Jump to content
Dogomania

Cudna TIKA bez ogona - SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE :)


mortikia

Recommended Posts

ona jest słodka tylko ja dobrze trzeba ogłosc ...ogłoszenia ogłoszenia ....i nie piszcie ze ona niszczy .....niszczy jak szczeniol ....chyba ktos kto bieże szczenie ejst tego swiadomy a przynajmniej powiinien byc !!!!!!!!

masa ogłoszeń




a czy aby ona napewno szuka tego domu ...skoro jest w DT moze ci państwo zmienili zdanie czy ktos ich pytał ...????jak decyzja na dzisiaj ????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tika ciągle szuka domku. Ale nie ma odzewu z ogłoszeń... Jeśli ktoś mógłby pomóc robiąc więcej ogłoszeń będę ogromnie wdzięczna...
Powoli tracę nadzieję, że Tika znajdzie dobry dom... A nie wyobrażam sobie jej w schronisku...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Jakiekolwiek ogłoszenia będą baaardzo potrzebny.

Tekst na szybko:
Tika to młoda, niespełna roczna suczka do kolana. Czarna-podpalana, z krótkim ogonkiem. Bardzo towarzyska, energiczna. Kocha ludzi i dzieci. Wychowywała się z innymi psami i kotem. Uwelbia aportować. Jest posłuszna. Odbiór w Warszawie. Tel. 514 507 273

Może być?

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.eoferty.com.pl/id132307.html]Tika prosi o dom! / Psy > Pozostałe - Warszawa[/url]

[url=http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=19113]Ogłoszenia: Giełda Ogłoszeń :: drobne ogłoszenia: motoryzacja :: darmowe ogłoszenia: praca[/url]

Na adopcjach.org czeka na akceptację.

Na gumtree mają jakieś problemy ze sobą, a ja powoli tracę cierpliwość.

[url=http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,5635,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosbWF6b3dpZWNraWUsYmxpv2VqIG5pZW9rcmW2bG9uYSA7KSy2cmVkbmkscDAuaHRtbA==.html]Mam na imię Tika i szukam dobrego domu. / bliżej nieokreślona ;) / Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Matko, jakie cudo!!! O ogłoszenia poproście Brysio, mgie, Ola_la, Marinka, Daga&Maks, dorcass, terra, tomcug.[/quote]

Dzięki Agata!
Korciaczki, mogę Was poprosić, żebyście przekazali info o Tice do osób wymienionych przez Agatę? Jestem teraz na wsi i zasięg mam tu strasznie słaby ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelsDream']Taki podałam. Dostałam z jednego z ogłoszeń taki mail, że osoba spod tego numeru nie oddaje psa i psa wcale nie ma. :/ ?

Tylko nie wiem czy nie ma psa do adopcji, czy nie ma go w ogóle.[/quote]

To jakas pomylka. To mój numer. I nikt w sprawie psa do oddania do mnie nie dzwonił.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...