Jump to content
Dogomania

bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie moge teraz edytować postu z rozliczeniem, więc dopiszę tutaj kolejne wpłaty od 6 września.

Stan na dzień 06. 09.2010 r. = 255 zł (w tym 40 zł wpłacono na koszty leczenia)

następnie wpłynęło:

08.09.2010 r. 20 zł od Zachary i 10.09.2010 r. 15 zł od mari23 - bardzo dziękuję :)

[B]Stan na dziś: 290 zł, w tym na leczenie wpłacono 40 zł.[/B]

Jest jeszcze kilka dni do przelewu dla Zuzi, myślę, że nie będzie problemu z uzbieraniem w tym miesiącu potrzebnej kwoty.

Link to comment
Share on other sites

A jednak nie tak uważna jak powinnam :oops:

Okazuje się, ze 25 sierpnia przegapiłam wpłatę od REJA 20 zł. Najmocniej przepraszam:oops: Jak tylko będe miala możliwość to poprawię rozliczenie.

Przy okazji zauważyłam niestety jeszcze jedną brakującą wpłatę 20 zł od Goni13 (za 2 miesiące). Przepraszam bardzo... muszę zmienić jakoś sposób zapisywania wpływów:oops:

Mamy dla Gabi 330 zł, w tym 40 zł na leki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']

Mam ostatnio przejściowe (na szczęście! i mam nadzieję ;) ) kłopoty finansowe, musiałam zrezygnować z deklaracji do końca roku:oops: ale na Gabi póki co wpłaciłam i zamierzam zrobić bazarek, żeby choć pokryć możliwe brakujące wpłaty ode mnie. [/QUOTE]

Miło mi poinformować, że z bazarku uzbierało się 42,50 zł. Cieszę się bardzo, bo w wypadku gdybym nie dawała rady płacić, to "zalepia" dziurę po mojej deklaracji:oops:

Link to comment
Share on other sites

A u Gabuni na razie wszystko w porzadku.
Oprocz problemow z poruszaniem, starowinka ma sie dobrze.
Za kilka dni juz przygotuje dla niej materaz do budy, bo zaczyna sie robic chlodniej i same koce moga nie wystarczyc.
Dostalam fajna gruba koldre i polowe opatule foliowym workiem i poloze pod koc Gabci. Bedzie miala miekko i cieplutko.
A folia zabezpieczy koldre przed kupkami.... niestety juz sie nie zanosi na to, zeby Gabcia sobie z tym poradzila.
Nie codziennie, ale jednak zalatwia sie w budzie zanim zdazy z niej wyjsc.
Poza tym ok. Ma apetyt, jest kontaktowa i zywo zainteresowana otoczeniem.
Dostala ladnego gestego futerka, to juz pewnie zimowe.

Link to comment
Share on other sites

Arhroflexu nie, ale inne ziolowe leki - CANIVITON. Czy myslisz, ze Arthroflex jest skuteczniejszy ? Gabcia jest juz starowinka..... czy w ogole cos jej pomoze ?
Brala tez dwie serie zastrzykow - NIVALIN.
Pampersow tez nie uzywa, bo Gabi nie robi pod siebie nieswiadomie i na lezaco, ale podzczas kiedy probuje sie podniesc i wymaga to troche wysilku.
Wowczas wlasnie to sie zdarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Arhroflexu nie, ale inne ziolowe leki - CANIVITON. Czy myslisz, ze Arthroflex jest skuteczniejszy ? Gabcia jest juz starowinka..... czy w ogole cos jej pomoze ?
Brala tez dwie serie zastrzykow - NIVALIN.
Pampersow tez nie uzywa, bo Gabi nie robi pod siebie nieswiadomie i na lezaco, ale podzczas kiedy probuje sie podniesc i wymaga to troche wysilku.
Wowczas wlasnie to sie zdarza.[/QUOTE]

mojej 10 cio letniej suni daje arthroflex i trovet diet mobility &geriatrick ,i chodzi super,bez tych dwoch ciezko jej było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']O rany bardzo dziękujemy, już wysyłam :) Pati_zabrze, podeślij nam Pikusiowy wątek, to i tam podziękujemy :)[/QUOTE]

Nie ma za co, to był pomysł Bjutki ;) a tu wątek Pikusia:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184227-Mia%C5%82-by%C4%87-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-przeszed%C5%82-piek%C5%82o-w-quot-kochaj%C4%85cym-quot-domu%21-POM%C3%93%C5%BBCIE-POSZ%C4%98%21"][IMG]http://i41.tinypic.com/2db9d3a.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...