Jump to content
Dogomania

Morelka ma DS zostaje u mnie;)


elmira

Recommended Posts

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej,Elmirko, dzięki za fotki.Ale ona się wygłupiać zaczyna.Kurczę pieczone, łobuziak jeden malutki.No, nie mogę.Mam nadzieję, że nie pożarły tej ślicznoty płowej.Całusy dla wszystkich psiów (szczególne ukłony dla Chaplinka- złotka) i dla ciebie.:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilek']Hej,Elmirko, dzięki za fotki.Ale ona się wygłupiać zaczyna.Kurczę pieczone, łobuziak jeden malutki.No, nie mogę.Mam nadzieję, że nie pożarły tej ślicznoty płowej.Całusy dla wszystkich psiów (szczególne ukłony dla Chaplinka- złotka) i dla ciebie.:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]

Lilek, dziekujemy bardzo :)

Morelka faktycznie coraz swobodniej się zachowuje.

A ta płowa, która jest zjadana na zdjęciu to "szefowa" i tak na prawde nikt jej nie podskakuje;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Monia napisz mi kilka słów o Morelce to dam jej ogłoszenie do piątkowej wyborczej ;)[/quote]

Morelka-mieszaniec jamnika gładkowłosego, młoda (ok.3 lat), spokojna i nieśmiała sunia. Zachowuje czystość w domu, ma bardzo przyjazny stosunek do innych psów i kotów. Do ludzi zachowuje dystans, ale widac, że bardzo zalezy jej na kontakcie i zainteresowaniu. Nie wykazuje żadnej agresji.


Ziutka może tak być, czy za długie do ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co, słonko, może jestem wariatka, ale w tym wszystkim najbardziej mnie cieszy, że mam wiadomości o moich psiulkach.A narazie to (tfu, tfu, odpukać) same dobre wiadomości, bo panna Morelcia ma się coraz lepiej i mały Bratek już jest w docelowym domku i szczeniaki zostały rozdzielone i zaczynają dzięki temu mieć się lepiej.O rety, żeby wszystko tak dobrze szło dalej.:multi::multi:Żebym tylko jeszcze wiedziała, że Amelkę, Bratusia i wszystkie moje psiaki ich nowi ludzie kochają tak bardzo, bardzo.Tak jak Lisię vel Figusię i Mysia.Nic więcej nie brakowałoby mi do szczęścia jak świadomość,że moje piesy mają wspaniałe kochające domy.:sadCyber:Elmirko, a mogłabyś mi wolnym czasem opowiedzieć o Chaplinku?Jaki jest?Oczarował mnie jego pysio.Wyściskaj go od Lilka.:calus:Chyba jest samą łagodnością ten psiaczek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Morelka-mieszaniec jamnika gładkowłosego, młoda (ok.3 lat), spokojna i nieśmiała sunia. Zachowuje czystość w domu, ma bardzo przyjazny stosunek do innych psów i kotów. Do ludzi zachowuje dystans, ale widac, że bardzo zalezy jej na kontakcie i zainteresowaniu. Nie wykazuje żadnej agresji.


Ziutka może tak być, czy za długie do ogłoszenia?[/quote]
Jest bardzo dobrze napisane :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj psinka miała doznania ekstremalne.
Po kolei;):
-jechala samochodem, do Warszawy (a co!),
-jechała windą,
-poznała całkowicie nową osobę, na całkowicie obcym dla siebie terenie,
-spacerowała po wielkim osiedlu,
-wychodziła na balkon,

I wcale nie było źle. Bała się, ale tragedii nie było.

Taka się z Morelki robi stolicznaja sabaka ;)

Link to comment
Share on other sites

U mnie też już wszystko działa.Kurcze, wczoraj wcale się z dogo nie łączyłam, a też chciałam cię zapytać, gdzie zabrałaś psika.Ale już teraz wiem.Hej,Luczko, któś na nasz burczał za tarmoszenie pani Z.:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilek']U mnie też już wszystko działa.Kurcze, wczoraj wcale się z dogo nie łączyłam, a też chciałam cię zapytać, gdzie zabrałaś psika.Ale już teraz wiem.Hej,Luczko, któś na nasz burczał za tarmoszenie pani Z.:lol::lol::lol:[/quote]

Zabrałam Morelkę na mała wycieczkę. Niech sie dziewczyna oswaja;)

Luka pewnie jest cały czas pod ogromnym wrazeniem światłych wskazań Pani Z. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Święta racja, Elmi.A jak ona zniosła te atrakcje?Bo z natury była zawsze bardzo ciekawska, więc zastanawiam się, czy przeważył strach:crazyeye: czy jej wrodzona ciekawość.Elmi, proszę, opowiedz mi o Chaplinku.On mi się tak podoba że aż strach.A jesli chodzi o panią Z., to ja też ciągle nie mogę się otrząsnąć.Gorzej, bo mój domowy szef ciągle warczy, jak się o niej wspomina.A co mówi na jej temat, to ci lepiej nie będe powtarzać.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Dzisiaj psinka miała doznania ekstremalne.
Po kolei;):
[B][SIZE=3][COLOR=Red]-jechała samochodem, do Warszawy (a co!)[/COLOR][/SIZE][/B],
-jechała windą,
-poznała całkowicie nową osobę, na całkowicie obcym dla siebie terenie,
-spacerowała po wielkim osiedlu,
-wychodziła na balkon,

I wcale nie było źle. Bała się, ale tragedii nie było.

Taka się z Morelki robi stolicznaja sabaka ;)[/quote]
a tak się zapytam kto kierował?? Ona czy Ty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']:eviltong::eviltong::eviltong:

Takie psie damy to maja kierowców, np. mnie:lol:

Napisałam, że jechała Morelka, bo to jej watek, a nie mój;)[/quote]
byłam ciekawa... bo morelka chyba powinna jeździć w foteliku:) a za kierownicą fotelik to nie za bardzo:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łolkiee']byłam ciekawa... bo morelka chyba powinna jeździć w foteliku:) a za kierownicą fotelik to nie za bardzo:)[/quote]

No popatrz, cholercia, nie pomyślałam o foteliku:lol:. Ale i tak na przednim siedzeniu nie mogła by jeździc w foteliku;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilek']Hej, drogie zarazki.Jak miło was widzieć.Czy ktoś mi może powiedzieć, co z tym dogo?Elmira, a jak Morelka zniosła te atrakcje?Bardzo się bała? Cholawka, wcale ta Elmirka ze mną nie gada.wRRRRR.[/quote]

Gada, gada, a jakze. Z przyjemnoscia na dodatek :)

Lileczku, dobrze zniosła podróż i pobyt u mojej mamy. Bała się biedna, ale nie miała problemu z łażeniem po łózku, po fotelach;)

Ona jest faktycznie ciekawska, ale przede wszystkim jest bezproblemowa.

Lilek,a o Chaplinie napiszę Ci na priw, bo to wątek Morelci;) Ok?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...