Jump to content
Dogomania

TERRIERY ufocone na wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Fuka

Recommended Posts

  • Replies 945
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='foxydoxy']Piccadilly's STETSON[/quote]
Misiny pradziadek po obu stronach :D .

Wydaje mi się, że na tych zdjęciach rozpoznaję jedną osobę, a może nawet dwie. Ale nie jestem pewna. Natomiast co to za wystawa można poznać po nazwach zdjęć :wink: . Tylko roku brakuje... zgadywałabym 93 lub 94.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='foxydoxy']Proszę bardzo:

[img]http://foxydoxy.pl/Dogomania/Wroclaw_3.jpg[/img]

[][/quote]
a ja zgaduje,ze to jakis Sopot???albo Sluzewiec????bo z tylu jest tor dla koni:))no to znawcom tematu ulatwilam:))))teraz Wy zgadujcie, gdzie byla jakas klubowa albo wystawka z duza iloscia psow.Ja raczej obstawiam na Sluzewiec,bo w sopocie te tory inaczej wygladaja i rongi sa wewnatrz nie przy plocie:)))

Link to comment
Share on other sites

Kochani, przecież pisałam, że
[quote name='Flaire']Natomiast co to za wystawa można poznać po nazwach
zdjęć :wink: . [/quote]

W tej nazwie jest Wrocław, a Wy tu o Sopotach czy Służewcach... :roll: To co, myślicie, że foxydoxy celowo wstawił w nazwę Wrocław, żeby nas zmylić? :o :flasings: :nono:

Jeszcze napisałam
[quote name='Flaire']Tylko roku brakuje... zgadywałabym 93 lub 94.[/quote]

Ma ktoś jakieś inne pomysły jeśli chodzi o datę? :help1:

Link to comment
Share on other sites

Brawo Flaire i Ramir.

Wrocław: wrzesień 94
Fakt - z tymi nazwami plików to mogła być podpucha.... :wink:

Nagroda: stawiam Paniom piwko (jeśli lubicie) na wystawie w Katowicach lub na kwietniowej klubówce 8-)

Ziewający foks to Int.Ch. TED Franke (wtedy hodowla pana Pohleny jeszcze nie nazywała się Star Franke).
Strasznie się mi wtedy podobał - a teraz mam SAMBĘ - jego prawnuczkę 8-)
Suczki wygrała IVETE Franke, a jaka to obok suczka z Fox-Klanu - pewnie dowie się Fuka 8-)

Stetson był piękny, ale tak bojaźliwie składał uszy do tyłu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']eee a JA?????
to JA zauwazylam,ze to na jakims hipodromie jest!!! :cry: :cry: :cry:
tyz kcem pifko[/quote]

To akurat było widać.

Mecenas Tomczyk (kiedyś z Wielkiej Gry) odrzuca reklamację zawodnika!

Może będą nastepne zagadki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no wlasnie bylo widac,ale tylko JA to zauwazylam [/quote]orsini, wcale nie tylko Ty zauważyłaś :wink: . Tylko Ty o tym wspomniałaś i to już po tym jak coponiektórzy delikatnie zasugerowali miejsce wystawy! :D

Mnie bardzo się podobają takie stare zdjęcia! foxydoxy, wstawiaj więcej! Choć w konkursach będę bardzo kiepska, bo mnie tu podczas tej historii nie było i nic z tego sama nie widziałam. Akurat tu mi się udało, bo występował amerykański pies, którego historię troszeczkę (ale tylko troszeczkę) znam. :D A Misia kazała podziękować za wizerunkek pradziadka :D .

NB, oczywiście u Ramir mieszka wnuczek Stetsona, jak i kolejne pokolenia. Z dumą mogę stwierdzić, że Ramir i ja bliską rodzinką jesteśmy. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no wlasnie bylo widac,ale tylko JA to zauwazylam buuuuuu....
oszukijecie buuuuu
sitwa!!!zupelnie jak na wystwach :lol: :lol: :lol:[/quote]

No dobra - a jakby ktoś odpowiedział, że to na trawie było, to też wygrywa piwko?

P.S. Jaka sitwa - ja Flaire i Ramira znam tylko wirtualnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='foxydoxy']Jaka sitwa - ja Flaire i Ramira znam tylko wirtualnie.[/quote]foxydoxy, ale to piwko to w realu będzie, mam nadzieję? Jakoś tak jeszcze nie zasmakowało mi to wirutalne :wink: :beerchug:

[quote name='orsini']Who is RAMIR???przystojny?ma kase?szuka zony?masz do niego mejla?[/quote] Ramir, widzę, że masz wielbiciela :wink: :lol: :lol: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

oj zaraz wielbiciela:))wszystko zalezy od odpowiedzi na powyzsze pytania:))aha i najwazniejsze czy lubi psy:))duza ilosc psow:))bo mi sie jakos rozmnazaja :))))w oczach:)))juz mam 5,ale w planach jeszcze 996:))bo chce 1001 miec:)))

Link to comment
Share on other sites

orsini - Ramir bardzo lubi psy a szczególnie AT :wink: i ma ich bardzo dużo 8)
Flaire - to pradziad Stetson i Vigusiowy przodek chyba jest :roll:
ja mam tylko zdjęcie jego głowy-ale mam :D
Zdjęcia super!!! Czekam na więcej>>>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...