Jump to content
Dogomania

Klubowa Wystawa Terierów - Nowy Dwór Mazowiecki, 17 IV 2005


tufi

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o ile mnie pamiec nie myli to mniej wiecej w tym miejscu co teraz będą bullowate to na krajowce ostatniej byly miejsca parkingowe.
[size=2]mozliwe ze po prostu zle czytam plan ringow...[/size]

Ja w sumie nie narzekam, pogoda jest ładna a wydaje mi sie ze psy bedą sie lepiej czuly na dworzu niz w hali.

Link to comment
Share on other sites

Nasika, nasika :evilbat: Przedstawie lancuszek zaleznosci:
Idzie czlowiek - ciesze sie - czlowiek podchodzi, zeby mnie poglaskac - ciesze sie tak bardzo, ze sikam ze szczescia. :-?
W ten sposob zalatwil juz buty paru osobom, ktore podeszly za blisko, winde raz (pancia sie prawie do pracy spoznila, no ale trzeba bylo sie przywitac z ludzmi w windzie, ktorzy z samego rana glaszcza morderce). A z kolei chyba bym musiala go do pralki na wirowanie wrzucic, zeby wycisnac ostatnia kropelke z niego - on ma zawsze jakies zapasy :-?

Zaczynam miec stres przedwystawowy.
Zrobcie mi jakas liste tego, co powinnam wziac. Mam nadzieje, ze psa nie zapomne - jahu, pamietaj o tym, ze Bigos ma jechac z nami :lol:

Link to comment
Share on other sites

my na wystawy jak jechalismy z Gorem to zabieraliśmy:
1.psa :D
2.miskę +wodę dla niego
3. szczotke żeby dziada wyczesać
4.klatke (Goro czuł się wtedy spokojniej że ma swój domek)
5. przyjecie zgłoszenia na wystawę
6. książeczkę zdrowia+zaświadczenie o szczepieniu na wściekliznę (psa oczywiście)
7. smakołyki dla psa (na to się wystawiał)
8. ringówkę
więcej nie pamiętam, dawno to było :)

Link to comment
Share on other sites

Ufff - listy rzeczy potrzebnych sa zbiezne z moja :D Ja jeszcze troche karmy wezme, zeby po wystawie mlody cos zjadl, bo bedziemy raczej na czczo jechac, bo kupy na ringu juz bym nie zniosla.
A klatke wczoraj mlodemu kupilam taka, ze sie w naszym kombiaku zlozona ledwo miesci :lol: Moze w niej biegac 8)

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy na wystawie. Widzieliśmy Bigosa i Drago. Oba rudzielce dobrze sie spisały.O sukcesach niech napiszą szcześliwe posiadaczki ww. bulków. Może ktoś wrzuci fotki, bo my niestety robiliśmy tylko aparatem tel. i jakośc zdjęc jest podła.

Link to comment
Share on other sites

Mamy najładniejsze szczenię, I miejsce - wybitnie obiecujaca ocena :D Nie wystawilismy sie wcale :lol: Bylo tragicznie, ale coz, rude jest piekne... ;)
Fotki robil moolek - na razie jedna nam udostepnil:
[url]http://www.moolek2.prv.pl/zwycieskapara.jpg[/url]
Reszta kiedys tam 8)

Link to comment
Share on other sites

A ja tam byłem i to wszystko widziałem! I dementuję ! Bigos wcale nie poszedł tragicznie.Nerwowy troszke był bo pierwszy raz go jakis Pan z rosyjskim akcentem po jajuszkach macał i tyle ...heheh :lol: Bigosik to piękny i słodki psiak co w końcu zaczyna udowadniać ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...