Jump to content
Dogomania

Sosnowiec, Będzin, Czeladź i okolice


ZaKrĘcOnA

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest bernulka

JA nie będe w długi weekend to raczej czasu nie mam. Dziś śpie u koleżanki a potem na wieś do sznaucerki Kory i kaukazki Sary 8) Neistety oby dwie bezrodowodu. Więc jak będzie następne spotkanie to zawiadomie ciocie i wtedy przyjedzie może z Korcią. Moja Hera kocha małe zwierzątka, codziennie wychodze z koleżanką która ma yorka i Hera bardzo go lubi :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']haha Asiunia no chyba się poznamy :lol: ale weźmy chusty będzie fajnie na fotkach wyglądało :D boziu żeby tylko Lun na Metkę się nie rzucała :roll: bo będzie wstyd :-? :lol:[/quote]

Hej!!

Raz sie juz poznalysmy to i drugi...ale chuste wezme :evilbat:

Tak sie zastanawiam czy nie wziac tez mojego łaciatego tyle ze on juz totalny swir :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']weź to Luna nie będzie osamotniona w swym świrostwie :lol:[/quote]
Hej!!

Tyle ze on nawet suczek nie lubi :( Mamy troche czasu-co prawda nie tyle co by zrobic z niego normalnego psa :lol: -ale na obyslenie doraznych srodkow :wink:

Link to comment
Share on other sites

ok mnie pasuje,[b]Malawaszka[/b] nadal jesteś chętna mnie zabrać?jeśli tak podaj mi gdzie mam oczekiwać na ciebie i twój pojazd???,a moze [b]Kati [/b]z Będzina też wpdanie???wogóle to moze ja dojadę gdzieś do Będzina i stanę sobie na drodze jak [b]TIR-ówka[/b] 8) czekająć na [b]Malawaszke[/b] :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Ania - jasne, że Cię zabiorę tylko jeszcze sama nie wiem gdzie to jest :lol: najlepiej jak się umówimy w Będzinie na nerce - na przystanku autobusowym (za nerką) w stronę Sosnowca - wiesz gdzie??? No ianjlepiej wlep tu swoją fotkę żebym wiedziała jak Cię poznać :-))

Link to comment
Share on other sites

No tak .. gdy wlasnie wrocilam od Mamy ze Sosnowca to przeczytalam, ze jakies spotkanko sie szykuje :(
Coz, nie dotre tym razem ale mam nadzieje, ze nie bedzie ono ostatnie, prawda?
Topik obiecuje regularnie przegladac - raz wmiesiacu na 3 - 4 dni przybywam do Sosnowca - wiec mam nadzieje, ze kiedys uwzglednicie i mnie i Majke w spotkanku :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']No tak .. gdy wlasnie wrocilam od Mamy ze Sosnowca to przeczytalam, ze jakies spotkanko sie szykuje :(
Coz, nie dotre tym razem ale mam nadzieje, ze nie bedzie ono ostatnie, prawda?
Topik obiecuje regularnie przegladac - raz wmiesiacu na 3 - 4 dni przybywam do Sosnowca - wiec mam nadzieje, ze kiedys uwzglednicie i mnie i Majke w spotkanku :-)[/quote]

Hej!!

Ehhh szkoda ze nie wiedzialysmy wczesniej :( aczkolwiek nic straconego-kiedys sie napewno spotkamy :D

Link to comment
Share on other sites

[b]Wind[/b] kto by nie chciał poznać takiego fotografa jak ty.... :cool1: ,szkoda,że tak rozminęłąś się w czasie,ale jak tak bardzo ci zależy to wrtacaj spowrotem :lol: daleko nie masz,do wtorku zdążysz... :evilbat: :evilbat: :lol: [b]Malawaszka[/b] skąd ja ci wezmę akutalne fotę??jutro cosik poszukam,bo musiałąbym zmniejszyć jeszcze a teaz to j a jestem świeżo po koncercie "Łzy" i mam wenę na nucnie.... :evilbat: :evilbat: jutro się melduje tutaj w tym mmiejscu :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

[b]Malawaszka[/b] znalazłam fotkę special for yuoo :evilbat: jeśli wszystko aktualne to o której mam czekać i dokłądnie gdzie>?teraz idę na działkę na grilla,jutro możemy się dokładnie umówić na gg nawet :lol: mój numer to: 1484376 :wink: ale dopiero jutro bo dzisiaj właśnie się zbieram,pogoda super,mam nadzieję,że na jutro też dopisze,ciekawe czy mnie poznasz :evilbat: :evilbat: innej foteczki nie mam;-)jutro ci się zaprezentuje,pisz koniecznie gdzie mam czekać bo ja sobie tramwajką podaję do Będzina :calus: :megagrin:
[img]http://img214.echo.cx/img214/5599/aaaa3gt.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...