Jump to content
Dogomania

Klubowa Wystawa Terierów - Nowy Dwór Mazowiecki, 17 IV 2005


tufi

Recommended Posts

Kto będzie? :lol:

My mamy zamiar debiutować - oboje na raz. Jeśli ja spanikuję, to ma być hodowca, który "w razie czego" zaprezentuje Bigocha :D
Skład sędziowski całkiem obiecujący, zgłoszenia do 18 marca - jeszcze tydzień został.

Z www ZK:
Hala Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Maz., ul.Sportowa 66

- za pierwszego psa (z katalogiem) 80 zł
- za każdego następnego (bez katalogu) 70 zł
- za psa w klasie baby, szczeniąt 40 zł
- za psa w klasie weteranów (bez katalogu) - bezpłatnie - pod warunkiem wystawienia
- interchampiony 40 zł

Lilian Brown (DK)
Max King (GB)
Genadij Sypiagin (RUS)
Zhanna Bondar (BLR)
Małgorzata Supronowicz (PL)
Eva Vogel (D)
Tomasz Borkowski (PL) - Młody Prezenter / Junior Handling

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Asty sędziuje : Zygmunt Jakubowski (jest bład na stronie ZKWP, pełna lista sędziów jest na ulotkach i na stronie Zk oddział Legionowo) , wiec chyba nie ma po co jechac - wkurzajace jest to, że na najważniejszą wystawę Terrierów zapraszany jest sęzia który w ogóle nie zna się na rasie :(

Link to comment
Share on other sites

Tak tez sie doszukałem, że bule sedziuje rosyjski sędzia.Ja jeszcze Legionowo sobie odpuszczam.Pierwsze w tym sezonie wystawy zaczynam z dziewczynami albo od Łodzi albo od Bydgoszczy czyli poczatek maja:) Kurcze Natalia ale jak Ty jedziesz to ja chyba jako widz sie wybiore....będę dobrym duszkiem z poza ringu..!!:) hihihihi

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę ogromną jeśli ktoś pojedzie na tą wystawę proszę niech zrobi jakieś fotki występujących bulowatych (szczególnie tych co będą na podium).
Napewno oprócz mnie z takiej foto relacji ucieszą się inne bulo-maniaki, którzy nie będą obecni na tej wystawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiain']Mam prośbę ogromną jeśli ktoś pojedzie na tą wystawę proszę niech zrobi jakieś fotki występujących bulowatych (szczególnie tych co będą na podium).
Napewno oprócz mnie z takiej foto relacji ucieszą się inne bulo-maniaki, którzy nie będą obecni na tej wystawie[/quote]

Kasiain myślę, że masz to jak w banku, bo będzie tufi, a w zwyczaju dogomaniaków (chwała dogomaniakom) jest zamieszczanie relacji i w miarę możliwości zdjęć.
My tu wszyscy spragnieni wici z wystaw, zresztą sama się o tym przekonasz

Tufi pstrykaj też faffiki - nas nie będzie, a byśmy z Lapidłęm kcieli cóś wiedzieć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica&LUGER'][quote name='fruzka']tufi - sedziuje niejaki Gienadij Sypiagin.

a czy ktos cos wie o tym panu?[/quote]

nieciekawie sie o nim wypowiadano na innym forum :-? To podobno Pan "od wszystkiego" :roll:[/quote]

A kończywszy myśl Złośnicy - jak ktoś zna się na wszystkim to się nie zna na niczym - choć ja nic nie słyszałam o nim

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Złośnica, jeśli mówimy o tym samym forum, to wypowiadano się tam o panu od astów, a to wyjątkowo nie ten sam 8) ale pożyjemy zobaczymy...[/quote]

Nie rób ze mnie głupa :wink: nie mówiłam o p. Jakubowskim tylko o Sypiaginie...Staff-ka go niekojarzy z sędziowania bullowatych ( "a cholera wie od czego on jest" :lol: ) Piotek też o nim nie słyszał, a Kastor spędził na wschodzie troszke czasu, czyli sędzia - zagadka.

Link to comment
Share on other sites

rozpoczelam wlasne dochodzenie :D

pana sypiagina mojej wyszukiwarce udalo sie znalezc dwukrotnie - dwie hodowle dobermanow chwala sie uzyskanymi od niego ocenami... :wink:

ale moze jest go wiecej, tylko trzeba byloby wpisac nazwisko cyrylica?

Link to comment
Share on other sites

Z tego co ja pamiętam to Mr.Sypiagin sędziował kiedyś na jednej z wystaw głogowskich lub organizowanych przez Oddział ZK w Legnicy. Zdaje się że jest to sędzia głównie od terrierów wysokonożnych i nie pamiętam abym kiedykolwiek widział lub słyszał od kogoś jak ww Pan sędziuje terriery typu bull.

Link to comment
Share on other sites

Napewno będą BULDOŻERY w średniej ilości,jakie to jeszcze dokładnie nie zdecdowałem,ale napewno będzie LUNA-LUST[LUŚKA] w klasie wet. pewnie też pojedzie [ROBAL] w klasie szczeniąt , luksja de lux[cipa] też pojedzie i jeszcze jedno jakieś suczydło

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...