Jump to content
Dogomania

Boguszyce- watek dyskusyjny


Zofia.Sasza

Recommended Posts

  • Replies 609
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

P.S Ewuniu ,zawsze miejsce w poldeczku sie znajdzie a własnie co był w naprawie. Jeżdzi jak szatan :evil_lol: Kibli już nie szorujemy :) Uprzejmie też donosze , że cześć pomieszczeń po mk - pomalowana wapnem. Nasza niezwykła P. Halinka dokopuje się przez warstwy gówien, brudu i bóg wie czego do betonowej podłogi. Podobno cosik zostawili nam na "deser " znaczy się do obfocenia przez Agnieszkę. "Niespodzianki" pod łózkiem na którym spała mk. Jak się obrobimy z naszymi gośćmi ,wyjazdem piesów do nowych domków, Aga wstawi ciekawe zdjęcia, może też cosik dorzuci Zofia Szasza ? Ona to ma oko i jaką pamięć. Psy coraz spokojniejsze. Co rusz objawia sie niespodzianka, mała piesa spod, no czegoś co było kiedyś wersalką. E

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Zofia.Sasza']
(...) Agresorem był 9-cio letni Baca, pies który już kilkakrotnie atakował wolontariuszy, a także - z tego co mi wiadomo - pracowników.
(...) Uważam jednak, że Baca powinien zostać poddany eutanazji.(...) Obawiam się, że ten pies to bomba zegarowa, a na szkolenie i "prostowanie" jest już w jego wieku zbyt późno (to nie moje zdanie, lecz moich "konsultantów"). Czy mamy gwarancję, że nie zaatakuje któregoś z pracowników? Skuteczniej niż mnie? Nie mamy takiej gwarancji i mieć nie możemy. [/QUOTE]

Baca od którego zaczął się ten wątek odszeł za TM 5 września :(
część z Was odwiedziała[URL="http://www.dogomania.pl/threads/140817-BACA-zostaje-na-emeryturze-u-Biafry-FRED-ma-dom!-DZIĘKUJEMY!-zajrzyjcie-do-nas-czasem/page141"] jego (i Freda) watek [/URL]
niemniej przekopiuję co napisała [B]Biafra[/B] tego dnia:

[quote name='Biafra']Baca umarł :placz::placz::placz:
Nie oszczędza mnie ten rok...

Nie wiem ile miał lat.
Jak przyjechał z Boguszyc w książeczce miał wpis 12 lat.
To było 17 lipca 2009 roku.
Był ze mną ponad 2 lata. Czy faktycznie mial 14 , wie pewnie tylko on sam.

Wieczorem położył się spać i rano nie wstał.
Nie chorował, nic się z nim nie działo niepokojącego. Tylko przesypiał całe dnie .

Baca głęboko zapadł mi w serce :placz:
To najbardziej zrównoważony pies jakiego kiedykolwiek miałam.
Nie wiem do jakiej ruiny psychicznej doprowadziło go schronisko, że dwukrotnie tam pogryzł.
Nie potrafię sobie tego wyobrazić.
Siła spokoju i opanowania, z ogromnym dystansem do obcych.
Chodził za mną jak cień.

Potworna strata :-([/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']W ciągu ostatniego miesiąca 3 boguszki odeszły za TM we śnie , 4 boguszkiem jest Baca :( Odchodza, tak po cichu, wieloletni mieszkańcy naszego schroniska . Ewa[/QUOTE]

Siwa tez odeszła we śnie
zły jest ten rok dla wielkopsów :(
Epson, Akson, Nobiles i teraz Baca :(

Link to comment
Share on other sites

No tak przecież to tak niedawno odeszła Siwa. Może to tylko mój wymysł ? One tak cicho we śnie odchodza jakby mówiły ; zrobiłaś już dla mnie tyle, więcej klopotów sprawiał/a nie będę . Ile one w tym swoim psim życiu przeszły wiedzą tylko one :( Dzięki takim ludziom jak m.in Biafra te ich ostatnie chwile są bodaj najlepsze w ich życiu . I m.in po to my tu wszyscy jesteśmy. I dla pocieszenia , jeden z naszych największych naszych psiaków, już nie mlodzieniaszek, Wielki Rudy, chyba pojedzie do swojego domu na zasłużoną emeryturę. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']No tak przecież to tak niedawno odeszła Siwa. Może to tylko mój wymysł ? One tak cicho we śnie odchodza jakby mówiły ; zrobiłaś już dla mnie tyle, więcej klopotów sprawiał/a nie będę . Ile one w tym swoim psim życiu przeszły wiedzą tylko one :( Dzięki takim ludziom jak m.in Biafra te ich ostatnie chwile są bodaj najlepsze w ich życiu . I m.in po to my tu wszyscy jesteśmy. I dla pocieszenia , jeden z naszych największych naszych psiaków, już nie mlodzieniaszek, Wielki Rudy, chyba pojedzie do swojego domu na zasłużoną emeryturę. Ewa[/QUOTE]

Siwa odeszła w pod sam koniec listopada zeszłego roku
za krótko żyją wielkopsy :(
zdecydowanie za krótko


może teraz wyskoczę jak filip z konopii i nei tam gdzie trzeba ale moze ktoś z was zajrzy na bazarki dla fundacji
1. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214197-TP-Link-TD-W8901G-Router-ADSL-NEOSTRADA-NETIA-dla-FZNJR-do-15.09"]TP-Link TD-W8901G Router ADSL :: NEOSTRADA NETIA [/URL] czyli po naszemu ruter ;)
2. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214201-Słodki-różowy-jamnik-dla-kundelków-z-megadługiem-FZNJR-do-20.09?p=17587696#post17587696"]słodki różowy jamnik - poduszka [/URL] jest dłuuuuuugi jak na jamnika przystało :)
3. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214202-Home-amp-You-–-pościel-narzuta-reczniczki-i-inne-dla-wakacyjnych-wyrzutków-do-20.09?p=17587834#post17587834"]pościel, narzuta, ręczniki i sztućce WMF[/URL]
4. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214226-ksiązki-i-filmy-DVD-dla-kilku-kundelków-do-20.09."]ksiązki i filmy DVD[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...