Jump to content
Dogomania

Boguszyce- watek dyskusyjny


Zofia.Sasza

Recommended Posts

  • Replies 609
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zuzel, uwierz robimy wszystko zeby do tego nie doszlo.
A ze czasami zwatpienie sie zakrada w to co sie pisze..
Dla tych zabranych zwierzat i tych, ktore jeszcze znajda domy, to co osiagnelismy do tej pory, to ogromny sukces.
Kaja i Aza ma racje. Wazne zeby nie popuszczac, nie rozleniwiac sie, nie spoczywac na laurach i walczyc dalej.
Na poczatku akcji wiecej osob jezdzilo do Boguszyc, wiecej bylo wsparcia rzeczowego, lekow, karm itd.
Teraz za bardzo skupiamy sie na akcji medialnej, nie przecze bardzo waznej.
Ale my robmy swoje.Teraz bardziej nawet potrzebujemy wsparcia i pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[B]Szukamy transportu dla duzej suni z Serocka na Tarchomin na ul Sreniawitow do kliniki wet.
Odbior suni jutro o 14 w Serocku.W klinice musi byc o 15. Po zabiegu do odebrania o 20.
Moze to byc jedna osoba do zawiezienia, druga do odebrania.
Jak trzeba pokryjemy koszt benzyny.
Sunia w weekend moze jechac do ds, ale nie chcemy jej wydac bez naprawionych oczu i badania serca.
Nie mamy jak i czym jej jutro zawiezc :(
To bardzo bardzo pilne i wazne.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Pokazano mi wczoraj pewien link.
Umieszczony jest tam list, ktory KTOS wyslal z prosba o pomoc dla p.Wahl "w formie WYRAZÓW WSPARCIA I SZACUNKU DLA JEJ WIELOLETNIEJ PEŁNEJ POŚWIĘCENIA PRACY NA RZECZ ZWIERZĄT BEZDOMNYCH".

[url=http://www.psy.warszawa.pl/]Strona o bezdomych zwierzakach...[/url]

Radykalni wolonatriusze, pomogliscie p.Wahl wydac 300 psow-jak zobaczylam slowo "pomogliscie", to omalo mnie szlag nie trafil. Slowo "radykalni" nie wywarlo na mnie juz takiego wrazenia. Czlowiek sie uodparnia..

Co jest w ogole grane? Jaki cel ma ta zmasowana nagonka?
P.Wahl decyduje sie zalozyc fundacje, "ktorej priorytetem jest nawiązanie współpracy z profesjonalną organizacją zajmującą się ratowaniem zwierząt, która pokierowałaby przytuliskiem."
Odnosze wrazenie, ze to wszystko bardzo pieknie sie ze soba laczy.
Cuchnie na odleglosc.

I nigdzie ani slowa o pomocy dla zwierzat teraz.
Tylko p.Wahl, jej cierpienie, jej urazone ego, jej martyrologia.
Psy niech zgnija,bitwa niech trwa,a po niej chocby potop.

Wiekszosc osob tu na dogo nie czyta miau. Polecam jednak zapoznanie sie z watkiem dyskusyjnym o Boguszycach. Mysle,ze lektura ta wiele wyjasni. Dowiecie sie m.in ze psy w Boguszyacach sa po prostu brudne, ze w zasadzie nic zlego tam sie nie dzialo, ze p.Wahl to biedna zaszczuta osoba. Zrodlem wiedzy jest Arka, skadinad reprezentujaca profesjonalna organizacje zajmujaca sie ratowaniem zwierzat, wiec jej uwagi powinny byc dla nas cenne.
Lektura pasjonujaca i kazdy, zarowno przeciwnik naszych dzialan, jak i poplecznik znajdzie w niej cos dla siebie.
W dyskusji biora glownie udzial forumowicze z Miau, a wydaje mi sie, ze skoro dotyczy w wiekszosc psow, to warto zajrzec i moze zabrac glos.

Link to comment
Share on other sites

ja czytam miau, tzn wchodze na wątek dyskusyjny, bo tutaj nieco cicho...

[B]arka sie totalnie skompromitowała. nie ma żadnego, żadnego autorytetu w sprawach ochrony praw zwierząt. bo nie trzyma się etyki zawodowej. bo pogubiła sie w priorytetach. bo jej ego przerosło jej obowiązki.[/B]

uważam, że powinniście na miau wysilić się i wprowadzić totalnego ignora dla jej wypowiedzi. wiem, ze będzie trudno, bo ona umie prowokowac do odpowiedzi i podburzac, ale to jedyna droga. dlaczego? bo arka uwielbia rozróby, to cel jej życia. totalna olewka to najlepsza "kara".

juz się gdzies tam retorycznie pytałam, jaki cel ma arka w zdradzeniu boguszyckich psów. podkreślam, ze to pytanie retoryczne. bo że jakiś cel, jakąś korzyść z tego ma mieć, to byłam pewna. teraz wygląda na to, że sprawa sie wyjaśnia.

po takiej kompromitacji powinna raczej zmienić branżę.

i jeszcze jedno - wykorzystywanie znajomości na paluchu, by dokopac radykalnym wolontariuszom, którzy "pomogli" w adopcji - to typowe, smutne i żenujące. arka umoczyła i teraz próbuje szyć, jak się da, swoja zszarganą reputację. dlatego wykorzystuje miejsce, gdzie nikt jej nie zada niewygodnych pytań.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Tak mnie to wkurzyło,że i tu wkleję-przeczytajcie ludzie jak można wszystko wykręcić:angryy:
[url=http://www.psy.warszawa.pl/]Strona o bezdomych zwierzakach...[/url]
E/W

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nie zauważyłam,ale jestem taka zła za ten artykuł,że mogłabym kogoś uderzyć:angryy:Mam pełne prawo nie zgadzać się co do adopcji zagranicznych,ale odmawiam prawa krytyki pomocy jakiej udzielili ludzie zwierzetom z Boguszyc!:mad:
Oglądam i oglądam tę stronę z tym apelem i czy to jest strona związana z Paluchem?Jesli tak to już wiem skąd ten apel:shake:A swoją drogą nie mógł byc to apel o pomoc dla tych psów,o adopcje,o domy czy leczenie tych psów?
E/W

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Nie zauważyłam,ale jestem taka zła za ten artykuł,że mogłabym kogoś uderzyć:angryy:Mam pełne prawo nie zgadzać się co do adopcji zagranicznych,ale odmawiam prawa krytyki pomocy jakiej udzielili ludzie zwierzetom z Boguszyc!:mad:
Oglądam i oglądam tę stronę z tym apelem i czy to jest strona związana z Paluchem?Jesli tak to już wiem skąd ten apel:shake:A swoją drogą nie mógł byc to apel o pomoc dla tych psów,o adopcje,o domy czy leczenie tych psów?
E/W[/quote]


ale to jest tylko strona wolontariuszy z Palucha - nieoficjalna

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Bardzo mnie to zastanawia.W temacie dot.Palucha zarzuciła nam tj.mnie i mojemu TŻ,że wypowiadająć sie na temat Palucha obrażamy organizacje warszawskie.Twierdziła,że mieszkając na Wybrzezu nie mamy do tego prawa,dlatego pytałam czy strona z tym apelem jest stroną paluchową...
E

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

To dobrze,że masz możliwość spytać,bo jakoś nieciekawie mi sie pomyslało.By wiedziec czy jest tak jak myślisz -to pogadaj,trzeba to wyjaśnić.I daj znać czy tu na wątku czy do nas na PW.DZB
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']to strona wolonatriuszy paluchowych. związana z fundacja przytul psa - założona przez wolontariuszy. znam prezeski i ze dwie inne osoby stamtąd i musze z nimi pogadać o tym chyba. chcę znac ich zdanie.[/quote]

Co dowodzi, że ARKA nic z tym wspólnego nie ma ;) One są w ostrym konflikcie.

Link to comment
Share on other sites

zastanawiałam się nad tym. arka dała mi placet na takie zachowanie, bzdurnie, ale wygodnie interpretując moje wypowiedzi - pisała na forum emira, mieszając mnie z błotem (o czym nie wiedziałam, od osób trzecich się dowiedziałam, wtedy weszłam na forum, zeby przeczytać). mogła mnie zaprosić do dyskusji na emirowym przez kogos, to nietrudne.

[B]niemniej jednak fakt, poniosło mnie - bo placet niby jest, ale nie powinnam zachowywac sie tak, jak ona . w sposób, który przecież źle oceniam.[/B]

[B]za to przepraszam.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Anno...czemu nie mozna wykopac ARKI z miau, tak jak ja wykopali z dogo?
Zglosic do moda, ew skrzyknac sie w wiecej osob zeby zglosilo.
Od wielui stron juz i od wielu dni watek boguszewicki zostal zamieniony w awanture z ARKA.
Cala energia na to idzie. No moze nie do konca cala, ale zdecydowanie za duzo. ARKA wylacznie przeszkadza, najwyrazniej taki jest jej cel.
A proszona o pomoc drwi sobie. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...