Jump to content
Dogomania

"Fundusz kasztanka" - ratujemy życie karego źrebaka Łobuza


Dorothy

Recommended Posts

glaskanie Wacusia zostawiam sobie jako marzenie, ktore kiedys spelnie :-D

jestem w szoku w sprawie zbiorki, A MOWILAM ZE DAMY RADE?? DZIEWCZYNY JESTESCIE NIEOCENIONE. Wlasciwie to WY dalyscie rade. Bo ja tylko tu sie krece. Znowu. :calus:

cholera nie poslalam zdjec butow.
:-(
ale nic, zaraz sprobuje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='gameta']
3x - nie mów,że chciałaś im poodcinać i powysyłać :crazyeye:[/QUOTE]
nic takiego nie powiedzialam ani nie napisałam a co pomyślałam to moje i się wyprę jak bedzie taka potrzeba :evil_lol:

btw za chwilę u Liberki będą zdjątka co prawda tylko dwa ale ywrażnie widać odrośnięte kończyny i sam koniuszek Wacława :evil_lol:

btw 2 Dorothy jakby Ciebie tutaj nie było to nie my nie mielibyśmy się gdzie kręcić :)

Link to comment
Share on other sites

A ja miałam dzis przyjemność głaskać Dorotkowe koniki.
Dołaczając się do dyskusji o miękkości to chyba końskiego pyska nic nie pobije.
Maciuś daje czadu - jeszcze takich akcji na żywo nie oglądałam - jak stado dzikich rumaków! I to Maciuś jest prowokatorem.

Karmiliśmy konie jabłkami i dostapiłam zaszczytu oplucia zawartością pyska przez kichającego konia - byłam od twarzy po spudnicę w musie jabłkowym przeplatanym przeżutymi źdźbłami trawy (bezcenne) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']tylko trzeba to tak zorganizowac jak gremilna nie bedzie bo dziewczyny tutaj z domysłów to padną :eviltong:[/quote]

no co ty? Z Gremlinem będzie ciekawiej - wy będziecie głaskać wacusia a on będzie pokazywał w tym czasie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka Co.']A ja miałam dzis przyjemność głaskać Dorotkowe koniki.
Dołaczając się do dyskusji o miękkości to chyba końskiego pyska nic nie pobije.
Maciuś daje czadu - jeszcze takich akcji na żywo nie oglądałam - jak stado dzikich rumaków! I to Maciuś jest prowokatorem.

Karmiliśmy konie jabłkami i dostapiłam zaszczytu oplucia zawartością pyska przez kichającego konia - byłam od twarzy po spudnicę w musie jabłkowym przeplatanym przeżutymi źdźbłami trawy (bezcenne) :lol:[/quote]

Aga przyznaje bardzo dzielnie znioslas ten prysznic :-D
i to dwukrotny :-)
na drugi raz przychodz w stroju roboczym, moja droga :-D

Link to comment
Share on other sites

A gdzie dokładnie można obejrzec Maciusia i Łobuza??? Czytam i czytam (choc się nie odzywam,bo na konikach się nie znam),ale jeździć na nich lubię.
Będę w okolicach Żywca - dokładnie Węgierska Górka - to może wpadłabym obejrzeć pięknoty??? A moja córka może sobie je poczyścić...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']nie wytrzymalam i sie tam wpisalam. Bardzo przepraszam jesli z tego powodu znielubia Cie na tym forum :-)[/QUOTE]
:crazyeye:co za prymitywy... Ja rozumiem, ze można komuś nie ufać, ale cos takiego???

[quote name='Dorothy']dziekuje Wam wszystkim.

ktos mi kiedys powiedzial- jak ratujesz konia nie szukaj pomocy na forum konskim, tam najpierdzej cie zje...ą jak psa.[/quote]

to samo słyszałam od izy....


[quote name='A&S']Moim marzeniem podobnie jak Asiora jest właśnie jazda konna... Ale przeraża mnie wielkość konia i jego zęby... :oops:[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

se musimy dorwać gdzies jakiegoś źrebaka , co jeszcze zębów nie ma :evil_lol:

[quote name='Agnieszka Co.']A ja miałam dzis przyjemność głaskać Dorotkowe koniki. [/QUOTE]

zazdraszczam Ci :p

Link to comment
Share on other sites

ja Wam dam zrebola co jeszcze zebow nie ma, no nie moge :mad:
normalnie bedziecie miec ze mna do czynienia!

przestancie schizowac kon nie jest mesozerny i taka blada raczke to wcale niechetnie konsumuje, chyba ze mu zaskore zaszla.

Ile taki kon je?
Moje standardowo jedza gdzies 3 litry owsa dziennie, zima wiecej oczywiscie, teraz jest duzo zielonej trawy, plus tyle samo łuski slonecznika i zmieszane razem zmoczone. Oprocz tego zjadaja ok 6 kg siana dziennie, zima czasem dwa razy wiecej. Czyli pol kostki do kostki. Marchew jak mam to daje z 2 kg na dzien, a jablek to ile da rady :-)
Agnieszka przyniosla wczoraj reklamowke jablek to zawartość została pożarta w 5 minut. Jak sa spady u sasiada to woże je taczkami i wszystko znika.
Chleba suchego daje jako przysmak, nie karmie chlebem (choc niektorzy biora z piekarni zwroty i karmia) ale ja uwazam ze za duzo tam konserwantow, spulchniaczy i dobawek zeby to byla podstawa diety konia.

Lunarmemaid jestem niedaleko Szczyrku.
Uczciwie uprzedzam od razu ze na moich koniach sie nie jezdzi, takze prosze sie nie nastawiac na przyjemnosci :-) One tu sa po to zeby byc i sobie zyc.
A co do czyszczenia to prosze choc nie wiem czy koniecznie je to uszczesliwia. Chyba raczej żarcie :-)

Link to comment
Share on other sites

!


Lunarmemaid jestem niedaleko szczyrku.
Uczciwie uprzedzam od razu ze na moich koniach sie nie jezdzi, takze prosze sie nie nastawiac na przyjemnosci :-) one tu sa po to zeby byc i sobie zyc.
A co do czyszczenia to prosze choc nie wiem czy koniecznie je to uszczesliwia. Chyba raczej żarcie :-)[/quote]
bezcenne :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']kazdy z osobna oczywiscie :-)
czyli w tej chwili mamy 18 litrow owsa dziennie,
30 kg siana dziennie
plus dodatki
zima mamy przy tym stanie zakonienia:
36 litrow owsa dziennie
60 kg siana dziennie[/QUOTE]

pytałam, bo na allegro ktos sprzedaje marchew 4 tony po 15 gr za kg tylko ze w bydgoszczy :shake:

i sie zastanwaialam no a ile takie ilosci by wystarczyły
Wacki sa zdecydowanie mniej zarłoczne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']ile wam brakuje na kasztanka , Boże po głowie bić konia :roll:[/quote]

Na Łobuza :razz: Kasztanka już nie ma :(

Na wczoraj było ok. 2000 PLN czyli brakuje coś ok. 600-700 PLN :roll: ale są jeszcze trwające bazarki więc może mniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...