determinacje :klacz: Nie dosc, ze taaak daleko, to jeszcze nie wiecie jak do konca z tymi badaniami, no i tyle trzeba zaplacic:za wystawy, za podroz,nocleg, a i tak jedziecie. Naprawde szacuneczek :ylsuper: :wink: !!!
Aaa, [i]a propos [/i]kosztow - moze mnie ktos uswiadomic ile taka jedna 'wycieczka' z psem kosztuje Was w sumie, hmmm 8) ???[/quote]

[color=red][/color]DUŻO!!!!!!! :wink: [size=7][/size][/quote]

a nawet bardzo duzo :P
bo samo zgloszenie nie wychodzi az tak tragicznie ale paliwo, hotel, jakies jedzienie.... ehh co my robimy ze z wlasnej woli marnotrawimy tyle pieniedzy hihi :)[/quote]


A moze jeszcze więcej......... :wink: :wink: Teraz jewro tańsze - trzeba zbierac do skarbonek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']:lol: :lol: :lol:
No dobra, ale tak na powaznie - ile taki jeden wyjazd kosztuje dla osoby z jednym psem? No chyba, ze to taka wielka tajemnica i nie chcecie sie ujawniac :evilbat:[/quote]

Dobrze, teraz poważnie.

Musisz sobie przeliczyć ile masz km do przejechania na wystawę i z powrotem,ile pali Twoje auto średnio na te odległość * cena paliwa(można przyjąć tę w Polsce, bo nie ma wielkich różnic), ile będzie Cię hotel kosztował , plus opłata za wystawę i jakieś wydatki typu obiad , kolacja, itp.Każdy ma na to jakiś własny pomysł- na miare własnej kieszeni.

Trudno podac jakąś kwotę z góry zakładaną.

Link to comment
Share on other sites

:lol: Ale Kika, ty mi kazesz isc naokolo :evilbat: , a ja zadalam chyba proste pytanie - mi chodzilo o odpowiedz w stylu:"ok.5 stów", albo"ponizej 1000zl to nie da rady", taki jakis konkretny(Wasz) przypadek. No rozumiem, ze jak kogos na wiecej stac, to i sobie na wiecej pozwoli, ale jak planujecie wystawe, to chyba jakies minimalne koszty bierzecie pod uwage.
No ale dobra, jakos to sobie policze :lol: :lol: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']:lol: Ale Kika, ty mi kazesz isc naokolo :evilbat: , a ja zadalam chyba proste pytanie - mi chodzilo o odpowiedz w stylu:"ok.5 stów", albo"ponizej 1000zl to nie da rady", taki jakis konkretny(Wasz) przypadek. No rozumiem, ze jak kogos na wiecej stac, to i sobie na wiecej pozwoli, ale jak planujecie wystawe, to chyba jakies minimalne koszty bierzecie pod uwage.
No ale dobra, jakos to sobie policze :lol: :lol: :evilbat:[/quote]

Powiedzieć Cui szczerze - wiem na 100% ile kosztuje wystawa i hotel, a potem to już na wszelki wypadek nie liczę,żeby się nie przerazić.

Ale tak jak [b]orsini[/b] napisała- trzeba jechać, bo można wrócić z wieloma laurami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...