Jump to content
Dogomania

Morelka ma DS zostaje u mnie;)


elmira

Recommended Posts

Coraz lepiej się dziewczyna czuje :)

Kazimierza czeka w przyszłym miesiącu odjajczenie. Ten kot, to cudo. Moje drugie dziecko. Nawet moja córka mowi, że to jej braciszek ;) Jest bardzo mądry i nieznośny przy tym. Fajnie odpowiada, jak się do niego mówi...Chyba mi odbiło, ale ten Kicius, to moje spełnienie marzeń o kotku. Kazio jest taki, jakiego go sobie kiedyś wymarzyłam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za niewielką opłatą, powiedzmy datkiem na bezdomniaki udostępnię dwa budziki. Pobudka dzieki nim murowana ok. 4 nad ranem. Jeden skacze po głowie i drapie w nogi, a druga, jak tylko usłyszy, że ktos się poruszy, to zaczyna się skręcać z radości i tak tłucze pazurkami o podłogę, że nikt, ale to nikt spać nie będzie.

Ktoś chętny? Ktos ma kłopoty ze wstawaniem???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Za niewielką opłatą, powiedzmy datkiem na bezdomniaki udostępnię dwa budziki. Pobudka dzieki nim murowana ok. 4 nad ranem. Jeden skacze po głowie i drapie w nogi, a druga, jak tylko usłyszy, że ktos się poruszy, to zaczyna się skręcać z radości i tak tłucze pazurkami o podłogę, że nikt, ale to nikt spać nie będzie.

Ktoś chętny? Ktos ma kłopoty ze wstawaniem???[/QUOTE]


To ja dorzucę gratisa w postaci podgryzającej palce Kili i wiecznie polującej AŁCI

Link to comment
Share on other sites

Na prawdę można się dorobić chronicznego niewyspania! Te gnojki się wysypiają, kiedy my jesteśmy w pracy, a potem hulanka na całego. Kazio jest towarzyski bardzo ok. 2-3 nad ranem, a jak my nie chcemy go zabawiać, to zaczyna się polowanie i szaleństwo. To my go gonimy-słownie. A jak Morela usłyszy, że się odzywamy, to zaczyna "taniec".Ona ma krótkie, mocne łapki. Bębni pazurami po podłodze.

Ja się tylko ciesze, że nie ma mam sąsiadów, bo by mnie eksmisja czekała w tempie ekspresowym!!!

Link to comment
Share on other sites

Mój Ałć upodobała sobie polowania na Bunię. Gdy ta zasypia albo przemieszcza się - Ałć wyskakuje i straszy ją albo wbija pazurki w zadek. Bunia drze się głosem Zombi stawiając wszystkich na nogi. Ałć znika gdzieś pod szfką i znowu czeka na swoją ofjarę.

Link to comment
Share on other sites

Izzie kochana, bierz wszystkie.Co tam, moje obudzą cię z pewnością. Pierwszy raz drańciuchy drą się o 6, żeby je wypuścić.No, to któreś z nas wlecze się i wypuszcza.Potem jest wpuszczanie i trochę drzemki przerywanej porykiwaniem co głodniejszych potworów.Ale już około 7 nie ma lekko- dawać jeść, ale już!Koniec spania! Ucałusy dla Morelki, Kazia i dla Was, biedne, niewyspane Pańcie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...