Jump to content
Dogomania

plastikowy kaganiec


musia

Recommended Posts

[quote name='sylrwia']Proszę pomóżcie znaleźć mi plasikowe kagańce w necie ale szukam konkretnie włoskich importowanych przez firme z Wrocławia. :roll:
U mnie w mieście takich w sklepie zoologicznym nie dostanę. :cool1: Zamawiałam przez panią w sklepie zoologicznym. Potem zgubiłam lub ukradł mi go ktoś jak pojechaliśmy na wystawę do Warszawy. :( I wyszło, że po 2 miesiącach musiałam sprowadzać nowy. Pani nie omieszkała skorzystać i nagle cena nieźle podskoczyła. :eek: Znowu zginął mi kaganiec. :( Jak pójdę po raz kolejny pewnie znowu wywinduje cenę.:angryy:[/quote]

Witam,właśnie wczoraj zakupiłam plastikowy kaganiec,myslę,że ten o którym piszesz, firmy niemieckiej Europet Bernina,ale plastik włoski. Jest w kolorze beżowym(ponoć importer nie ma czarnych).Jeśli chcesz,moge Ci kupić,jestem z Wrocławia.Cena w sklepie koło mnie 25.50 za nr.7(nie wiem jak cena innych numerów).Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Moje obie psice maja plastikowe beżowe podobno włoskie jedna rozmiar 3 druga 7 i oba kosztowały 16 zł (Co prawda w Warszawie ale na Bródnie :) )

Jedyne zastrzezenie mam do tego mniejszego tzn. dla moej psicy jest troche źle wyprofilowany; jakos tak troche skosem w dół w stosunku do kufy sie układa :( Ale zawsze mialam duuuzy problem zeby dobrac jej dobry kaganiec

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Czy ktos mi moze pomoc w zdobyciu takiego kaganca. W necie znalazlam tylko jakies polskie. Napisalam maila z pytaniem o rozmiary ale odpowiedzi nie dostalam. Wloskich nigdzie nie znalazlam. Nie wiem jaki rozmiar ,,w miare'' pasowal by na staffiora. Czy w Warszawie sa dostepne a jak tak to czy moge prosic o namiary? Prosze......:modla:

Link to comment
Share on other sites

Ja kupowałam na Bródnie czy to teno który Ci chodzi nie wiem (ale jak wół pisze w wyprodukowano we Włoszech)
Jak chcesz to moge sie jutro przejsc i zapytac czy sa włoskie pplastikowe kagance - jesli sa dam ci namiar (musze sprawdzic adres :D

Link to comment
Share on other sites

anea -Dziekuje Ci pieknie za odpowiedz. Prosze o namiary jezeli mozesz. A jak by to bylo w okolicach srodmiescia to w ogole bylo by super. U nas na wsi o czyms takim nie slyszeli :evil_lol: i jestem bez szans zakupu. A w Warszawie pewnie znajde kogos kto sie przejdzie ze staffiorem do przymiarki i mi kupi taki kaganiec. :lol:

Link to comment
Share on other sites

jutro sie przejde do mojego sklepu i sie dowiem czy takie na twoja psice maja..w śródniesciu sie nie orietuje bo choćby ze wzgledu na niższe ceny wole kupowac bliżej domku

Sklep jest zaprzyjazniony wiec w razie czego sprobuje sie dowiedziec czy mozna kupic a jak nie bedzi epasowal to zwrócic...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...