Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

16 godzin temu, Aldrumka napisał:

poproszę na pw numer konta, na które mam wpłacić utarg bazarkowy

Stowarzyszenie Help Animals
85 9589 0003 0007 2023 2000 0010

Adres:
ul. Sienkiewicza 10A
55-320 Malczyce

z dopiskiem: KSENIA 

dziękujemy bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Dalam juz propozycje, zeby jakas czesc pieniedzy po Heniu dac Ksenii, ale poprosze o deklaracje. 

Moze ktos wejdzie na watek Henia i sie tez odezwie. 

 

Henio znalazl dom jak przenioslysmy go do dt. do Pani Kasi. Mysle, ze Kseni tez by sie przydala jakas zmiana. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Szarotka napisał:

Duzo osob odeszlo, bo nie ma zadnej inicjatywy. Ksenia siedzi w hotelu, ktory nie zamieszcza zadnych informacji, tak, ze naprawde nie wiadomo co sie dzieje. Zalozycielka watku rzadko bywa ...

co jakiś czas zaglądam jaka jest sytuacja u Kseni. Kiedyś nawet pytałam kilka razy tutaj. Z tego co widzę ona jest pod opieką Fundacji tak ?kontakt w sprawie adopcji podawany jest do kogoś obecnego na tym wątku ?bo tak to sobie możemy wszyscy ogłaszać a jak ktoś nie chce wydać psa i sprawdza co miesiąc czy wpłata dotarła to koło się zamyka... nie wiem czy w prawidłowy sposób odczytuję to co tu się dzieje bo może kilka ważnych faktów mnie ominęło :(

ale ostatnio jak zaglądałam to co chwileczkę pojawiały się wpisy z aktualizacją wpłat a żadnych zdjęć ani informacji o suni - na 99% z tego powodu w mojej ocenie wiele osób nie zagląda. 

Ja przyznam szczerze nie płacę na Ksenię więc nie mam prawa się mądrzyć - ale tak sobie napisałam o moich osobistych odczuciach nie chcąc nikogo oczywiście niczym urazić. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kejciu z tego co ja wiem a nie jestem z Ksenia od dawna to jest tak ze Ksenia jest pod opieka Ladymonia ktora ostatnio tu nie pisze nie wiem tez jak to sie stalo ze akurat to ona jest za Ksenie odpowiedzialna.  Konto do wplat dla Kseni uzycza Fundacja Help Animals alw Ksenia nie jest pod ich opieka (poprawcie mnie jak zle pisze)  Ksenia jest w hoteliku 3rd pole w Byczynie z ktorego nie mamy na biezaco zdjec alw wiemy ze Ksenia ma sie dobrze a przede wszystkim to co dla Kseni najwazniejsze ma spora dawke ruchu i nie mam tu na mysli wypuszczania na wybieg ale aktywnej pracy z psem typu rower... Kontakt w ogloszeniach podany jest do osoby odpowiedzialnej czyli Ladymoni

Link to comment
Share on other sites

I kolo sie nakreca bo nie mamy na biezaco info o Kseni wiec nie mamy ludzi na watku...  A Ksenia zaliczyla juz pare hoteli i nie wiadomo jak zniesie kolejna zmiane to po pierwsze o a po drugie to Ksenia ma tendencje do robienia demolek i nie toleruje suk i malych psow wiec to tez nie ulatwia nawet zmiany hotelu. Do tego w ktorym obecnie jest pojechala z latka trudnej suki ze zdecydowanym charakterem co okazalo sie nie do konca prawda ... Jest nieufna w stosunku do nowych osob ale jak zaufa to jest bardzo posluszna i chyba w stosunku do ludzi nigdy nie przejawiala agresji

Link to comment
Share on other sites

Mialam odnowic Kseni ogloszenia ale mi sie nie chce nawet tego robic bo nawet nie wiem czy jest jakis odzew .... Slepego i starego owczarka oglaszalam i znalazl dom a tu jakas masakra zreszta kto sprawdzi ten dom jak juz bedzie telefon Ksenia zdemoluje mieszkanie wyszczerzy kly i wyleci z hukiem z nowego domu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

szkoda suni, uratowano ja a teraz pozostawiono i do końca nie wiadomo co się z nią teraz dzieje .Ktoś musi na bieżąco informować o postępach suni,jej charakterze  wstawiać fotki,wątek musi żyć.Ja na fb wstawiłam fotki Kseni ale nic o niej nie wiem.Gdy się chce znaleźć dom psu,to trzeba ogłaszać nieustannie.Chętnie złoże jakąś deklaracje dla suni i będę ją udostępniać na fb,ale chcę wiedzieć co się z sunią teraz dzieje,gdzie przebywa, jakie zrobiła do tej pory postępy, gzie była ogłaszana i itp.Pozdrawiam E.K

Link to comment
Share on other sites

Dlatego ja w sumie jestem za zmiana hotelu, bo kolo sie zamyka. No i oczywiscie Ladymonia powinna czesciej tu zagladac. Gdyby byl tu ktos kto moglby przejac odpowiedzialnosc za Ksenie to mielibysmy wieksze mozliwosci dzialania. Duzo osob odeszla i odpadly nam deklaracje przez te absolutna stagnacje ...Gdybym byla w Polsce to bym sie tego podjela, ale na odleglosc to jest b. trudno, chociaz na watku Henia to ja i Ingrid postanowilysmy przeniesc Henia w inne miejsce i w b. krotkim czasie znalazl dom. Najgorsza jest taka degrengolada ... 

Link to comment
Share on other sites

NusiaiJa ja Ci nie udziele o niej informacj bo wszystko co o niej wiem wyczytalam z watku + pisalam maila do hoteliku zdjecia sama sobie pobieram ze strony hoteliku i komponuje tekst do ogloszen z tych informacji ktore mam tu nikt niczego na tacy nie poda wiec nie wiem jak mam Cie prosic o deklaracje...

Link to comment
Share on other sites

A co do osob ktore odpadly w sensie deklaracji tylko z tego powodu ze nie mamy info o Kseni to to jest nie napisze brzydko.... Bo pies jest i to nie jego wina ze jest niczyj... Jak ktos ma ochote to moze pojechac do hoteliku zrobic zdjecia zadzwonic itd itd mozna zmienic hotelik ale kto da gwarancje ze w nastepnym nie bedzie to samo... domowy hotelik odpada ze wzgledu na inne psy teraz mamy placic mniej od stycznia Ladymonia wynegocjowala jeszcze trzeba jakos wymusic czeste informacje ...wiem od pewnej osoby ktora zna ten hotelik ze Kseni na pewno krzywda sie tam nie dzieje ...

Link to comment
Share on other sites

Wszystko fajnie - ale ale Wy dziewczyny odwalacie kawął dobrej roboty, ogłaszacie non stop ale kontakt nie jest na Was - zresztą jaka pewnośc że gdyby tel byl poday do Was i zadzwonił super domek - Ksenia by była tam wydana ?

naprawdę przykra sytuacja :(

ja sama mam na bdt dzikusa z Chrcynna ale staram się na bieżąco informować jak pracuję z psem  ( na podstawie wizyt behawiorystow ) oraz jak idą nam postępy. Wstawam zdjęcia, filmiki - nigdy nie zbierałam z Ziutką żadnych stałych deklaracji -jak ktoś chce to nas wspiera i wpłaca grosik albo bierze udział w naszych licznych bazarkach bo tylko bazarkami zarabiamy na leczenie i pdt w jakich również mamy dwa obecnie psy - ale osobiście nie wyobrażam sobie wypruwania żył jak dotąd i zero informaci z PDT  - my właściwie codziennie dostajemy jakieś mms więc wiem że tak powiem za co płacimy..a tu brzydko powiem wygląda to tak jakby " ktoś wziął za Was kredyt a Wy teraz musicie go splacać... " - sama wielokrotnie Ksenie ogłaszałam i ja i Ziutka pamiętam piękne zdjęcia na snopkach siana i aż nie do uwierzenia że zero odzewu:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...