Jump to content
Dogomania

UWAGA! ab-agnieszka z Gliwic to oszustka! okradła bezdomne psiaki!NIE MOŻNA JEJ UFAĆ!


agaga21

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agaga21']a ja si,ę zapomniałam pochwalić, że wczoraj dostałam list...[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/cool3.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/cool3.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/cool3.gif[/IMG][/QUOTE]
:hmmmm: walentynki już były...:grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']czyzby walentynka z komisariatu:razz:[/QUOTE]
Wreszcie się ruszyło :)
Cóż, jak to się mówi młyny sprawiedliwości mielą powolnie, ale nieuchronnie. Z tym ostatnim niekoniecznie się zgadzam, choć mam szczerą nadzieje na taki właśnie skutek w sprawie ab-Agnieszki.
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21'][B]doszła do mnie wpłata-zwrot od ab-agnieszki 50zł.[/B]
dostałam też od niej maila, w którym pisze, że od jutra będzie robić przelewy ze swojego konta.
[B]czekam z niecierpliwością![/B][/QUOTE]

hehe ostatnio usłyszałam równie dobry kawał

no to se jeszcze poczekasz ... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21'][B]doszła do mnie wpłata-zwrot od ab-agnieszki 50zł.[/B]
dostałam też od niej maila, w którym pisze, że od jutra będzie robić przelewy ze swojego konta.
[B]czekam z niecierpliwością![/B][/QUOTE]

3 x to czytałam .... myślałam że mam omamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21'][B]doszła do mnie wpłata-zwrot od ab-agnieszki 50zł.[/B]
dostałam też od niej maila, w którym pisze, że od jutra będzie robić przelewy ze swojego konta.
[B]czekam z niecierpliwością![/B][/QUOTE]
Pewnie reakcja na komisariatową Walentynkę, ech to stwarzanie pozorów ... Wzięłaby się kobieta w garść i naprawiła szkodę, jaką wyrządziła, a nie cyka na użytek sprawy jak się coś dzieje akurat w sprawie - śmiesznymi kwotami - kto się na to nabierze? Uważasz ab-Agnieszko, że Pan Policjant jest może taki głupi? Prokurator? Sąd? Za 50 zł wykarmi się amstaffa przez miesiąc? Za hotel mu zapłaci ? Ab Agnieszko - zacznij doceniać przeciwnika i nie posądzaj ludzi o głupotę i naiwność, to że raz udało Ci się nabrać ludzi i sprzeniewierzyć ich, powierzone Tobie w konkretnym celu pieniądze, nie oznacza, że pojedziesz na tej praktyce po raz drugi. Bo drugi raz nikt taki naiwny, żeby Ci uwierzyć, nie będzie. Przynajmniej na tym wątku. A i w KMP czy w Prokuraturze głupich naiwniaków nie znajdziesz, zapewniam.
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...