Jump to content
Dogomania

KAMYK, pies niebanalny. Od trzech lat w pensjonacie u Sylwiaso - zbieramy na utrzymanie i szukamy domu idealnego... niebanalnego ;-)


Recommended Posts

[quote name='willma']faktycznie z dznia na dzień jest coraz dłuższy :)[/QUOTE]

Bo jest gorąco ;)
Znawcą nie jestem, ale może to jakieś porażenie nerwu (jakiegoś tam) i ten jęzor tak wisi i pewnie wisiał będzie. Kamyś nie wygląda jakby mu to przeszkadzało :evil_lol: Kwitnie chłopak :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maarit']Bo jest gorąco ;)
Znawcą nie jestem, ale może to jakieś porażenie nerwu (jakiegoś tam) i ten jęzor tak wisi i pewnie wisiał będzie. Kamyś nie wygląda jakby mu to przeszkadzało :evil_lol: Kwitnie chłopak :)[/QUOTE]

co by to nie było jest cudowne, ma swój urok, a jemu to nie przeszkadza daje sobie świetnie radę z wylizywaniem miski :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maarit']Bo jest gorąco ;)
Znawcą nie jestem, ale może to jakieś porażenie nerwu (jakiegoś tam) i ten jęzor tak wisi i pewnie wisiał będzie. Kamyś nie wygląda jakby mu to przeszkadzało :evil_lol: Kwitnie chłopak :)[/QUOTE]Kochana cioteczko,myślę,że to nie porażenie nerwu,bo Kamyś bezproblemowo potrafi go zwinąć!

Link to comment
Share on other sites

Oluś byłaś u mnie i wiesz,że każdy psiak musi być wymęczony,wyciuciany,a ten co ma za duży jęzor wywałkowany,a ciocia Agatka jak będzie miała przerwę między tymczasem,a wnuchom to przyjedzie po prostej linii jest ze 40km!!!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A ja dziś opiszę Kamysiową przygodę.Niedziela rano piękna pogoda,idziemy na spacerek Kamyś ogon w górze(idziemy bez smyczy)nagle coś go zainteresowało pobiegł w krzaki,ale po chwili przybiegł.Wróciliśmy do domu i jeszcze biegał po podwórku.Była godz.11.30 my już wyszykowani do kościoła,wychodzę zamknąć Kamysia,a jego nigdzie nie ma biegamy z dziećmi,krzyczymy,nie ma go nigdzie......zerknęłam furtka zamknięta na klucz,serce mi zamarło!!Nagle czujemy za płotem straszny odór,patrzymy a Kamyś wyłania się z krzaków upaprany,zadowolony.Okazuje się,że przeskoczył przez płot i był w krzakach,a tam był rozkładający się zając.Zapamiętał gdzie on jest i jak ciotka weszła do domu,a furtka była zamknięta to hop przez płot!!Wieczorem w asekuracji męża Kamyś został umyty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']A ja dziś opiszę Kamysiową przygodę.Niedziela rano piękna pogoda,idziemy na spacerek Kamyś ogon w górze(idziemy bez smyczy)nagle coś go zainteresowało pobiegł w krzaki,ale po chwili przybiegł.Wróciliśmy do domu i jeszcze biegał po podwórku.Była godz.11.30 my już wyszykowani do kościoła,wychodzę zamknąć Kamysia,a jego nigdzie nie ma biegamy z dziećmi,krzyczymy,nie ma go nigdzie......zerknęłam furtka zamknięta na klucz,serce mi zamarło!!Nagle czujemy za płotem straszny odór,patrzymy a Kamyś wyłania się z krzaków upaprany,zadowolony.Okazuje się,że przeskoczył przez płot i był w krzakach,a tam był rozkładający się zając.Zapamiętał gdzie on jest i jak ciotka weszła do domu,a furtka była zamknięta to hop przez płot!!Wieczorem w asekuracji męża Kamyś został umyty.[/QUOTE]

Dla Kamysia to pewnie były perfumy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']No to ladnie sie Kamysia pilnuje!!!![/QUOTE]Oluś, Kamyś to tak zna u ciotki magiczne przejścia,że ja jeszcze bym musiała się długo uczyć,żeby tak skakać i znać wszystkie zakamarki!Tylko jak coś zmaistruje to spiernicza do domu:Dog_run:i wie gdzie otworzyć furtkę,myślę,że niedługo nauczy się zamykać na klucz.:mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Jeże w rozkładzie też są niezłe. Ale napiękniej pachną śledzie po tygodniu przebywania w trawie przy 30 stopniach w cieniu. Po takim spacerku samochód wietrzy się przez 3 tygodnie. A tak między nami - to, co wyrzygał Kamyk na trasie Elbląg-Łowicz pachniało równie pięknie.

Sylwiaszko, na wszelki wypadek klucz noś zawsze przy sobie. Może domofon? Ale właściwie po co - on wszystko przeskoczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...