Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

[quote name='Aldrumka']oj tam, oj tam tylko tak przypomniałam Marinko, nie gniewaj się :)[/QUOTE]

a któż by się gniewał ????????
Marinka porządku w rozliczeniach pilnuje bardzo, bardzo solidnie, to moja wina, że tu nie wpisałam tej wpłaty, jedynie na wątku bazarku potwierdziłam...ostatnio mam głowę zaprzątniętą chorobami staruszków moich kochanych, czasem mózg już widać nie radzi sonie ze wszystkim...

za to teraz podam kolejne wpłaty dla Kseni:
20,- Marlena J. z Góry (10.06.) - chyba podawałam, ale nie zaznaczyłam..
20,- Agnieszkal2 (14.06.)
15,- Paulina H. (kropcia) z Poznania (17.06.)
10,- Handzia (19.06.)


Marinko, mam wrażenie, że już niektóre wpłaty podawałam..... sprawdź, bo ja już naprawdę do lekarza chyba iśc muszę...

czy ktoś wie, jaki to "Żuczek" jest ? mam dla takiego psa wpłatę i nie wiem, dla kogo to.....to znowu mój mózg się "przegrzewa" ? ;)

Edited by mari23
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']a któż by się gniewał ????????
Marinka porządku w rozliczeniach pilnuje bardzo, bardzo solidnie, to moja wina, że tu nie wpisałam tej wpłaty, jedynie na wątku bazarku potwierdziłam...ostatnio mam głowę zaprzątniętą chorobami staruszków moich kochanych, czasem mózg już widać nie radzi sonie ze wszystkim...

za to teraz podam kolejne wpłaty dla Kseni:
20,- Marlena J. z Góry (10.06.) - chyba podawałam, ale nie zaznaczyłam..
20,- Agnieszkal2 (14.06.)
15,- Paulina H. (kropcia) z Poznania (17.06.)
10,- Handzia (19.06.)


Marinko, mam wrażenie, że już niektóre wpłaty podawałam..... sprawdź, bo ja już naprawdę do lekarza chyba iśc muszę...

czy ktoś wie, jaki to "Żuczek" jest ? mam dla takiego psa wpłatę i nie wiem, dla kogo to.....to znowu mój mózg się "przegrzewa" ? ;)[/QUOTE]

Pewnie, że nie ma za co przepraszać :)

Marysiu z tych wpłat nie miałam tylko od Agnieszki i Paulinki.
Za chwilkę dodaję do rozliczenia :)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze , że Ksenię ominęła przygoda wyjazdu pod Zamość pod rzekomą opiekę behawiorystki Gosi i całej tej Wioli. Nie lubię jak ktoś wpada i zaczyna krytykować i ustawiać osoby zajmujące się psem, nie znając ich, nie znając historii, warunków i samego psa. Muszę kiedyś odwiedzić Ksenię, podrzucić jej kilka gryzaków oczywiście Lukasowi też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Dobrze , że Ksenię ominęła przygoda wyjazdu pod Zamość pod rzekomą opiekę behawiorystki Gosi i całej tej Wioli. Nie lubię jak ktoś wpada i zaczyna krytykować i ustawiać osoby zajmujące się psem, nie znając ich, nie znając historii, warunków i samego psa. Muszę kiedyś odwiedzić Ksenię, podrzucić jej kilka gryzaków oczywiście Lukasowi też.[/QUOTE]

i teraz już wiemy, dlaczego domek "utknął w USA"...
wciąż się zastanawiam - po co to było ?????

Link to comment
Share on other sites

Przelałam na konto Stowarzyszenia Help Animals 50,00zł z mojego bazarku dla Kseni.
Jak dojdą pieniążki proszę o potwierdzenie przez mari23 na bazarku .

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239078-Cegiełkowy-dla-Kseni-Zbieramy-na-transport-Zakończony-Rozliczamy/page2[/URL]

Pieniądze miały zostać przelane na konto Wiola&Miłosz która miała zawieźć Ksenie do ośrodka szkoleniowego do p. Gosi :-x:lmaa:



Wpis z bazarku :

[B]Będzie miała warunki domowe i towarzystwo przy którym nauczy się żyć w zgodzie ze stadem i poprawnie reagować na wizyty i towarzystwo nowo poznanych ludzi. Nie pozbawiajmy jej tej szansy - proszę :smile:[/B]


Dziękuję Bogu że Ksenia została pozbawiona szansy jechania do cudownej pani Gosi .!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pojadę jak tylko się obrobię zrobić nowe zdjęcia Kseni do ogłoszeń- ja myślę tak jak zawsze myślałam, że Ksenia jest psem nadającym się do adopcji do odpowiednich, doświadczonych , spokojnych osób.moim zdaniem trzeba ją zacząć na nowo ogłaszać.Decyzja jest wasza, jakby co...to będą nowe fotki na wątku, przynajmniej oko nacieszymy:) może w przyszłym tyg mi się uda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Mariolu przepraszam ale nie widzę ile jest na stanie Kseni na dzień dzisiejszy. I nie mogę również zobaczyć moich deklaracji od kiedy nie wpłacałam. Sorki ślepa jestem ;([/QUOTE]

Monika, przecież w poście rozliczeniowym na pierwszej stronie jest wszystko:

Ostatnia wpłata z kwietnia:
[TABLE="class: cms_table_cms_table"]
[TR]
[TD="class: cms_table_cms_table_xl70"]Ladymonia0610
[/TD]
[TD="class: cms_table_cms_table_xl71, align: right"]25,00 zł[/TD]
[TD="class: cms_table_cms_table_xl70"](18.04.)[/TD]
[TD]deklaracja za XII 2012


nie wiem jak traktować poniższe
[TABLE="class: cms_table_cms_table"]
[TR]
[TD="class: cms_table_cms_table_xl70"]Ladymonia 0610[/TD]
[TD="class: cms_table_cms_table_xl71, align: right"]350,00 zł[/TD]
[TD="class: cms_table_cms_table_xl70"](26.04.)[/TD]
[TD]pieniądze pożyczone[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
no i saldo konta:
[COLOR=#ff0000][U][I][B]SALDO:
[/B][/I][/U][/COLOR] [COLOR=#ff0000][U][I][B]-66,88 zł[/B][/I][/U][/COLOR]

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Przelałam na konto Stowarzyszenia Help Animals 50,00zł z mojego bazarku dla Kseni.
Jak dojdą pieniążki proszę o potwierdzenie przez mari23 na bazarku .

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239078-Cegiełkowy-dla-Kseni-Zbieramy-na-transport-Zakończony-Rozliczamy/page2[/URL]

Pieniądze miały zostać przelane na konto Wiola&Miłosz która miała zawieźć Ksenie do ośrodka szkoleniowego do p. Gosi :-x:lmaa:



Wpis z bazarku :

[B]Będzie miała warunki domowe i towarzystwo przy którym nauczy się żyć w zgodzie ze stadem i poprawnie reagować na wizyty i towarzystwo nowo poznanych ludzi. Nie pozbawiajmy jej tej szansy - proszę :smile:[/B]


Dziękuję Bogu że Ksenia została pozbawiona szansy jechania do cudownej pani Gosi .!!!!!!!![/QUOTE]

dotarło 50 złotych z tego bazarku dla Kseni, oraz wpłaty:

5,- Madziek25 (01.07.)
20,- Magolek (01.07.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']dotarło 50 złotych z tego bazarku dla Kseni, oraz wpłaty:

5,- Madziek25 (01.07.)
20,- Magolek (01.07.)[/QUOTE]

Na lipiec pozostało Kseni:

[TABLE="class: cms_table_cms_table"]
[TR]
[TD][/TD]
[TD="class: cms_table_cms_table_xl80, width: 230"][COLOR=#ff0000][U][I][B]SALDO:
[/B][/I][/U][/COLOR][/TD]
[TD="class: cms_table_cms_table_xl76, align: right"][COLOR=#ff0000][U][I][B]8,12 zł[/B][/I][/U][/COLOR][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Na lipiec pozostało Kseni:

[TABLE="class: cms_table_cms_table"]
[TR]
[TD][/TD]
[TD="class: cms_table_cms_table_xl80"][COLOR=#ff0000][U][I][B]SALDO:
[/B][/I][/U][/COLOR][/TD]
[TD="class: cms_table_cms_table_xl76, align: right"][COLOR=#ff0000][U][I][B]8,12 zł[/B][/I][/U][/COLOR][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/QUOTE]

no, no, ;) to już całkiem dobrze, bo zazwyczaj był minus....

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][FONT=comic sans ms][I][B]Kochani zakończyła się już XV edycja bazarku dla 5 ogonków.[/B][/I][/FONT]
[/CENTER]
[FONT=comic sans ms][I][B]Uzbierałyśmy [SIZE=4]342,95[/SIZE] złotych i już tradycyjnie[/B][/I][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107064-ranias"][COLOR=indigo][FONT=&amp]ranias[/FONT][/COLOR][/URL] [FONT=comic sans ms][I][B]dla równego rachunku uzupełnia tę kwotę o [COLOR=#ff0000]32,05[/COLOR] złotych co daje sumę[/B][/I][/FONT] [COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=comic sans ms][I][B][SIZE=4]375 [/SIZE]złotych.

[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B][COLOR=#ff0000][B]*[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/141170-Ksenia-rozpaczliwie-potrzebuje-domu-prosimy-o-pomoc-%21%21%21%21%21%21"]Ksenia [/URL][/B][/COLOR][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/141170-Ksenia-rozpaczliwie-potrzebuje-domu-prosimy-o-pomoc-%21%21%21%21%21%21"][COLOR=#ff0000]wzbogaciła się o 75 złotych[/COLOR][/URL][/B][COLOR=#ff0000][/COLOR]
[/B][/COLOR][COLOR=#000080][B][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Mari23, bardzo prosimy o potwierdzenie jak pieniążki dotrą na konto tutaj i na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244142-CZEKAMY-na-OST-WP%C5%81AT%C4%98%21%21-XV-edycja-dla-5-ogonk%C3%B3w-DlaPA%C5%83-PAN%C3%93W-DZIECI-Lasuch%C3%B3w%21KONIEC?p=21073296#post21073296"]bazarku[/URL][/FONT][/SIZE][/B][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ja tez chce wtracic pare groszy od siebie. Mam w domu wilczaka i okazuje sie, ze te psy musza byc stale(1-2 godz.wyjatek) przy wlascicielu. Czuja sie wtedy bardziej bezpieczne. Jesli ktos pracuje, nie nadaje sie do opieki nad zwierzeciem. Taka to towarzyska rasa . Moja dziewczynka najpierw mnie okazywaly przywiazanie, ale po czasie bardziej zainteresowana jest moim mezem i to akceptuje. Psy maja wyczucie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...