Jump to content
Dogomania

Nuka oraz Stefcio [*] w sercu <3


vege*

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Naklejka']Baranowo-truskawkowy jest genialny :loveu: Truskawki mam, tylko bananów niet :-([/QUOTE]
takiego połączenia nie piłam ;)

[quote name='dOgLoV']To ho ! pozwole Ci sie nawet na niej położyć i troszkę poturlac :diabloti:[/QUOTE]
a po cholerę mam się w tym turlać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pomóżpomagać']Witamy sie i my! :) tak oglądam zdjęcia Nuki i w sumie nie moge wyjść z podziwu jak ona szybko urosła:razz: taka tycia była na pierwszych fotkach a teraz kawał panienki z niej, no rośnie w oczach:cool1: zaległości już pewnie nie zdążymy nadrobić ale będziemy śledziły na bieżąco :)[/QUOTE]
To fakt, urosła spora mimo, że jej rodzice byli mniejsi :evil_lol: Ja to nie mogę uwierzyć, że ona ma już 5 lat :-o

Link to comment
Share on other sites

Muszę pochwalić Nukę za dzisiejszy spacer po łąkach :)
Poszłam z nią na takie duże łąki, ale żeby tam dojść to musimy minąć wroga Nuki, na którego zawsze ujada, dziś się tylko zjeżyła, ale nawet nie pociągnęła do niego, ani nie warknęła, tylko minęła i po minięciu oczywiście dostała nagrodę :)

Potem sobie kopała w najlepsze i nawet olewała przejeżdżające rowery. Oczywiście cały pysk był w błocie i ziemi od kopania :evil_lol:

Potem jakiś szczeniaczek sobie z posesji wybiegł i nie chciał wrócić to się ślicznie z Nuką pobawił, ale jak już chciałam iść do domu to on za nami, no to sru ja szczeniaka pod pachę i odnoszę go właścicielowi który podziękował, ale powiedział, że jak chcę to mogę go sobie wziąć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']Noo to gratulacje ;)
i odpoczywaj, bo od października Ci się zacznie :diabloti:[/QUOTE]
dzieki ;)
oj tam oj tam :lol:
[quote name='Aleksandra95']Szczeniaczka nie wzięłaś ? :D pfff : D[/QUOTE]
nie, bo już było widać, że diabeł z tego wyrośnie, a nie pies:evil_lol:

Nuka przedwczoraj znowu została pogryziona przez 10 kg sukę, która mieszka w takiej firmie na przeciwko mojego bloku. Nuka już biedna się nawet nie broni, tylko ucieka do domu :( Akurat to było z moją mamą, ale jakby ze mną była to by pewnie ta suka po łbie dostała :angryy: Bo to już nie pierwszy raz, kiedyś jak wracałam do domu to nie chciała odpuścić i Nukę pogryzła 4 razy, dopiero odpuściła, jak dostała moimi kluczami w łeb, a cały pęk kluczy mam pokaźnych rozmiarów :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...