Jump to content
Dogomania

CWC Zabrze 18.10.2009


Różyczka

Recommended Posts

[quote name='annahovek']Hej, czy jest moze ktos z Warszawy chetny zeby jechac na te wystawe albo mialby miejsce w aucie i moglby mnie zabrac (1 osoba i 1 grzeczna mloda suczka). Ja mam duze kombi i moge wziac nawet 3 psy i 5 osob. Moj email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]
Oj, przepraszam Cię, pomyliłam wystawę w Chorzowie z wystawą w Zabrzu...:oops:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cockermanka']Rzeczywiście,taka informacja jest na stronie oddziału...a ja pewnie nawet bym nie sprawdziła,tylko jechałabym na stałe miejsce :evil_lol:[/quote]
Ja pewnie też :) Od tylu lat jeździmy na terem Makoszowy, a tu nagle zmiana... A tak lubilam tamten teren...
Zobaczymy, może na nowym terenie będzie jeszcze lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dixie']Ile kosztuje konkurs Młody Prezenter? Nie potrafię znaleźć info na stronie :oops:[/quote]
Jeśli nie mam info ile kosztuje to wygląda na to, ze jest bezpłatny ;)

[quote name='Vida']Ej... ja będę :lol:
Chce pooglądać MP, ale... powiedzcie mi, kiedy i gdzie to się będzie odbywało, bo pewnie nie znajde tego...[/quote]
Finał MP rozpoczyna wszystkie finały na ringu głównym, a eliminacje są zazwyczaj albo na ringu sędziny, albo na specjalnie do tego wyznaczonym. Trzeba pytać na wystawie.
[SIZE=1]Ja ci jeszcze tych skanów figur nie wysłałam, nie?[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...