Jump to content
Dogomania

Gizmo&Emir - mopsiki


Majka_Gizmo

Recommended Posts

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kucze człowiek na chwilę od kompa odejdzie,a potem tyle zaległowści :wink: ....
zaba-Gizmo to tak zwany rasowiec bez papierów....Długa to historia z nim i z lekka zagmatwana,że i sama już nie wiem o co w tym chodzi. Kupiliśmy go w tej hodowli---> [url]http://www.k-kdogs.nl/[/url] choć z czasem to już sama nie wiem czy to można hodowlą nazwać-chociaż może tu to i normalka :roll: .
Patka-heh tylko nie wiem co mógłby reklamować, bo na pewno nie karmę dla psów :wink: -nie znosi jej i muszę mu gotować.
asiunia-a mówią,że ciekawość to pierwszy stopień do piekła :wink: ...Jej wypisałaś tyle komplementów,że mój sinek chyba urośnie :lol: :wink: ...No i oczywiście zapraszamy ponownie :D
mrowka- :Dog_run: :D
debest każda metoda jest dobra do osiągnięcia obranego celu :wink:
Kara,db- :lol: heh w kolejeczkę panieneczki w kolejeczkę się ustawcie, a długa ona :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!!
miodeczek,ciasteczko misiaczek pysiaczek i wgole!brak mi slow poprostu! :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:[/quote]
Czemu ona tak do mnie nie mowi ? :roll:

Psiak piekny a w tych oczkach sie mozna zakochac 8)

Link to comment
Share on other sites

Bo nie masz ślicznych wyłupiastych oczek, słodziutkiej mordki i tego mopsikowatego uroku osobistego, jednym słowem, nie jestem mopsikiem :lol: 8)

Pięęęęękny, nie przepadałam wcześniej za mopsami, ale ten jest wyjątkowy :angel: :angel: :angel:

Więcej fot !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='souris']Bo nie masz ślicznych wyłupiastych oczek, słodziutkiej mordki i tego mopsikowatego uroku osobistego, jednym słowem, nie jestem mopsikiem :lol: 8) [/quote]

A skąd wiesz że nie ma :cunao:

:angel: :angel: :angel: Boski mopsik :angel: :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wini'][quote name='asiunia']Hej!!
miodeczek,ciasteczko misiaczek pysiaczek i wgole!brak mi slow poprostu! :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:[/quote]
Czemu ona tak do mnie nie mowi ? :roll:

[/quote]
Hej!!

Znowu zaczynasz miasiaczku pysiaczku? :P :lol: :evilbat:
Wiecie chyba sie w mopsach zakochalam... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='souris']Też się zakochałeś ? :lol: 8) 8) 8)

asiunia to w takim razie adresata pomyliłaś :lol: :lol: :lol: może on ma słodkie oczka ale mopsem nie jest, do czego się sam przyznał :lol: :lol:[/quote]

Hej!!

Ło matko on mopsem nie jest?! :o
:lol: :lol: :lol:
Wiem ze mopsem nie jest,ale łoczka ma slodkie :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...