Jump to content
Dogomania

Śląsk- zagłodzony pies z Sarnowa. MA DS !!


silver_shira

Recommended Posts

[quote name='Daria_13']Jejciu jak inspektor OTOZu może decydować za nie swojego psa?? a nawet jeśli to przecież każdy człowiek, który ma serce nie odda psa do schronu- nawet najlepszego, jeśli jest możliwość DT!!! K&S ze wszystkim się spieszysz i na każdym wątku są przez to nie ścisłości, niestety[/quote]
Zresztą katowickie schronisko wraz z Fundacją sos dla Zwierząt sama też ma swoje DT w wypadku, gdy pies nie wytrzymuje psychicznie w schronie, czy coś. Tak jak mówiłem mogę skontaktować z inspektorem. Proszę o nr tel na PM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jejciu jak inspektor OTOZu może decydować za nie swojego psa?? a nawet jeśli to przecież każdy człowiek, który ma serce nie odda psa do schronu- nawet najlepszego, jeśli jest możliwość DT!!! K&S ze wszystkim się spieszysz i na każdym wątku są przez to nie ścisłości, niestety

Link to comment
Share on other sites

Nie szalejcie proszę.....rozmawialam wczoraj z P.inspektor . To mądra i odpowiedzialna osoba. Swietnie zna się na rzeczy. Uwierzcie ,że zrobi wszystko aby psiak trafil jak najlepiej. Jeśli jest mozliwosc DT to wystarczy sie do niej odezwać....porozmawiac. Wszyscy wiemy ,że w tej sytuacji najlepszy dla psiaka bedzie spokojny DT. Trzeba sprawdzić czy faktycznie jest agresorkiem (choć szczerze w to wątpię) po rozmowie z wlascicielką. Trzymam kciuki za dzisiejsza akcje. Pozdrawiam....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Nie szalejcie proszę.....rozmawialam wczoraj z P. inspektor. To mądra i odpowiedzialna osoba. Swietnie zna się na rzeczy. Uwierzcie ,że zrobi wszystko aby psiak trafil jak najlepiej. Jeśli jest mozliwosc DT to wystarczy sie do niej odezwać....porozmawiac. Wszyscy wiemy ,że w tej sytuacji najlepszy dla psiaka bedzie spokojny DT. Trzeba sprawdzić czy faktycznie jest agresorkiem (choć szczerze w to wątpię) po rozmowie z wlascicielką. Trzymam kciuki za dzisiejsza akcje. Pozdrawiam....[/quote]
Informuje, że pies jedzie prosto do DT/DS - do znajomego autorki tego apelu. Sprawa będzie załatwiona dzisiejszego wieczora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Nie szalejcie proszę.....rozmawialam wczoraj z P. inspektor.To mądra i odpowiedzialna osoba. Swietnie zna się na rzeczy. Uwierzcie ,że zrobi wszystko aby psiak trafil jak najlepiej. Jeśli jest mozliwosc DT to wystarczy sie do niej odezwać....porozmawiac. Wszyscy wiemy ,że w tej sytuacji najlepszy dla psiaka bedzie spokojny DT. Trzeba sprawdzić czy faktycznie jest agresorkiem (choć szczerze w to wątpię) po rozmowie z wlascicielką. Trzymam kciuki za dzisiejsza akcje. Pozdrawiam....[/quote]
On nie jest agresorem. To, że pokazał żęby i warczał, to tylko ze strachu. Ten pies jest tylko płochliwy, co jest zrozumiałe, ale za miesiąc, dwa będzie super.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silver_shira']Tak się ciesze że sprawa tak się zakończyła. Dziękuje wszystkim za pomoc :loveu::loveu:

Pozdrawiam.[/quote]

Dzięki temu, że podniosłaś apel udało się uratować psa. Chciałbym, żeby został u Twojego znajomego na stałe. To byłaby bajka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silver_shira']Tak się ciesze że sprawa tak się zakończyła. Dziękuje wszystkim za pomoc :loveu::loveu:

Pozdrawiam.[/quote]
Przede wszystkim podziękuj sobie. Za to, że nie byłaś obojętna wobec psa, któremu groziło uśpienie, i nad którym znęcano się. Ciesz się tym czego dokonałaś!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']Dobrze by było, aby ktoś przypilnował tego, aby ci ludzie nie mieli już żadnego psa[/quote]
Zatrudnij prywatnego Policjanta! Śmiało! Niech ich pilnuje przez kilka lat;)

A tak na serio z uzyskanych informacji, to wiem, że oni psa już nie wezmą. Właścicielka była szczęśliwa, że nie musi go usypiać. Oddaje go bez problemu. Jej zależy, żeby to było szybko.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie.... mój znajomy nie wziął go na DT............



On go Adoptował:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::loveu:
jak do mnie zadzwonił to myślałam że padnę ze szczęścia:loveu:
normalnie obiecał że jutro wyśle mi zdjęcia. Jak tylko je dostane to je tu wrzucę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Po przyjeździe na miejse pobytu psa doznaliśmy szoku, choć cały czas uśmiechaliśmy się i dziękowaliśmy za "pomoc":diabloti: Pies był przywiązany do budynku [B]łańcuchem na 0,5 metra i kłódką, bez obroży bardzo ciasno[/B]:angryy: Z trodem otwierałem kłudkę. Włąsciciel się jednocześnie bał tego psa, a jednocześnie nienawidził. Natomiast z behawioru psa od razu było widać , że jest przyjacielski i fany. Wydano nam psa, a czała nasza czwórka dziękowała "za okazaną pomoc":lol:, a tak naprawdę to mieliśmy ochotę.....
Pozostało więc jeszcze udać się do Czeladzi do osoby , która zaoferowała DT/DS. Po pierwszych chwilach zauważyłem , że to dobry człowiek, i że kocha psy. Dalsza rozmowa tylko potwierdzała, że jest to człowiek odpowiedzialny. Chciał tego psa na stałe. Podjęto decyzję o przekazaniu psa do adopcji - na stałe.
Na zakończenie dodam tylko, że była to jedna z tych akcji, dla których warto pomagać i poświęcać się. Wracaliśmy bardzo szczęśliwi. Kuba (na zdjęciu) też był bardzo szczęśliwy. Jego okres tortur skończył się. Jestem przekonany, że nowy właściciel będzie o niego dbał bardzo dobrze. [/LEFT]



[CENTER][IMG]http://img.webme.com/pic/i/irenastaniek/kuba.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

No nie!!!! jakie wieści :loveu::loveu::loveu::loveu::multi: i jaki piękny pies:loveu: a tego facia, jego dawnego właściciela to ja poproszę wpisać na czarne kwiatki :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad::mad:

Takiego finału to każdy by sobie marzył :loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']No nie!!!! jakie wieści :loveu::loveu::loveu::loveu::multi: i jaki piękny pies:loveu: a tego facia, jego dawnego właściciela to ja poproszę wpisać na czarne kwiatki :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad::mad:

Takiego finału to każdy by sobie marzył :loveu::multi:[/quote]

Tak. Takie zakończenie to cud

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...