Jump to content
Dogomania

biegunka 8 tygodniowego szczeniaka


jesien222

Recommended Posts

po pierwsze to nie wiem czy dobrze słyszałam, ale słyszałam, że u szczeniąt się węgla nie stosuje
po drugie - taki młody szczeniak i ty już kombinujesz ze zmianami karmy?
po trzecie - dziwię się, że już po kilku godzinach kiedy szczeniak zaczął mieć biegunkę nie pobiegłaś do weta, przecież dla takiego maleństwa biegunka może być niebezpieczna :shake:

Link to comment
Share on other sites

A czym karmisz?
Jak wzięliśmy naszego pierwszego psa od pośrednika (niestety :oops:) to dawała mu Bebiko na mleku i srał dalej niż widział ...
Natychmiast poszliśmy do weta i jakoś to opanował.
Nie będę mówił co i jak, bo od tego jest wet, żeby zbadał i stwierdził konkretnie co jest w TYM przypadku. Porady przez net mogą tylko zaszkodzić, szczególnie że to mały wrażliwy szczeniak...
Taki maluch to powinien chyba jeszcze kończyć matkę ssać ...
Większość źródeł mówi o wieku ok. 10 tygodni jako optymalnym do odłączenia od matki...
Jeżeli w 8 tyg. mowa o [B]zmianie[/B] karmy, to od kiedy on nie karmiony przez sukę??

UPDATE:
Nic nie rozumiem...
Tydzień temu jesień pisała :
[quote name='jesien222']Z NIKIM NIE JESTEM ZWIAZANA PYTAM BO JESTEM CIEKAWA.nIE ZAMIERZAM ROZMNARZAC MOICH PSIAKOW BO DWA MI W ZUPELNOSCI WYSTARCZA!
TA CHODOWLA (PSEUDO)tAK MYSLE JEST RACZEJ CZYSTO ROZPLODOWA I SZKODA MI ZWIERZAT KTORE USYPIAJA W WIEKU MAX 6 LAT BO DO NICZEGO SIE JUZ NIE NADAJA![/quote]

Dzisiaj pisała:

[quote name='jesien222']jestescie beznadziejni.ja nie rozmnarzam moich psow.Posiadam reproduktora i tyle.
Moja sunia czeka na zabieg:eviltong:!
Pytam bo to z nim jest problem.[/quote]

To skąd ten szczeniak?? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Do weta i to już!:mad:
jesien222- z tego co wyczytałam to masz dwa psy- sukę i samca. Wydaję mi się, że probujesz wyciągnąć od nas informację tak jak w wątku " nie może pokryć" bo nie chcesz nam mowić, że rozmnażasz bezpapierowe psy:shake: i dajesz jakieś głupie, wymyślone przykłady. Ten pies to mądrzejszy od ciebie:diabloti:
P.S. Slownik ort. nie jest taki drogi:cool1::evil_lol:
Piszesz, że dwa psy ci wystarczą. Tak? To skąd ten trzeci szczeniak...? Chyba wiem skąd:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jesien222']Kogo masz za smarkule?Ja o moich synach nawet nie dam tak powiedziec.
Ostroznie ze slowami bo sobie tego nie zycze!
A tak poza tym bylam dzisiaj u weta i wwegiel przepisal>[/quote]

A nawodnił psiaka kroplówką?

U tak młodego zwierzaka biegunka może być zabójcza.

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: uu to wet poszalal widze:evil_lol:
A ten wet to sie nie nazywal "apteka":evil_lol:
Jesien nie wiem co masz na celu,my w bajki nie wierzymy.Jesli to Twoj szczeniak po "reproduktorze" i jesli tak bardzo chcesz chodoffac to powinnas wiedziec czym sie moze skonczyc biegunka dla 8 tyg szczylka:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jesien222']A jeszcze niech mi ktos wytlumaczy skad 9 miesieczna suczka moze miec szczeniaki????
[/quote]

Masz synów ,a nie wiesz skąd u suki szczeniaki ? :crazyeye:
:roflt::roflt::roflt::roflt:[URL="http://goldenretrievery.50webs.com/akt.html"]Golden retrievery[/URL] ( Tak wiem , jest to strona o goldenach .. ale w końcu krycie , to krycie. ) Poczytaj , a moze się dowiesz skąd się biorą szczeniaki. Poczytaj , a moze się dowiesz skąd się biorą szczeniaki.


Ja np.: nie wiem , czy twoja suka nie jest po cieczce ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...