Jump to content
Dogomania

Bity pies..ZNOWU ŹLE! WYCHUDZONY! PROSIMY O POMOC


Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ola la']Trzymam kciuki......
hmmmmm Doda a czy ten facet nie mieszka czasem na Pogoni?[/quote]

Ola, bardzo rzadko go widuję, on chyba się niedawno przeprowadził, bo wcześniej go w ogóle nie widziałam. Jak po raz pierwszy go zobaczyłam to myślalam ze przyjechał do znajomych czy rodziny ale jak spotkałam znowu i mój tata takze go widuje więc myśle że tu mieszka.. Ale sprawdzę gdzie. A jak wygląda ten facet z pogoni ? pies jak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Ola, bardzo rzadko go widuję, on chyba się niedawno przeprowadził, bo wcześniej go w ogóle nie widziałam. Jak po raz pierwszy go zobaczyłam to myślalam ze przyjechał do znajomych czy rodziny ale jak spotkałam znowu i mój tata takze go widuje więc myśle że tu mieszka.. Ale sprawdzę gdzie. A jak wygląda ten facet z pogoni ? pies jak?[/QUOTE]

hmmmma taki prosty czlowiek.Pospolitej "urody" :roll: pies to duza owczarkowata suczka.
Sytuacja podobna bo pies ponoc takze jest "karany" za podejscie do innych psow(a sunia jest baaaardo lagodna).Ja widzialam go raz :roll:

zdecydowanie trzeba i z nim zrobic porzadek:shake:
eh

Link to comment
Share on other sites

A jaki kolor wlosow mial ten facet ??

edit; przed chwilą wrociłam ze spaceru, niestety nie widziałam go dzisiaj..
A dzisiaj setki chrabąszczy latają :loveu::loveu::loveu:
latały za mną cały czas :loveu::loveu::loveu: jak ja ich kocham :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']A jaki kolor wlosow mial ten facet ??

edit; przed chwilą wrociłam ze spaceru, niestety nie widziałam go dzisiaj..
A dzisiaj setki chrabąszczy latają :loveu::loveu::loveu:
latały za mną cały czas :loveu::loveu::loveu: jak ja ich kocham :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

ano czyli too nie ten :shake: tyle tego badziewia po swiecie chodzi:shake:

a chrabaszcze wspaniale sa:evil_lol:wlasnie nakarmilam jednym moja kawke:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:loveu::loveu::loveu:[COLOR=RoyalBlue]Oluniu corkaaaa mojaaa witajze :loveu:Doduniu kochana tak obserwuj do ktorej klatki wchodzi , tylko zeby ciebie nie przyuwazyl . Dodus moze sie uda uratowac sunke :thumbs: ...tylko ze nawet jakby temu ..:angryy::angryy::angryy: potworowi odebrac , to trafi do naszego:shake: sosnowieckiego:shake:schronu ...ech pomyslow na domeczki brak , zeby ktos mial tutaj u nas blisko taki hotelik dla psiakow dogomanii to byloby pieknie ! w schronie taka bidunia zastraszona sobie nie poradzi :-(...jeszcze jak ja te ... kierowniki dadza na boksy ogolne .. dziewczyny bedziem dzialac , Dodus trzymaj sie ![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']
iwcza - ja mieszkam w Zagórzu i tu go widuję.[/quote]
ja też mieszkam w zagórzu, tyle że rzadko tam jestem, jakbyś mogła mi napisać jeszcze dokładniej którędy chodzi, gdzie go widujesz, bo zagórze małe nie jest... Może mi by się udało zrobić zdjęcie albo filmik.

Link to comment
Share on other sites

Bo jeśli ktoś mialby do niego pojechac i tylko pogadać to wole zeby nikt tam nie pojechal.. bo po takiej 'rozmowie' moze byc tylko GORZEJ... facet moze pomysleć ze przez psa ma kłopoty i coś z nim zrobi.. Dzisiaj go nie widziałam.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam wątek i ...niestety widzę teraz tylko,że koniecznie trzeba faceta odnaleźć i ustalić gdzie mieszka...dowiedzieć się kim jest!
Zaznaczam sobie wątek i będę zaglądać...mam nadzieję,że wymyślimy coś sensownego.
A napiszcie,czy w Waszej okolicy jest Straż dla Zwierząt?...
...i czy dostałyście odpowiedź od P.redaktor, do której pisałyście?

Link to comment
Share on other sites

Zuzliczku kochanyyy niema strazy dla zwierzat , marzy mi sie taki oddzial Strazy ale tam gdzie pytalam odpowiedz byla na nie :shake::shake: bo - niema srodkow ...niema ludzi ...niema ustawy itd :shake: wstyd poprostu , bo ja juz rok temu namawialam Toz , zeby jakos dzialac w tym kierunku .... no i rece opadaja i wszystko opada ... Kobitki czasem niemozliwe staje sie mozliwe , wiec jest nadzieja na zrobienie dziadowi:angryy::angryy::angryy: klopotu , tylko ze wtedy trza sunie chyba porwac .....

Link to comment
Share on other sites

W samym sosnowcu jest tylko schronisko... :shake:

Ja znalazłam tylko tyle:
[URL="http://toz-myslowice.neostrada.pl"]www.myslowice.toz.pl[/URL]

i to:
[quote]W przypadku konieczności interwencji (potrącone zwierzę, przypadki znęcania się nad zwierzętami) prosimy o bezzwłoczne zawiadomienie:

Straży Miejskiej

Policji[/quote]
Ze strony schroniska w Bytomiu...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie w takich przypadkach można napisać donos na Policję, Straż Miejską taki sam np. do TV Silesia, TV3 Regionalnej w Katowicach a jego kopię np. wręczyć osobnikowi.
Można pogadać z sąsiadami / jeśli już się go namierzy/ czy byli świadkami, słyszeli coś o sprawie maltretowania tego psa.
Tylko, że w rezultacie facet może za zamkniętymi drzwiami wszystko.
Jedyne wyjście to odebranie dziadowi psa... a to nie jest proste. Szkoda, że to w innej dzielnicy to przyuważyłabym dziada...:mad:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny czytalam teraz o piesku z Krakowa , czerwona prosi o pomoc , psiak moze zostac odebrany , pisza tam inspektorki Tozu , ...tylko mam wrazenie ze u nas ..jakos wszystko jest do kitu :shake:piesiatko trzymaj sie ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...