Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

Hm mnie glownie o to chodzi, ze ja tak naprawde nie wiem jaka jest Ksenia, do jakiego domu sie nadaje, czy moze mieszkac w mieszkaniu, dzieci, inne zwierzeta, czy sie zgadza z innymi psami, koty itp ??

Ja to wszystko bedzie wiadome to bedzie latwiej dom znalezc.  A pojechanie do hotelu nie lezy w mocy kazdego nawet jak ma ochote. I jezeli uwazasz, ze brak informacji o psie nie jest przyczyna tego, ze jest malo ludzi na watku to co ???

Moj Henio siedzial w hotelu prawie 6 lat a  frekwencja na watku dalej jest mimo, ze poszedl do domu.  

Glownie chodzi o to, co bedzie jak wszyscy z watku odejda, to co wtedy z Ksenia, czy Wiosna bedzie ja trzymala za darmo ? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

aby pomóc Kseni wszystko musi być jasne,aktualny kontakt w sprawie suni , wiadomości na bieżąco o postepach psa, fotki. Byc może potrzebna decyzja o podjęcia współpracy z behawiorystą, Sunia jest urocza,ale nie wiadomo czy pokonała swoje lęki ? Trzeba jej pomóc,udostepniać na fb i gdzie się da,zapraszać znajomych.Bez takich działań trudno będzie,bo skrzywdzonych psiaków jest mnóstwo.Życzę dużo cierpliwości w szukaniu domku, trzeba wierzyć do końca.Moja deklaracja pomocy finansowej suni jest aktualna,ale chcę wiedzieć coś o niej więcej ,

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do wiosny kilka tyg temu i prosiłam o fotki .

Ma małego synka ale Zadzwonie dzisiaj i zapytam co i jak i żeby foty dodali Kseni.

Jeżeli będzie jakiś telefon to dam znać jak nie osobiście to napiszę smsa do mari23 żeby napisała.

Rozbolalo mnie serce po tych słowach :Nie chcę starej suki ile może pozyc.

Swoją deklaracje finansowa podtrzymuje na Ksenie i będę podtrzymywać i nie unikam za nią odpowiedzialności .Tylko sytuacja jest u mnie troszkę ciężka. Mam chore dziecko i walczę żeby wyzdrowiala

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co napisać. Na ile mogę pomóc, pomagam. Przydałoby się pewnie dużo więcej działań,żeby Ksenię wyadoptować, wspólnych działań. 

Od wczoraj mój dół psychiczny się powiększa..Byłam na wycieczce, po drodze rozdaliśmy cały prowiant. Psy przy drodze, na przystankach, na stacjach benzynowych. Psy przy budach.Może jestem histeryczką. Tak lubię jeździć po Polsce. A coraz bardziej boję się wysiadać z samochodu....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ok nie dajmy sie zwariowac. Kazdy pomaga ile moze i ja rozumiem, ze kazdy ma swoje sprawy, ale musimy sie jakos zebrac i lepiej zorganizowac. 

No wiec tak nowy tekst do ogloszen, zdjecia to w sumie Ksenia ma b. ladne. Nie ma sie co zalamywac tym co ludzie mowia o Kseni, bo to ich opinia. Henio ma 8 lat i tak go chcieli, wzieli i jest szczesliwy. :) Ja moge finansowo i na f.b. Tyle bede robic. Ranias nie daj sie :)  Zrobilas co dalas rade. Trzeba myslec pozytywnie i juz bo inaczej to sie czlowiek tylko oslabia i juz nic dla nikogo nie moze zrobic. LadyMonia sorry, ze masz taka trudna sytuacje.

Czasami sie frustruje, bo jest tu malo... 

Link to comment
Share on other sites

Uwaga uwaga ogloszenie parafialne :)

Ladymonia jak pisala wyzej ma fanty na bazarek ja w chwili obecnej z przyczyn zdrowotnych nie jestem w stanie obfocic i jezdzic na poczte czy ktos moglby sie podjac zrobienia bazarku? kasa potrzebna wiec oprocz innych dzialan trzeba ja zdobywac

Czy ktos sie podejmie? 

Link to comment
Share on other sites

chciałam przelać grosik Kseni,czy na konto stowarzyszenia ? proszę o wiadomość na priv.

Mam nadzieję że jak się ciotki zorganizują i będą współpracować,jest nadzieja na pomoc suni,bo zostawić ją na pastwę losu to teraz nie można.Pomalutku,wszystko sie ułoży,Bazarek, fajna rzecz,ale ja nie potrafię :(  udostępniać będę Ksenię na fb i zapraszać znajomych ale muszą być dość często informacje o suni i fotki.Grosikiem też wesprę.

 

Link to comment
Share on other sites

robię bazarki, tylko u mnie strasznie krucho z czasem :'( gdyby były zdjęcia to w 1 wieczór zrobię bazarek, to właśnie zrobienie zdjęć i opisów zabiera najwięcej czasu :/ ale jak nikt się nie zgłosi to zrobię

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 12.03.2016o12:18, handzia napisał:

Przelewam z wątku Henia dla Kseni 150 zł :) Proszę o potwierdzenie jak pieniążki dotrą :)

 

potwierdzam, dotarło!!!! 150 zł na koncie Kseni już, a ja nareszcie mam Internet i będę tu mogła częściej zaglądać.

 

Link to comment
Share on other sites

O 14.03.2016o19:29, Szarotka napisał:

Ostatnio bazarek dla Kseni robila Aldurumka ( mam nadzieje, ze nie przekrecilam) , moze by sie dala namowic raz jeszcze ???

mogę zrobić powtórnie ze swoich fantów, bo te od Ladymonia sa daleko;

a może ktos znajomy jeździ przez Warszawę ?

 

z rozliczenia wynika, że nie jest opłacony styczeń, luty i marzec

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...