Jump to content
Dogomania

Helena - 3 letnia suczka rasy Landseer czeka w przytulisku!


Recommended Posts

Ja zrobię Helenie allegro, tylko proszę o podanie kontaktu do osoby, która będzie udzielać informacji osobom zainteresowanym, no i przydały by się jakieś lepsze zdjęcia. Dziś wyjeżdżam, ale wracam we wtorek i mogę się tym zająć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='donacja']Ja zrobię Helenie allegro, tylko proszę o podanie kontaktu do osoby, która będzie udzielać informacji osobom zainteresowanym, no i przydały by się jakieś lepsze zdjęcia. Dziś wyjeżdżam, ale wracam we wtorek i mogę się tym zająć.[/QUOTE]

Kurcze ciężko tutaj podać kontakt. Bo jeśli poda się np. do nas do schronu to my i tak musimy kontaktować się z przytuliskiem. Tam wiadomo jakie są zwyczaje oni nie patrzą, gdzie, do kogo itd. tylko wydają.. więc może to lepiej i przez nas. Zapytam w schronie jaki poddawać kontakt w sprawie adopcji, ale myślę po prostu że dawać znać przez email albo do nas do schroniska no i potem będzie wszystko ustalane.

Lepsze zdjęcia? eh.. Nie ma jak tego zrobić :(

Link to comment
Share on other sites

Pisałam już o tym chyba wczesniej ,że wszelkie sprawy adopcji psów z Kazimierza i Kłodawy trzeba zalatwiać w schronisku w Koninie ,gdyz tam w tych przytuliskach są jedynie pracownicy fiz. z firmy , pod ktorą podlegają te przytuliska .

Link to comment
Share on other sites

Jeśli tylko Michał wyciągnie Helenę ze schronu, to podam wam wszystko co i jak, Michał kontakt z opiekunami Heleny ma , więc to nie jest żaden problem. Teraz tylko czekam na wieści od niego, Wstepnie planował zabrac Helene dziś, ale nie wiem, czy mu sie udało, bo nic nie pisze:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fruzia']Czy jest ktoś, kto miałby czas porobić ogłoszenia Helenie? Bo ja dopiero w przyszłym tygodniu będę miała więcej czasu:shake: Oczywiście chętnie przygotuje treść, chodzi o wrzucanie do netu...[/quote]

Ja mam Helene w wyroznionym grupowym Allegro razem z jej towarzyszami niedoli:

[URL="http://www.allegro.pl/item703317612_psiaki_z_3_zapomnianych_przytulisk_szukaja_domow.html"]Grupowe Allegro[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Sabinie 02 za to ,że chce pomoc tym zapomnianym ,schowanym w malutkich przytuliskach i schronach psach .Będziemy Ci wdzięczni ,jesli uda nam się wyciągnąć stamtąd te piękne nieraz psy,ktore z utęsknieniem wypatruje swego czlowiek i kącika w jego domu czy obejściu ...:multi:

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o pieniążki na sterylkę to już mam 200zł i kolejne dwie deklaracje wpłaty, które jak dojda to potwierdzę. Hela nadal w schronie. Michał czeka na informację od weta, czy da rade wykonac sterylke przed urlopem, bo niestety trafiliśmy w sam środek sezonu urlopowego... Zdaje sie, że jest kłopot, bo z tego samego powodu DT u Michała jest tylko do 20-go sierpnia... Jesli Hekla do tego czasu nie znajdzie domku, to co dalej?.... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fruzia']Płatny DT oferowała Olga, ale skąd wziąć na to kasę?...... :-([/quote]
To był bodajże hotel u Jamora, ale nie wiem czy to aktualne. Mogę poszukać czegoś tańszego koło siebie, coś mi się o uszy obiło o jakimś tanim hoteliku... Postaram się znaleźć ten namiar. Ale kasa i tak będzie potrzebna. Może trzeba zacząć zbierać deklaracje? Porozsyłałam trochę ten wątek, ale odzew marny...

Link to comment
Share on other sites

Zrobilam rezerwację u Jamora -podeslalam wątek -owszem.ale wczoraj patrzę -a tu nie ma w kolejce naszej Heleny . Pewnie Jamor zajrzal ostatnio - poczytal, ze pies ma isc na dt do Michala i wykresil nasza sunie z kolejki -mnie o tym nie pisząc . I trudno się dziwić moze ,bo na watku cisza trwa też a pieniedzy na dt tez nie ma /jedynie na sterylkę / . :shake:
Poczekam na Donację-moze ona cos powaznie zacznie dzialać ,bo z tego dt u Michala to nic chyba-bo i tak tylko do 20.08 - a co potem z psem ? No i stoimy w miejscu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Dziękujemy Sabinie 02 za to ,że chce pomoc tym zapomnianym ,schowanym w malutkich przytuliskach i schronach psach .Będziemy Ci wdzięczni ,jesli uda nam się wyciągnąć stamtąd te piękne nieraz psy,ktore z utęsknieniem wypatruje swego czlowiek i kącika w jego domu czy obejściu ...:multi:[/quote]

Dziekuje za mile slowa, ale narawde nic takiego nie robie...

Link to comment
Share on other sites

Olga, z DT u Michała nie są nici. Po prostu zastanawiamy się jak z tego wybrnąć. Sprawdzamy jeszcze pewne inne możliwości, zapewne trochę to potrwa, bo sprawa nie jest prosta. Michał ma najtrudniejsza robotę do wykonania, bo organizowac pomoc przez net jest dużo łatwiej niz wziać psa do siebie i wziąć za niego odpowiedzialność. Dajmy mu więc czas na zorganizowanie całej sprawy. Tyle ile potrzeba, bo na razie jest jedyna osobą, która zadeklarowała bardzo konkretne działanie.

Link to comment
Share on other sites

Sabinka - mamy dla ciebie jeszcze niejedną bidę -a nawet cale stadka do ratowania :razz: ,ale o tym za chwilkę -ok?
Fruzia - ja zrozumialam ,z eten Dt u Michala to i tak mila być tylko do 20.08.br - tak na krotko i dlatego tak pisalam wczoraj . Jesli jest inaczej -to dobrze.:p Widocznie zle odczytalam twego posta -sorki.
A miejsce u Jamora -odzyskane już -jak nie Hela to inny pies w pilnej potrzebie pojedzie -jest taki ,ale kasy jeszcze nie ma dla niego.Czy ten Dt u Michala jest platny czy bezplatny ?

Link to comment
Share on other sites

U Michała nie było mowy o pieniądzach, ale na pewno przydałoby się go wspomóc jesli Hela pozostałaby tam dłużej, bo przeciez wyzywienie tez kosztuje. A kwestia przetrzymywania Helki po 20.08. jest jeszcze nierozstrzygnięta, jak nasze opcje nie wypalą, to będziemy wołac o pomoc. Jesli z wpłat na sterylke byłoby cos więcej to moznaby zapłacic za dom u jamora, ale na razie nie ma nic ponad...

Link to comment
Share on other sites

No tak -ale nie mogę pewnie tam u Jamora trzymać miejsca zbyt dlugo /cale m-ce/ -rezerwacja jest od polowy lipca -zaraz mnie m-c i nadal nie zmienilo sie nic na watku Heli. Nawet jesli sunia pojdzie do Michala -t i tak trzeba zbierac fundusze na wyzywienie suni. Prosimy o informację: gdzie jest ten dt Michala ,bo nie bardzo wiadomo chyba. Nie chcę poganiać,tylko dopytuję się choćby o zbiorke kasy bo na jedne czy drugi dt juz na starcie trzeba miec fundusze na pierwsze tyg. a to zabierze trochę czasu ...

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam duzego doswiadczenia na dogo i wolę poprosić inną ,doświadczoną w tym bardziej ciotkę -napisalam już do Leni356 z prośbą o pomoc na wątku oraz zachęcenie do tego innych ciotek Leni obiecala jutro/pojutrze zająć się tymi dwoma wątkami - wątkiem Heleny i może też wątkiem tych wiejskich przytulisk z Wlkp.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wie-o-nas-garstka-ludzi-jak-mamy-znalesc-nowe-domy-psiaki-z-przytulisk-141823/[/URL]

szkoda by rezerwacja miejsca dla Heli przepadla -a raczej przeszla na innego psa ,choć każdemu psu trzeba pomóc i kazdy na to zasluguje ...

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/lektura-dla-calej-rodzinki-bazarek-na-kodinke-ciapulke-bonusa-itd-143704/#post12754361"]Lektura dla calej rodzinki bazarek na Kodinke ,Ciapulke,Bonusa itd. - Dogomania Forum[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Napisała do mnie pani która chciała by adoptować Helene. Jest spod Krakowa.
Kurde, trzeba się dowiedzieć czy sunia miała już zabieg sterylizacyjny, jeśli nie pani może zrobić ją na własny koszt. Chce również wiedzieć czy sunia akceptuje zwierzęta i dzieci. Jeśli będzie agresywna to jej nie weźmie. Pyta również o transport, jesteście w stanie jej pomóc jakby co?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...