Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

13 godzin temu, sharka napisał:

wpłacę grosik po wypłacie (konto poproszę), a jakby co to ślijcie do mnie fanty, jakoś ogarnę

 

Stowarzyszenie Help Animals
85 9589 0003 0007 2023 2000 0010

Adres:
ul. Sienkiewicza 10A
55-320 Malczyce

z dopiskiem: KSENIA 

 

a fanty są u Ladymonia już do niej piszę 

 

wpłat troszkę jest na pewno  ja wpłaciłam + Aldrumki bazarek + wpłata od Henia i powinny wpłynąć deklarację 

poczekamy jak Mari poda wpływy na konto 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tianku napisał:

dobre pytanie na które nikt Ci nie odpowie 

Czy ktoś oprócz Mari z wątku ma dostęp do konta Stowarzyszenia i mógłby podać wpłaty?

mysle ze nie, poczekajmy na Mari. To solidna osoba ale zabiegana w zwierzakowych sprawach i cos mi sie wydaje ze miala kłopoty z internetem

Link to comment
Share on other sites

trochę taki zombie wątek ;) pies jest jednak realny. Może hotel podeśle info, chyba że nie widzi sensu w wysyłaniu wiadomości - jakby nie patrzeć - jakimś obcym babom, nie-opiekunkom psa.

<sorry coś dziś wszystko widzę z tej czarnej strony :/>   

Link to comment
Share on other sites

Witajcie cioteczki .

Napisałam smsa do Wiosny 13 marca niestety nie dostałam żadnej odpowiedzi.

Obiecuje,ze jutro zadzwonię .

Napiszę Wam co słychać u Kseniulki i niech wyślą jakieś jej zdjęcia!

Dziwne to takie żeby nawet nie napisać kilku słów.

Wiosną ma małe dziecko i też może nie mieć czasu ale nikogo nie możemy zwolnić z informowania Nas jak się ma Ksenia.

Ja mam dwie małe córki i jakoś daje radę.

Podałam znajomej z face Paypala i wplaci 5 funtów na Ksenie.

Odnośnie bazarku i fantow jest malusi problem .

Jestem już w Sieradzu a w domu rodzinnym będę 10 kwietnia więc dopiero wtedy będę mogła wysłać fanty.Przepraszam

Mari23 przez 2 tygodnie nie miała Internetu ale dzisiaj rozmawiałam z Panią Marysia i poda Jak najszybciej wpłaty .

 

Link to comment
Share on other sites

Tylko mari23 ma dostęp do konta Stowarzyszenia.

Cioteczki jak przygotowania do Świąt?U mnie kiepsko.

Wysprzatalam dzisiaj cały dom a moja starsza córka 18 miesięczna stwierdziła ze jest za czysto i szybko zrobiła bałagan. A później nie mogła przeżyć ze jej siostra 5 miesięczna bawi się misiem i się zaczęło Heh...

 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z mężem Wiosny.

U Kseniulki wszystko dobrze.Siedzi w kojcu wewnętrznym ponieważ rozbierala już bude i dobrala się do gwoździ więc było niebezpiecznie.

Została szybko przeniesiona do innego końca żeby nie stała się jej krzywda.

To jest już 3 buda rozebrana przez księżniczkę.

Teraz dla Kseni będzie przygotowana specjalna buda Pancerna obite brzegi blachą.

Hotel nie policzył Nam za 3 budy Ksenia ma taryfę ulgowa bo wiedzą jaka to jest psinka.

Ksenia potrzebuje bardzo duO uwagi drugiego człowieka wręcz się jej domaga .

Najlepszy dom to taki z jednym psem aby właściciel mógł poświęcić jej bardzo dużo czasu.

Zdjęcia będą dzisiaj późnym wieczorem.

Dzwonić będę do wiosny o informacje co 10 dni.

Wiosna i jej mąż zostali rodzicami i wiecie jak to jest ...dajmy im troszkę czasu.

Ksenia uwielbia zabawy z Elvisem .Nie siedzą teraz razem w kojcu Ale się widzą.

Wieczorem napiszę więcej .

Przepraszam ale muszę budować domki z klocków Heh..

Link to comment
Share on other sites

Jak nastepnym razem bedziesz rozmawiac to popros o zdjecia co jakis czas z glupiego telefonu nie chodzi o pozowane sesje bo takie Ksenia ma i na to trzebe czas ale zwykla jedna fotka na maila to chyba nie jest problem nawet przy ograniczonym czasie.Prosilam o to w mailu do hoteliku nie pierwszy raz ale jak widac bez skutku.

 

Link to comment
Share on other sites

Martwi mnie zachowanie Kseni...ona zawsze taka była nadpobudliwa ? Czy behawiorysta z nią pracował ? Ta sunia jest tak piękna, że szkoda byłoby jej nie pomóc.Ale dzisiaj ludzie są wygodni i nie chce im się pracować z psem.Musiała by trafić do domu zwierzoluba który mógłby poświęcić jej dużo uwagi  .Jest taka duża konkurencja wśród psiaków, tyle tego psiego nieszczęścia wokół :( Ksenia jest pięknym psem z charakterem,ale żeby ją ogłaszać trzeba wiedzieć o niej więcej.FB jest nieobliczalny i cuda się też zdarzają tylko trzeba non stop udostępniać psa oraz wstawiać fajne fotki. Czasem mało adopcyjne psiaki znajdują szybko fajne domki, a czasem jest tak, że cudny psiak długo oczekuje na adopcję.Mam nadzieję że do Kseni uśmiechnie się szczęście i znajdzie domek :)  Życzę jej tego z całego serca :) Ta sunia już dość się nacierpiała ....

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Ladymonia0610 napisał:

Dzisiaj mari23 postara się podać wpłaty.

 

staram się już :)bardzo  przepraszam za nieobecność, wreszcie udało mi się zmienić umowę i chyba skończyły się moje internetowe problemy ( za to te psie rosną lawinowo :( ).

Oto wpłaty dla Kseni:

30,- ranias- bonus (23.02.)

50,- Tianku (25.02.)

5,- Madziak 25 (29.02.)

15,- ranisa III (02.03.)

20,- Handzia II (02.03.)

10,- Madzior (02.03.)

10,- Magolek (03.03.)

120,- Aldrumka (09.03.)

25,- Ladymonia0610 (14.03.)

150,- Szarotka - spadek po Heniu (15.03.)

15,- Paulina H.-Kropcia (18.03.)

wydatki:

465,- 19.02.2016 przelew za grudzień 2015

403,- 11.03.2016 przelew za styczeń 2016

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...