Jump to content
Dogomania

Cudna TIKA bez ogona - SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE :)


mortikia

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety Tika ma upodobanie do telefonów komórkowych i pilotów od telewizora...... :roll: Czemu? Nasza pudliczka też kocha komórki i piloty - zawsze zanosi je na swoje posłanie.
Poza tym Tika to fajna suczka. Potrzebuje osoby, która zna się na psach i chce coś z psem robić - bieganie albo agility to byłby raj dla tego psa.

Link to comment
Share on other sites

Napewno przyjdzie ten dzień kiedy zadzwoni telefon i znajdzie się domek idelany dla Tiki. My tymczasujemy koty, miałyśmy niedawno na DT koteczkę Salcię vel Fufu i też długo nie było telefonów. Później dzwonili sami ,,super" ludzie. Przyszedł taki dzień... znalazł się dom z marzeń i kicia ma się jak w raju. Była trudnym przypadkiem, a mimo to ktoś pokochał naszą Salcię. To tak na pocieszenie. Twoja Tikunia napewno znajdzie super domek i za to trzymamy kciuki :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Świetnie, że Wasza kotka znalazła dobry dom :-) Z Tiką jest ten problem, że ja jej do siebie nie wezmę (nie mam miejsca na następnego psa na razie) i obawiam się, że ludzie, u których ona jest oddadzą ją byle komu.... :roll: Dlatego nawet z DT bardzo bym się cieszyła! A co do kotów - Tika wychowuje się z kotem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']napiszcie dokaldnie jaka ona jest ...co ona niszczy tylko telefony i piloty ...

co ona dokladnie robi jak jets sama w domu[/quote]

Zepsuła kilka komórek i pilotów od tv. Kiedy miała 5 miesięcy pogryzła nogę od krzesła. I tyle :roll:
Z kotem dogaduje się bez żadnych problemów.
Bardzo lubi gości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Spinca']Jestem na wątku, przekażę słodzinkę przyjaciółce. Co prawda nie dom z ogrodem, kawałek trawnika się znajdzie na terenie, ale za to przyjaciółka chowała setery pracujące całe życie. Zna się na takich oszołomkach ;)[/quote]

Spinca, co z tym domkiem?

Sytuacja jest niefajna. Potrzebujemy domu dla Tiki. Coraz pilniej. W lipcu jej właściciele chcą wyjechać i nie mogą wziąć jej ze sobą. Ja nie mogę w tej chwili wziąć do siebie kolejnego psa - najzwyczajniej nie mam na to miejsca ani siły - mam dużo roboty przy naszych zwierzętach, teraz szczególnie, a w ciągu najbliższego miesiąca szykuje mi się kilka wyjazdów z haszczakami.... :roll:
[B]Dlatego potrzeba nawet DT !![/B] Tika jest tania w utrzymaniu, to mała suczka, mało je, jest ''wszystkożerna" ;) Przypominam, że [B]Tika bardzo lubi wszystkie psy i wychowuje się z kotem.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...