Jump to content
Dogomania

Bity pies..ZNOWU ŹLE! WYCHUDZONY! PROSIMY O POMOC


Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety, w ogóle go nie widziałam.
Nie wiem o której wychodzi z psem rano, a o której po południu, wiem tylko ze wieczorem to coś koło 21. Tak więc lepiej zebym wyszła o 20 i pochodziła po osiedlu jakies dwa godzinki.. Czy ktoś porozmawiał z dziewczynami z Krakowa? Ja nei wiem które to dziewczyny, dlatego proszę zeby ktoś sie skontaktował..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']dziewczyny czytalam teraz o piesku z Krakowa , czerwona prosi o pomoc , psiak moze zostac odebrany , pisza tam inspektorki Tozu , ...tylko mam wrazenie ze u nas ..jakos wszystko jest do kitu :shake:piesiatko trzymaj sie ....[/QUOTE]

bo my mamy Frotkę :evil_lol:
Niewiem co Wam radzić.. Nasz krakowski TOZ by sobie poradził :roll:
Napisze zaraz do Frotki, moze ona podpowie, w koncu sama jeździ na te interwencje :roll:

ale szczerze.... jeśli pies nie jest zaniedbany, ani nikt nie zgodzi się zeznawać jako swiadek, to raczej czarno to widze.....

Link to comment
Share on other sites

Ooo... to potrzebny jest jego adres... wtedy byloby latwiej bo moglibysmy byc w poblizu jego bloku i zobaczyc jak traktuje psa.. mam nadzieję ze w ogóle jeszcze go zobaczę :placz:
Asior, bardzo dziekuje :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Katia, moim zdaniem mieszka... Widziałam go około w połowie czerwca następny raz w lipcu /załozyłam wątek od razu/.
Możliwe ze codziennie spaceruje ale nie o tej godzinie, co ja..
Naprzeciwko mojego bloku mieszkają tacy ludzie, mają wilczura i amstaffa, codziennie widzę te psy na balkonie a na spacerze spotykamy się raz na kilka miesięcy. Rzadko wyprowadzają psy na dwór i tylko dookoła bloku.
Więc możliwe ze ten facet z suńka też rzadko wychodzi i może także dookoła bloku..

Link to comment
Share on other sites

Juz rzadko siedze na komp dlatego tak malo pisze.
Bardzo duzo spaceruję i niestety nie widzialam go.. :-(
Pare dni temu widzialam faceta ktory bardzo przypominal tamtego faceta z ONkiem, mozliwe ze to byl on ale bez psa..:roll: tak sie spieszyl do sklepu i do domu.. blok na ul.sikorskiego.
Naprawde duzo mysle o tym ONku i mam nadzieje ze ma sie dobrze.. :-(
Bede jeszcze dlugo dlugo szukac moze uda mi sie.. jak go zobacze z psem na pewno sprawdze gdzie na 100% mieszka :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

mam wiadomosc!!
DZISIAJ o 9.00 widzialam go z psem
wiem juz w ktorym bloku mieszka, nawet wiem ktory samochod jest jego :evil_lol:

ale mam dobra wiadomosc, dzisiaj caly czas na spacerze, dosc dlugo go sledzilam, jak jeszcze nie zauwazyl mnie to widzialam jaki dobry byl dla swojego psa, nawet smycz przedluzona (moze dwa, trzy metry) i pies biegal, chodzil, zalatwial sie TAM gdzie chcial !! jaki byl szczesliwy !! biegal takze wokol nogi tego faceta (nie wiem czy nauczony czy tak sobie bawil) a on poglaskal psa.. w koncu nas zauwazyli i przywital si.. pies troche ciagnal do nas a on nic mu nie zrobil.. ja wtedy chyba musialam miec otwarta uste... :oops: w koncu wsiadl do swojego samochodu z psem i odjechali...

nie wiem dlaczego wczesniej tak okropnie traktowal psa a dzis jakby bardzo kochal psa? Oby tak dalej bylo..

Teraz wiem gdzie mieszka to bedzie mi latwiej go zauwazyc i zobacze czy dalej tak bedzie...

Link to comment
Share on other sites

iwcza nie wiem dlaczego wcześniej taki był, ale mam nadzieje ze bedzie juz dobrze, o to trzymam kciuki z calych sil !!
oczywiscie napisze Ci w ktorym bloku mieszka tylko kurcze musze pojsc tam i sprawdzic na jakiej ul jest ten blok :evil_lol: bo stoi kolo 2-3 ulic i nie wiem dokladnie na ktorej :cool3: stanczyka, sikorskiego, dlugosza.. napisze ci pozniej.

Link to comment
Share on other sites

Kochani. Mój mąż jest dziennikarzem i mieszkamy na Zagórzu.Mam urlop i dużo wolnego czasu wiec jeśli potrzebna by była moja pomoc w interwencji i wyśledzeniu właściciela ONki to jestem do usług.Po ostatnich postach mozna przypuszczać że wszystko jest w porządku ,i oby tak było! Ale gdyby cała ta zmiana zachowania faceta była jedynie fałszerstwem to jestem gotowa do działania

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...