Jump to content
Dogomania

Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora


ponka1

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koss Tuptuś ma allegro-od Folen-Folen mogłabyś wstawic linka do aukcji?:oops:

czyli jest już jednorazowo 100 zł dla Tuptusia od Ketunii:loveu:

[B] potrzebne są deklaracje stałe od dogomaniaków![/B] :help1:

nie zostawiajmy tego maluszka-poprzedni ich pies z tego co Okta mówiła tu słowa właściieli: "chudy był, potem leżał i nie wstawał a potem to już zdechł koło stodoły"-prócz tego jak rozmawiała z ich córką to ta zaznaczyła że ojciec nigdy do weterynarza nie pojedzie z psem-(to było pytanie Okty co jeśli któryś ich pies zachoruje) ponieważ......tata lubi swój samochód-i jak w nim czysto żadnych włosów ani pyłków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']
A macie jakiś hotelik na oku? Pieniądze się znajda, psa trzeba wyrwać natychmiast. Kurcze , co tu zrobić?...
[/quote]
"pieniądze się znajdą" to nie jest takie proste-bez stałych deklaracji bo potem są problemy.

myślałam o Malagos-jednak nie pojawiła się na wątku-dostała wiadomośc o małym.

Czy ktoś może do Bajkab - się skontaktowac? Ona ma Braila z wydłubanymi oczami i Felka z wypalonymi-może za pieniążki (bo na pewno będą potrzebne i to nie małe-na zaszycie dziury po oku u Tuptusia, potem jego kastrację) by się nim zajęła na DT?

Murka-odpada-bo u niej są kolejki do jesieni-lista oczekujących jest duża.

Link to comment
Share on other sites

nie ma osób chętnych by pomóc temu biedakowi?

co można szukac nie mając funduszy-nie ma ani jednej osoby która złożyła stałe deklaracje - prócz jednorazowej oferty pomocy od Ketunii.

...................................................................................................

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://picasaweb.google.pl/karmatset...JSAlZvc67SUSQ#"][COLOR=#000000][/COLOR][/URL]


[URL="http://picasaweb.google.pl/karmatsetenlhamo/RzeczyKtoreMogePodarowacNaBazarek?authkey=Gv1sRgCJSAlZvc67SUSQ#"][COLOR=#000000]http://picasaweb.google.pl/karmatset...JSAlZvc67SUSQ#[/COLOR][/URL]
Tu JEST LINK DO [B]BARDZO FAJNYCH[/B] GADZETÓW NA BAZAREK - OD FLORENTYNKI -NA RZECZ PIESA -
[SIZE=4][COLOR=red][B]KTO ZROBI ?????[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koss']
[URL="http://picasaweb.google.pl/karmatset...JSAlZvc67SUSQ#"][COLOR=#000000]http://picasaweb.google.pl/karmatset...JSAlZvc67SUSQ#[/COLOR][/URL]
Tu JEST LINK DO [B]BARDZO FAJNYCH[/B] GADZETÓW NA BAZAREK - OD FLORENTYNKI -NA RZECZ PIESA -
[SIZE=4][COLOR=red][B]KTO ZROBI ?????[/B][/COLOR][/SIZE]
[/quote]
super! Podziękuj Florentynce w jego imieniu:loveu:
Florentynka by monitowała też wysyłkę fantów tak?

Link to comment
Share on other sites

No to ja się tu melduję. Dziś wieczorem (znaczy w nocy) postaram się zrobić lepsze fotki tych rzeczy, bo te co są pod linkiem to tak orientacyjnie i zrobię uczciwe szczegółowe opisy wszystkiego.
Wysyłką się mogę zająć, acz trochę mnie to przeraża, bo jestem nieodpowiedzialna i cierpię męki jak mam się udać na pocztę - no ale czego się nie robi dla psów...
Ale bazarku nie zrobię, bo nie umiem.
Mam te nowe zdjęcia i opisy wrzucić w picassę ( tak jak te) czy komuś wysłać mailem?

P.S. moja siostra też by się chciała włączyć i ofiarować jakieś rzeczy na bazarek, ale będę je mieć dopiero jutro.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o Dt to może u Jamora w Warce jest miejsce - 15 zł doba , super kojce i facet się naprawdę psami zajmuje . Ale widomo trzeba mieć na to kasę , kurczę ja nie pomogę finansowo bo sama mam dług u weta po sterylce suni która juz znalazła domek:multi:.


P.S. A banerek mi się udało "ugryźć" :multi:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]aktualności:
[/COLOR][/SIZE]z 6 lipca- Tutptuś ma zaklepany hotelik koło Serocka u naszej dogomaniaczki-potrzebne są stałe deklaracje! [/B]
[B]jest pierwszy w kolejce na liście![/B]

[B]potrzebne są w związku z tym stałe deklaracje![/B]

[B]przepiękny bazarek jest na wagę złota od Ketuni-jednak stałe deklaracje są niezbędne![/B]
[B]doba w hoteliku to 10 zł x 30 dni to 300 zł[/B]

[B]do tego leczenie okulistyczne, kastracja, szczepienie[/B]

[B]pomóżmy bidulowi!:modla:[/B]

P.S. dziś dojdą kolejne fanty na bazarek Tuptusiowy-od siostry Ketuni!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']
Ja zadeklarowałam 100 zł jednorazowo.
Florentynka pisała, że ma rzeczy na bazarek.
Chociaż coś ode mnie na bazarek też się znajdzie.;)
Tylko ktoś musiałby go zrobić. Ja niestety nie umiem.
[/quote]
i Twoja pomoc jest nieoceniona Ketunio oraz Florentynko!:loveu:
jak zdjęcia przedmiotów od siostry Florentynki?:lol:

Jeśli masz fanty Ketunio to wstaw tu w linku-a zaraz się zrobi bazarek na malucha.

to jest piękne-jednak taki piesek może siedziec w hoteliku 4 miesiące a zdarza się że po 7 miesięcy siedzą -tymbardziej że on jest bez oka i już widzę te tłumy chętnych-na razie ani jedna osoba nie zadzwoniła-wzruszył jedynie nas-nikogo innego-dlatego tak ważne są stałe deklaracje-np. 10 osób po 30 zł - co miesiąc płatne w określonym dniu.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam telefon i linka od Agaty69. Bazarki ( myślę, że i tym razem mi nie odmówi ) świetne robi [B]elmira[/B]. zaraz do niej napiszę. A do Ketuni i Florentynki napiszę pw, czy elmira się zgodziła. Ok?

Maluszek jest śliczny. Gdyby nie mój 7 letni agresor, już by jechał do mnie. Ale tak pewnie jest u każdej z nas. Popytam znajomych, czy takiego szkraba by nie przygarnęli. Pospraszam trochę znajomych na dogo. W końcu co kilkanaście głów, to nie klika, no nie?

A swoją drogą ale esteta wybiórczy z tego sąsiada Oktawii. W samochodzie żadnego pyłku, prawie wylizane, a na podwórzu rozwalające się szopki. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam linka do allegro Tupka:

[url=http://aukcje.nasza-klasa.pl/item675538218.html]Malusi Tuptuś bez oczka,na łańcuchu-szuka domu! (675538218) nasza-klasa.pl - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...