Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

[quote name='madziak25']Cioteczki proszę o informację ile deklaracji mi brakuje bo przelew robię co miesiąc. Cioteczki przelewy będą ode mnie wychodziły 10 każdego miesiąca bo tak mam wypłatę[/QUOTE]

Kochana z rozliczeń wynika, że za miesiące XII 2013 i I 2014 brakuje 10,00zł + 5,00zł za miesiąc II 2014

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137'][URL]http://tvp.info/informacje/polska/wilcze-echa-w-krakowie/14140519[/URL] odrazu pomyślałam o Ksenii:)[/QUOTE]

a może i Ksenia tam była ? ;)

[quote name='funia']Wpłaciłam za dwa miesiace 20 zł .JUż powinno być na koncie .[/QUOTE]

są :)

20,- funia (24.04.)
20,- handzia za OO (24.02.)

Link to comment
Share on other sites

Na konto [B]paypal[/B] wpłynęła deklaracja za luty (26,02,) [B]od Moniki.J. w wys. 10 euro[/B], co system przeliczył na kwotę[B] 40,79zł.[/B]
Kwotę tę przelałam przed chwilką na konto Ani....jak przepłyną Ania przeleje je na [B]konto Kseni w Stowarzyszeniu Help Animals
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER] [INDENT] [CENTER][COLOR=#4b0082][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][I][B]Kochani [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#4b0082][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251639-XVIII-edycja-dla-PA%C5%83"][FONT=arial][SIZE=2]KLIK _>[/SIZE][/FONT]XVIII[/URL] już edycję
Bazarku dla 5 Ogonków, na który tradycyjnie fanty ofiarowała nasza kochana ranias :loveu:oraz Aimez_moi [/SIZE][/FONT][/COLOR]:loveu:



[COLOR=#ff0000][I][B]Znajdziecie tu coś dla Pań, Dzieci, Łasuchów i Psiaków [/B][/I][/COLOR]:smile:



[B][SIZE=6][COLOR=#0000ff]ZAPRASZAMY :smile:[/COLOR][/SIZE][/B]
[/CENTER]
[/INDENT]

[/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...