Jump to content
Dogomania

Diana zostanie w domu jeśli wyzdrowieje!!! Potrzebne są finanse.


Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ElzaMilicz'][B]Camara[/B] właśnie dzwoni do hotelu upewnić się czy jest jeszcze wolny kojec.

W środę rano jestem w Opolu, może jakiś transport łączony ? :cool3:[/quote]

do zrobienia:loveu: Ale w grę wchodzą godziny ranne i dopołudniowe w Opolu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']Jak Dt jest do dupy to nie ma na co czekać. Ja tez pomogę - wystawię bazarek, powinno sie cos uzbierać.[/quote]
A moze chcecie coś z bizuterii na bazarek - bardzo chetnie porobię coś ładnego :oops:

Link to comment
Share on other sites

Jutro [B]Ihabe[/B] zabiera [B]Dianę[/B] z Opola. [B]Camara [/B]ją przejmuje w Krakowie i zawozi do hotelu.
Kasa będzie potrzebna- róbcie te bazarki.

Dziękuję, kobietki :razz: !!! :loveu::loveu::loveu:

[B]Agata[/B], dziewczyn tu brak. Samo poważne towarzystwo. :p

Link to comment
Share on other sites

ELZA - MAM NAPRAWDĘ FAJNE POMYSŁY I " TOWAR", Z KTÓREGO MOGĘ POWYCZYNIAĆ NIEBANALNE CUDEŃKA - ...NA BAZAREK , ALE NIE UMIEM WKLEJAĆ ZDJEC, GDYBY M MOGŁA WYSŁAC DO KOGOS A ON WKLEI -TO SUPER
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/piekna-bizuteria-made-koss-dodane-nowe-na-bonusa-dwie-sunie-do-25-06-a-140186/[/URL]
TAK JUŻ ROBIŁAM ...BARDZO CHCĘ TOBIE I SUNI POMÓC - TY NIGDY NIE ODMAWIAŁAŚ POMOCY ...A PADŁO NA TERAZ ....., KIEDY U MNIE ....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koss']ELZA - MAM NAPRAWDĘ FAJNE POMYSŁY I " TOWAR", Z KTÓREGO MOGĘ POWYCZYNIAĆ NIEBANALNE CUDEŃKA - ...NA BAZAREK , ALE NIE UMIEM WKLEJAĆ ZDJEC, GDYBY M MOGŁA WYSŁAC DO KOGOS A ON WKLEI -TO SUPER
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/piekna-bizuteria-made-koss-dodane-nowe-na-bonusa-dwie-sunie-do-25-06-a-140186/[/URL]
TAK JUŻ ROBIŁAM ...BARDZO CHCĘ TOBIE I SUNI POMÓC - TY NIGDY NIE ODMAWIAŁAŚ POMOCY ...A PADŁO NA TERAZ ....., KIEDY U MNIE ....:shake:[/QUOTE]

Czemu się martwisz ?
[B]Agata [/B]ma czas. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']Po dwóch dniach przerwy zajrzałam wczoraj do suni.
Pisałam już, że to nie miejsce dla psa. Ani kropli wody w miskach.
Pies nie jest wypuszczany na zewnątrz kojca. Z nudów się drapie.

Ja nie mogę być tam codziennie. Bez sensu jest zostawiać preparaty wzmacniające czy lekarstwa bo nikt nie poda tego [B]Dianie[/B].
Jest miejsce w hotelu pod Krakowem. Będzie tam miała dobrą opiekę.
U mnie nie ma szans, żeby szybko z tego wyszła. :shake:

15 zł za dobę. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc ?[/quote]

Proszeo konto ( boszzzz)- 4 zobowiązanie - 50,00

Link to comment
Share on other sites

ihabe, miło było Cię poznać - szkoda, że nie miałyśmy czasu pogadać :roll:

melduję, że sunia zainstalowana w hotelu
dostała kojec vis a vis moich białych szczyli, co niekoniecznie jest dobre, bo biała śmierdzielka manifestowała swoje niezadowolenie z "nowej" :evil_lol:
Diana trochę zjadła, dużo piła a teraz jest już po spacerze - na razie na smyczy - ale pewnie jutro już będzie luzem (w ogrodzeniu) bo ładnie przychodzi na zawołanie do kojca
Jutro ok. 13" będzie w hotelu weterynarz to ją obejrzy

elkate :loveu::loveu::loveu:
Elza, na jakie konto zbieramy kase?
wprost do hotelu?

Link to comment
Share on other sites

Camara, dla mnie to zaszczyt Cie poznać:loveu: Spotkamy się kiedyś na spokojnie to pogadamy i poplotkujemy:loveu:
Dianusia była bardzo spokojna podczas podróży,a jak zaczynała się wiercic to wystarczyło, ze jej powiedziałam siad albo połóż się i o dziwo robiło to o co proszę. A te jej smutne oczy, czułam je w tyle głowy jak wwiercają mi się:evil_lol: To wspaniała sunia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...